Topoľčany

Mestá z nitrianskeho kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Topoľčany

Odoslaťod dollynka »

Ahojte mamulky...
Poslusne hlasim,ze dnes sme boli s Lenkou u doktorky....totizto v noci mi zacala zvracat.....potom este dvakrat rano a to uz chuda nemala ani co uz zvracat....doktorka jej dala nejaku injekciu a lieky COSTI....od obeda(11.00hod) my len spala a spala.....prebrala sa az okolo stvrtej poobede....dala si susienku a pila len cajik....mala aj teploty,ale tie po cipkoch klesli.....neviem co sa jej mohlo stat...doktorka hovorila,ze vyzera,ze mala pokazeny zaludok....dufam,ze len to bolo pricinou....teraz chudatko malinke len lezka a je bledunka ako stena :(
dollynka
expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod PIKNIK »

Caute baby,
co je to s tymi nasimi detmi? :shock:
Aj moj Bubo ma soplik a zvysenu teplotu,zajtra ho ani do skolky nedam :cry: .
PIKNIK
začiatočník

Odoslaťod audrey »

veru baby, nejaká pliaga sa drží na tých vašich stranách... aby sme tam dačo nelapli! prídeme v stredu večer, ešte sa ozveme, kedy všetko povybavujeme :wink:
audrey
expert

Odoslaťod dollynka »

Ahojte mamulky... :lol:
My sme uz nezvrackali,ale stale mame teploty...uz sa pekne napapala....zajtra ideme k doktorke a vo stvrtok ju chcem dat do skolky....uz teraz zacina robit sceny kvoli skolke :roll:
dollynka
expert

Mood: Happy

Odoslaťod vikinikii »

dollynka píše:Ahojte maminky...
Dnes sme zas isli do skolky s velkymi scenami....a zas to zacalo vcera vecer....uvidim ako bude pokracovat po vikende.....ved dostava hystericke zachvaty az sa trasie :cry: :cry: ....viem ze musim vydrzat,ale srdce mi drasa :cry: ....vcera poobede bola v skolke v pohode....uvidim....
VIKI....aj ja som s Lenkou chodievala tolko peso a je to velmi dobre...lebo vela sme sa naucili a ziskala aj kondiciu...teraz sa mi to vyplaca :lol: ...energie ma dost :D

vcera si Nikolas rozbil usta :?
boli sme na prechadzake a tlacil Tatru auto a samozrejme vymyslal a vrazal do mna a napominala som ho nech to nerobi a vrazil do mna opat a spadol na Tatru a vrchne dasna nad prednymi zubami si rozbil a tiekla mu krv a spodnu peru si rozbil a plakal :?
osprchovala som ho a spal 2hodiny :?
uz sa ma lepsie :? :?
[ img ]
ja rada s nim chodim peso ale ked sme sami :wink:
ked s nami chodi muzik tak Nikolas sa pyta na ruky a vymysla a muzik ho samozrejme nosi ja s nim hadat na ulici nebudem :roll:
[ img ]
vikinikii

kuk

expert

Odoslaťod vikinikii »

Monika píše:Bre ranko,
tak poslusne hlasim,uz u nas sa uz pomalicky lazaret meni na normalnu rodinku. :lol: Dnes rano som dala Adkovi po hysterickom zachvate( dozadoval sa svojho ranneho mliecka 8) )pol flasky mlieka,a s nim to nic nespravilo :lol: Aj NAtalka je uz pomerne ok,a do rana spali pekne a v pohode,a hlavne v teplucku :wink:

Dollynka mne akurat dnes doniesla kamaratka sek zo skolky na zaplatenie :roll: neznasam september,vzdy sa toho plati najviac....a kde na to vziat a nekradnut :roll: :lol: 8) Koho ma Lenka za ucitelky???

to ma tesi ze sa mate lepsie :D
[ img ]
vikinikii

kuk

expert

Odoslaťod vikinikii »

dollynka píše:Ahojte mamulky...
Poslusne hlasim,ze dnes sme boli s Lenkou u doktorky....totizto v noci mi zacala zvracat.....potom este dvakrat rano a to uz chuda nemala ani co uz zvracat....doktorka jej dala nejaku injekciu a lieky COSTI....od obeda(11.00hod) my len spala a spala.....prebrala sa az okolo stvrtej poobede....dala si susienku a pila len cajik....mala aj teploty,ale tie po cipkoch klesli.....neviem co sa jej mohlo stat...doktorka hovorila,ze vyzera,ze mala pokazeny zaludok....dufam,ze len to bolo pricinou....teraz chudatko malinke len lezka a je bledunka ako stena :(

skore uzdravenie malej :? :? :?
[ img ]
vikinikii

kuk

expert

Odoslaťod Monika »

Ahojky,
tak uz sa hlasim,ze sme konecne zdravy :lol: ,tak dufam,ze nam to aj zostane co najdlhsie :wink: Doobedaq som bola s Adkom na kontrole,spraval sa ako ukazkove dieta.Len zajtra nas caka vysetrenie na kardiologii,bo obcas ked ma Adrik zachvaty hnevu,tak ako reve cely mi zmodrieva,az by som dakedy povedala,ze zamdlie.On to sice robi uz od narodenia,ale zase na druhej strane to nerobi pravidelne,ale ked uz tak to stoji za to.Tak nam dr.dala papier,ze sa tam mame ist pre istotu ukazat,ze mozno to nic nebude,ale ze istota je istota.
Natalka uz v pohode fachci v skolke,vcera boli aj v cirkuse,tak som rada,ze sa jej paci....

No utekam varit,este nemam dnes nnic navarene :oops: nejako sa to dnes na mna kopiiiiiiii :?

Ozaj aj zajtra bude to stretko?????????????????????
Monika

snad sa vsetko zlepsiiiiiiiiiii..

expert

Mood: Scream

Odoslaťod vikinikii »

DOLLYNKA ked sme sa stretli v Tescu v nedelu myslim ze to bolo :shock:
tak som mala strasny frmol :roll:
nebola som na stranke 5dni :oops: :oops: :) :)
totiz isli sme s bratom z nemocnice :cry: lezi tam nasa sestra :?
ma sa uz fajn operovali ju :?
oslava bola super u priatelov posilem fotoky darov ktore od nas priatelia dostali :)
v sobotu sme boli este s Nikolasom na ponikoch z muzikovej roboty :)
dnes uz mam volno lebo este vcera som bola za sestrou v nemocnici :?

dar pre priatelov :D
Prílohy
36.JPG
(46.27 KiB) Stiahnutá 2159 krát
35.JPG
(42.33 KiB) Stiahnutá 2162 krát
15.JPG
(55.1 KiB) Stiahnutá 2155 krát
vikinikii

kuk

expert

Odoslaťod vikinikii »

Nikolas na ponikovi a s autom :D
maly vyhral v 5Sk tombole kacera v hodnote vyse 200Sk :D
Prílohy
P1020737.JPG
(34.86 KiB) Stiahnutá 2133 krát
P1020730.JPG
(47.74 KiB) Stiahnutá 2144 krát
Nikolas s tatrou.JPG
(50.57 KiB) Stiahnutá 2155 krát
vikinikii

kuk

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nitriansky kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.