Svadobná cesta

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Svadobná cesta

Odoslaťod veselalenka »

Ahoj, s manželom sa na jeseň berieme a radi by sme potom vyrazili na svadobnú cestu na Maledivy. Niečo sme už pozerali na internete. Väčšinou sa odporúča vyraziť s cestovkou, na vlastnú päsť to môže byť komplikovanějšie.

Chcela by som sa teda opýtať, či je tu niekto, kto na Maledivách bol, či už teda na svadobnej ceste, alebo na klasickej dovoleke a vedel by mi odporučiť s akou cestovkou sa tam ideálne vydať. Manžel našiel ešte tieto stránky: maledivy dovolená Je tu niekto, kto s nimi bol a vedel by mi dať či už pozitívny alebo negatívny názor?

Ďakujem pekne za odpoveď, L.
veselalenka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Svadobná cesta

Odoslaťod ErikaMaj »

hm vyzera to v pohode, ta cestovka.. odkial ste zohnali ? my sme boli na lodi ale nie na maledivach, ale v Karibiku a bolo to mega super, takze odporucam takeho exoticke destinacie urcite..
ErikaMaj

Odoslaťod darminia »

Koľko stojí taká dovolenka pre dve osoby?
darminia

Odoslaťod ErikaMaj »

vies co, to je velmi individualne, odvija sa to od nejakych faktorov, vsetko pocitaju oni, ale ak si kliknes na https://www.boataround.com/sk a tam dole na stranke mas kontakt na email : info@boataround.com tak im napis, ze aka yb bola predbezna cena niecoho, co si stanovis... :)
ErikaMaj

Odoslaťod Emuska11 »

My sme boli s priateĺom cez leto na víkendový pobyt v Malých Karpatoch a bolo to úžasné. Určote by sa Vám tam páčilo aj na svadobnej ceste v závislosti od okolností, keď sa nedá moc do zahraničia ísť. Je tam welness a množstvo príležitostí na aktivity :D
Emuska11

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.