a co tak Vrakuna, Biskupice a Dolne Hony???

Mestá z bratislavského kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: a co tak Vrakuna, Biskupice a Dolne Hony???

Odoslaťod jurky »

caute babulky,

tak vcera sa nas zase pekne zislo.....super :)

dievcata...nemate nejaky tip na nejaku termosku alebo nejaku nadobu na von, kde by udrzalo pre Simonka teply cajik.... :?: :?: ked viete o niecom, tak hodte link :wink:
A taktiez chcem Simonkovi kupit cisto biele bavlnene natelnicky alebo bodynka c. 98, ale nikde som take nevidela. Ak viete o niecom, tak mi poradte, alebo hodte link, objednam aj cez net.....dik
jurky
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mary2006 »

ahoj, tak tie natelničky ti neporadím ale mi sme minulý týždeň kúpili termosku v Hypernove v Avione a je fajn - stála síce 399Sk :shock: (je 0,5litr) ale fakt vydrží - som ju testovala :D :D a po 20 hodinách od naliatia vriacej vody bola voda ešte stále teplá.
mary2006

Odoslaťod bubo »

JURKY ja si tiez myslim, ze jedine, ako mat vonku teplu vod je zmiesat horucu z termosky (a vydrzi fakt dlho, ja vecer varim Alexovi vodu na Sunar a este aj rano ju musim riedit so studenou, lebo je stale tepla) a studenu z flase.

aj ja zhanam cistobiele bodicka s dlhym rukavom. v Tescu maju tusim len do 92, ale aj tie su stale vypreddane.
bubo
expert

Odoslaťod bubo »

MRLKA,

ja do 15teho urcite vydrzim :lol: tak potom ak tie katalogy budes mat, tak dones prosim.

ja som este kivi nedavala, ale vyskusam. teraz v lete je vsak dost ineho ovocia, v zime bude kivi asi dost casto v jedalnicku.

super kolko nas vcera bolo, ale s tou Alexovou naladou som si to moc neuzila :evil: ale v kociari smerom domov bol uplne super, vyskakoval a stale kecal. nechapem. zeby to bolo tym, ze ma nevidel :wink: :roll:
bubo
expert

Odoslaťod bubo »

Alex surovu zeleninu vobec nechce. :evil:
ale ovocie asi vsetko. teda okrem bananov. a kivi sme neskusali, pomaranc mu vytlacam do vody na pitie, nic ine neobvykle ma nenapada.
bubo
expert

Odoslaťod ssiky »

Co sa tyka kiwi, ja som este neskusala dat, asi tiez pockam na zimu, ked ineho ovocia nebude dost. ja som ani jahody este neskusala, len v jahodovej kasi :wink:
Inak ema zje vsetko ovocie, ktore jej dam. a zeleninu zje tiez vsetku (dokonca sme jej dali raz do ruky surovu cibulu, lebo strasne vrestala ze ju chce a normalne sa do nej zakusla a tvarila sa ze je to v pohode :lol: ), okrem kelu, ten jej nechutil. ale zeleninu jej v suroovm stave nedavam, iba obcas mrkvu a uhorku. a dnes som jej dala prvykrat cerstve paradajky a dost sa jej pacili :wink:

Co sa tyka tych jednofarebnych body, neskusali ste pozriet v HundM, alebo CandA. Tam by mohli mat.
ssiky
expert

Odoslaťod bubo »

ssiky píše:Co sa tyka kiwi, ja som este neskusala dat, asi tiez pockam na zimu, ked ineho ovocia nebude dost. ja som ani jahody este neskusala, len v jahodovej kasi :wink:
Inak ema zje vsetko ovocie, ktore jej dam. a zeleninu zje tiez vsetku (dokonca sme jej dali raz do ruky surovu cibulu, lebo strasne vrestala ze ju chce a normalne sa do nej zakusla a tvarila sa ze je to v pohode :lol: ), okrem kelu, ten jej nechutil. ale zeleninu jej v suroovm stave nedavam, iba obcas mrkvu a uhorku. a dnes som jej dala prvykrat cerstve paradajky a dost sa jej pacili :wink:

Co sa tyka tych jednofarebnych body, neskusali ste pozriet v HundM, alebo CandA. Tam by mohli mat.

ja som raz tak dala Alexovi petlaceny surovy cesnak, lebo ho strasne chcel :lol: zatvaril sa strasne, ale o chvilu znova mnaaaaaam

v H&M maju len do 86, ak sa nemylim, a vzdy tam je nejaky obrazok. ja ich ale chcem nosit tak, ze na to mu budem daat napriklad tricko s kratkym rukavom (nech este vynosime aj letne veci, ktore sme nestihli :wink: ) a tam by ten obrazok mohol presvitat.
bubo
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bratislavský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.