PEZINCANKY

Mestá z bratislavského kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: PEZINCANKY

Odoslaťod kvetinatka »

Martinka blahozelame k Jakubkovi. Drzime palce nech vam rastie len do krasy. :wink:
A kde byvas? Stretnut sa mozme. JA byvam, na juhu.
S takym drobcekom mozes chodit zatial len na prechadzky - asi zamocky park a ked trosku podrastie, tak ako KAtka pisala. Kutik v Pluse, Centrim volneho casu - tam sa mozte ist len pohrat do herne, inak je tam vzdy aj vytvarna aktivita. Byvalo to vo stvrtok 10,00 - 12,00.. Tento rok som to este neokukla. No a MC to je v tych istych priestoroch a tam sa da tiez pekne pohrat. Ale to je uz lepsie ked maly bude aspon stvornozkovat. Tak ked to zhrniem, napisala som ti to co Katka:lol: :lol:
Veru Lubka uz by sme mohli zase zorganizovat nejake stretko, lebo uz sme si dlho nemali ziadne. Ve dsa dako dohodneme aj s novymi maminami.
Katka inak vitaj. Pisala si, ze odchadzate? Alebo som volako zle citala. Ako bolo?

Veronika ja mam Misku v MS na Bystrickej na juhu, a hlavne pre to ze to mam za rohom. Inak ti ja neviem poradit, lebo sme tu len rok. :?

Dnes Miska v skolke dobre - neplakala, iba pri mne v satni. A Filipko ju obcas hlada. :wink:
kvetinatka

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod dzamela »

Katka ty si sikulka....tusim si ten tyzden dohnala co si sem neprispievala :D
dzamela

expert

Mood: Happy
Obrázky: 5

Odoslaťod kvetinatka »

Jani ako si to dnes zvladla v praci?

Inak dnes som si bola pre fotozosit, co som si davala rozrabat a som spokojna. Mam pocit, ze to je lepsie ako fotky skladovat. Paci sa mi to. Asi budem riesit tymto sposobom aj darceky pod stromcek :lol: :lol: Jeee uz strasim s Vianocami. :lol: :lol:
kvetinatka

expert

Odoslaťod dzamela »

Kvetka - no v praci celkom OK, teeeda bola som dobre vystresovana z toho. Dohodli sme sa na 10 hod. a pol hodku predtym som uz len nervozne pozerala na hodinky a chcela ich zastavit :lol: ale nakoniec celkom v pohode. Ja celkom dobre rozumiem, anglictinu som sa uclila 12 rokov tak by som aj mala. Ale to skolske odsedenie si hodin na anglictine mi moc nedalo co sa tyka konverzacie :roll: cize ked mam zo seba nieco vypotit tak to je uplna hruuuuuza......ale zvladla som tooo co som veeeelmi rada. Pokec bol fajn, viacmenej o firme, nejakych planoch a potom sme kecali aj o sebe aby sme sa akoze podla neho lepsie spoznali :) Ale je pravda ze vacsinou kvakal on :lol:

Kvetka co je to ten FOTOZOSIT???? kde si si ho dala urobit??? vobec nie som v obraze ako to vyzera a co to je.
dzamela

expert

Mood: Happy
Obrázky: 5

Odoslaťod alena »

Ahojte,

Martinka blahozelame k Jakubkovi. Do parku chodime aj my z Limbachu, mala krmi kacky a poze si tam pekne pobehat.

Vitam novu maminku Veroniku.

Katka a kde ste to boli?? Nebola tam zima, lebo viaceri co boli v CH sa vratili skor, lebo prsalo.

Kvetka, ja som za stretko. Kedy a kde???
alena
expert

Odoslaťod Kalea »

:)
Naposledy upravil Kalea dňa , celkovo upravené 1 krát.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Kalea »

Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Kalea »

alena píše:Katka a kde ste to boli?? Nebola tam zima, lebo viaceri co boli v CH sa vratili skor, lebo prsalo.

Boli sme pri Zadare. Úplne presne sa tá Dedinka volá Zaton. Mňa by akosi nikdy nenapadlo vrátiť sa skôr, keď mám niekde zaplatené ubytovanie a stravu. A aj keby som nemala, tak by som sa nevrátila. Nebolo totiž až také zlé počasie, že by sa nedalo chodiť na výlety. Takže prvé tri dni sme boli nonstop pri mori a v bazéne. Ďalšiu časť týždňa sme chodili po chorvátskych mestách a národných parkoch (vtedy bolo to horšie počasie).
Kalea

expert

Odoslaťod MartinaPK »

Maminky dakujem za rady :D ,
Katka - ja mam park velmi rada, obcas sme sa tam s muzom chodili poprechadzat a tiez sme krmili kacicky.
Pacherka - ano pamatam si ta, ved aj tvoje odporucanie ma viedlo k MUDr. Krizanovej :lol:
Kvetka - to je co ten fotozosit ? mna by to tiez zaujimalo :wink: , dobry napad na darcek na vianoce. Juuuj ako sa uz tesim na tohorocne vianoce.

Mozem sa pridat k vam, ked budete mat stretko ? .....teda ak nebude skarede pocasie a maly bude v pohode :P
Zatial papa velmi casto - skoro kazde 2 hodiny, takze aj moje prechadzky po meste su obmedzene (kedze este nie sme natolko "zohraty" aby som ho nakojila "na verejnosti".

pekny den
MartinaPK
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

Kalea

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bratislavský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.