Výmena okien

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Výmena okien

Odoslaťod Olino35 »

Čaute. Chceme za pár mesiacov prerobiť byt a budeme vymienať aj okná. Môžete mi povedať kde by som zohnal okná lepšej kvality? Hľadám plastové a nevadí ak by boli troška drahšie.
Olino35
 
Príspevky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Výmena okien

Odoslaťod Huichol »

Hlavne hľadaj lepšiu kvalitu a čo by som doporučil tak naše výrobky prípadne susedov Čechov. Ja som si tak nejak zvykol na to že výlučne podporujem našu produkciu. Sám som podnikateľ takže viem že ma teší, keď ku mne zákazníci radi chodia. Ja som si dal vymeniť okná asi pred rokom na dome. S plastom ti neporadím ale mám drevené nakoľko mám dom v kombinácii drevo a kameň a som spokojný. Firma Vekra čo nám ich zakladala je česká a cenovo by som povedal že to bolo prijateľné. S oknami som spokojný a dokonca sme ich mali namontované tak za mesiac takže rýchly priebeh. Najlepšie je si pozisťovať dáke to info, čo ťa zaujíma prípadne porovnať viac firiem. 
Huichol
 
Príspevky: 27

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Výmena okien

Odoslaťod Maron »

Vekra nám pred týždňom porobila všetky okná a aj dvere. A to ešte rozmýšľame že sme moholi dať vonkajšie žalúzie, ale to asi necháme na neskôr. 
Maron
 
Príspevky: 23

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Výmena okien

Odoslaťod Jiiiiidapo »

S Vekrou máme taky skvelé skúsenosti. Máme ich teda ešte len chvíľu, ale zatiaľ je to perfektné. Je to kvalitná značka, môžem odporučiť.
Jiiiiidapo
 
Príspevky: 10

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Výmena okien

Odoslaťod miloslava »

Mam okna od Slovaktual. Vsetko na com som sa dopredu dohodol - bolo dodrzane. Termin dohodnuty a taktiez dodrzany bez problemov. Montaz v 2 izbaku vykonavali 3 pracovnici. Zacali rano o 09,00 o 16.00 bolo dokoncene uz aj s obmurovkou a vsade povysavane.

____________________
Skúsený dodávateľ masívnych betónových žúmp, garantujeme atraktívne a konkurencieschopné ceny, precíznu konštrukciu, ako aj dopravu a montáž po celej krajine http://betonovezumpy-kamal.sk/ponuka/
miloslava
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Výmena okien

Odoslaťod Zuzka74 »

My sme asi pred cca rokom vymienali drevenné okná za nové, konkrétne plastové. Kolegyňa z práce mi doporučila túto firmu https://www.volitaoknadvere.sk/vyber-okien/ lebo oni si dali u nich tiež robiť okná. Veľmi milá spolupráca a ochotní zamestnanci. A celkom som sa aj čudovala, že dávali až 12 rokov záruku :D Skúste im aspoň zavolať, radi vám poradia
Zuzka74
 
Príspevky: 73

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.