Darček pre útulok

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Darček pre útulok

Odoslaťod Elika4 »

Nemáme psíka a zo zdravotných dovodov ani nikdy nebude moct mať. Radi by sme, ale podporili miestny útulok kvalitnými granulkami a inými prekvapeniami. Hlavne, čo sú tam staršie psíky, tak nás napadlo, že by sa im zišli vitamíny alebo nejaká výživa. Vobec sa v tom nevyznám, vedeli by ste niekto poradit v tomto? :?:
Elika4

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Darček pre útulok

Odoslaťod Katoska »

to je veľmi dobrý nápad! ak možete, kúpte kvalitné granulky aj doplnky napr. od značky brit, niektoré psíky možno nikdy neochutnali :((( na podporu hlavne na kĺby, na phyb nejaké vitamíny, hlavne, čo sú tam tam staršie, tak neviem velmi, či sa im dostáva doplnkovej starostlivosti:/
Katoska

Odoslaťod ZenaLena »

neviem kolko tam mate psikov, tak aspon pre tych starsich skuste darovat aj canvit chondro tableky, co viem tak tak zvyknu davat chrupavky v utulkoch, ale toto je komplexnejsia vyziva, ja som pred rokmi hodila vencit do utulku a tie psiky su radi za tie vychadzky, tak aby si ten pohyb aj uzili :)
ZenaLena

Odoslaťod Maron »

Spýtal by som sa priamo v útulku, čo vám oni povedia, že by chceli.
Maron

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...