Národná Pokladnica Recenzie

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Národná Pokladnica Recenzie

Odoslaťod Danis »

Ahojte. Môj starý otec sa od mladosti venuje zbieraniu kadejakých známok, mincí či odznakov. Na ďaľsí rok bude mať 70 a ja by som mu chcel darovať pamätnú mincu. Videl som na Národnej pokladnici že majú pekný výber tak by som bol rad keby ste mi poradili čo by bolo pre 70 ročného vhodné. Viem že sa zaujíma o Slovensko ale má nejaké aj svetové. Bol by som vďačný za rady. Ďakujem
Naposledy upravil Danis dňa , celkovo upravené 1 krát.
Danis

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Národná Pokladnica Recenzie

Odoslaťod Natka4568 »

Tak skús pozisťovať aké má a takú ktorú nemá, tak takú mu zakúpiť. Myslím, že keď je taký vášnivý zberateľ, tak to ho najviac poteší :)
Natka4568

Mood: Happy

Odoslaťod Jemn »

Danis píše:Ahojte. Môj starý otec sa od mladosti venuje zbieraniu kadejakých známok, mincí či odznakov. Na ďaľsí rok bude mať 70 a ja by som mu chcela darovať pamätnú mincu. Videla som na Národnej pokladnici že majú pekný výber tak by som bola rada keby ste mi poradili čo by bolo pre 70 ročného vhodné. Viem že sa zaujíma o Slovensko ale má nejaké aj svetové. Bola by som vďačná za rady. Ďakujem

Určite niečo čo ho zaujíma. Ja by som napríklad kúpil mincu spoločnú s Česko-Slovenskom alebo také niečo. Prípadne osobnosti,ktoré ho zaujímajú. Samozjme žáleží koľko chceš do toho investovať, ale ceny sú rôzne takže je z čoho vyberať. Ja som si tam kúpil len niekoľko československých mincí na pamiatku. Inak sú veľmi pekné.
Jemn

Odoslaťod Maron »

Mince majú pekné a aj urobené do detailu. Mám síce len jednu čo som si kúpil dávnejšie ale som spokojný. Obdržal som aj certifikát k nej. Viac sa inak zameriavam na medaily.
Maron

Odoslaťod Danis »

Janek píše:Čo tak kolekcia najoblúbenejšie Česko Slovenské mince? To by bola pekná pamiatka. Ja som si kupoval len 1 Kčs z tej kolekcie. Je to taká spomienka na detstvo

Vďaka za radu, už som si to pozeral a vyzerá to super. Myslím že by mal radosť. 
Danis

Odoslaťod Huichol »

Určite tie Československé mince by boli fajn alebo nejaké čo sa spájajú k určitej události napríklad 100 výročie k vzniku Československa. Ja mám kúpenú mincu Slovenské národné povstanie ktorá ma stále len 40 Eur. Je to z tých lacnejších ale aj tak robí radosť. 
Huichol

Odoslaťod Danis »

Huichol píše:Určite tie Československé mince by boli fajn alebo nejaké čo sa spájajú k určitej události napríklad 100 výročie k vzniku Československa. Ja mám kúpenú mincu Slovenské národné povstanie ktorá ma stále len 40 Eur. Je to z tých lacnejších ale aj tak robí radosť. 

To povstanie som veru aj objednal. Malo by to prísť na ďaľší týždeň. Ale normálne mám dilemu že kúpim proste celú sadu a bude to mať pekne v tej kazete.
Danis

Odoslaťod Huichol »

Danis píše:
Huichol píše:Určite tie Československé mince by boli fajn alebo nejaké čo sa spájajú k určitej události napríklad 100 výročie k vzniku Československa. Ja mám kúpenú mincu Slovenské národné povstanie ktorá ma stále len 40 Eur. Je to z tých lacnejších ale aj tak robí radosť. 

To povstanie som veru aj objednal. Malo by to prísť na ďaľší týždeň. Ale normálne mám dilemu že kúpim proste celú sadu a bude to mať pekne v tej kazete.

Prečo nie keď vieš že poteší. Čo som videl tak to vyzerá pekne a prehľadne v tej kazete a keď tak zobereš ani to tak veľa nestojí.
Huichol

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.