Šamorín

Mestá z trnavského kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Šamorín

Odoslaťod slniecko »

Ahojte, tak sme uz doma, aj na prechadzky pomaly zaciname chodit, len nech pocko vydrzi :) .
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod b.ildi »

Ahoj Slniecko, gratulujem!
b.ildi
začiatočník

Odoslaťod slniecko »

Dakujem.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod sandulka »

ahojte maminy---ja som tiez zo samorina s tym ze som sa nedostahovala z Ba ako niektore, ale ja som z trvalym bydliskom v BA, ale som tu od narodenia. viem ze je to trosku pomotane, ale je to tak. mohla by som sa k vam pridat, nech sa to tu trosku rozsiri o dalsiu osobu:)). pa
sandulka

Ahojte majovcatka objavujem sa tu snad po dvoch rokoch. Ako tak pozeram vsetky majovcatka povyrastli a nielen to, ale dokonca aj nove deticky tu mame.

pokročilý

Odoslaťod sandulka »

cicka666 píše:Zdravím všetky mamičky zo Samorina-Mliecno, dna 17. 7. 2007 sa nam narodil krasny Oliverko 52cm, 3255gr. Inak ked je reč o skolkach, po 2 rokoch davame Liusku do skolky v Samorine na ulici Marie, vraj je to najlepsia slovenska skolka takze od septembra dam vediet.....

ahoj akurat vcera som stretla znanu co tiez je z mliecna, ma dcerku narodenu 17.7.2007. mozno sa aj z videnia poznate:))
ja byvam v meste, ale vsak mliecno je kusok
sandulka

Ahojte majovcatka objavujem sa tu snad po dvoch rokoch. Ako tak pozeram vsetky majovcatka povyrastli a nielen to, ale dokonca aj nove deticky tu mame.

pokročilý

Odoslaťod Evka K. »

Ahojte maminky,
gratuluji k nedávno narozeným dětičkám... :P
Chci se zeptat, nevíte někdo o někom na hlídání malé tu v Šamoríně, tak na pár hodin týdně? Pokud ano, dejte mi prosím vědět, moc by mi to pomohlo... A nebo případně někoho na menší výpomoc s domácností... tak nějak nestíhám... :oops: :wink:
Evka K.

Odoslaťod tilly »

ahojte, gratulujem luckám k bábätkám :wink:

slniečko, kuk prosím na IP na modrého koníka, dííík

ja chcem dať od septrembra dominika tiež na ul. Márie, uvidíme, teraz ide asi do biskupíc do súkromnej, neviem si inak pomôcť, otáčame to z každého konca, skrátka chudiatko je teraz strašne prenášaný, nemá režim a začína byť strašne zlý, tak si myslím, že z toho...
tilly
začiatočník

Odoslaťod sandulka »

tilly---co sa mu divis, vsak dietatu je jedno ako daleko to je ale nech je to hlavne na dlhsi cas aby si zvyklo, nie raz sem raz tam. istotu ma kazdy rad. myslim si ze pre neho je lepsie niekde blizsie, lae zase biskupice su ok. pa
sandulka

pokročilý

Odoslaťod tilly »

ja viem, potrebuje svoju istotu, hlavne, keď to u nás doma vyzerá tak, ako to vyzerá :cry: stále len hučíme, už nevládzem ani ja, ani malý :cry:
ale je toho strašne moc, nič nestíhame, sme nervózni... no neviem, nechcem, aby to na domčovi nechalo následky, on bol taký kludný, dobrý, teraz sa bije, neposlúcha...

len tá biskupická škôlka je strašne drahá, ale zas do čoho investovať, ak nie do dieťaťa... a zas až k dimitrovke, na vihorlatskú sa mi ho moc voziť nechce, nechápem, že v šamoríne nie je súkromná škôlka...
tilly
začiatočník

Odoslaťod sandulka »

tilly píše:ja viem, potrebuje svoju istotu, hlavne, keď to u nás doma vyzerá tak, ako to vyzerá :cry: stále len hučíme, už nevládzem ani ja, ani malý :cry:
ale je toho strašne moc, nič nestíhame, sme nervózni... no neviem, nechcem, aby to na domčovi nechalo následky, on bol taký kludný, dobrý, teraz sa bije, neposlúcha...

len tá biskupická škôlka je strašne drahá, ale zas do čoho investovať, ak nie do dieťaťa... a zas až k dimitrovke, na vihorlatskú sa mi ho moc voziť nechce, nechápem, že v šamoríne nie je súkromná škôlka...

odkedy si ja pamatam tak v samorine nikdy nebola sukromna skolka, ja som chodila do tej na skolskej ulici a to bolo uplne super a myslim ak je tam stare vedenie je to tam ok aj teraz, alebo na dunajskej je to ok. preco silou mocou chces sukromnu skolku? aj pri poluse ked chces je jedna, spytam sa znamej ak mas zaujem, ta je dobra.
a z coho ste u vas doma nervozni? aj my sme hlucnejsi, ale my mame pravidlo, ze pri dietati sa nekrici a da sa riesit vec aj normalne. inac my mame pohodu. kvoli tomu chcem aby u nas bol klud aby to ma malom nic nezanechalo. potom su deti ako hovoris bud bojazlive alebo naopak sa biju a su agresivne. treba pomaly a kludne. ty si z ktorej casti samorina?
sandulka

pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trnavský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.