máte skúsenosť s týmito parfumériami?

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

máte skúsenosť s týmito parfumériami?

Odoslaťod veroniqc31 »

Ahojte, veľmi ma zaujímajú najrôznejšie alternatívne parfémy a najviac sa mi páčia tie od FM Group.
No sú aj iné a chcem sa vás spýtať či máte s nejakými z nich skúsenosti a ak áno aké?

ide o parfumérie yodeyma, parfemplus, refan, parfumaira essens.

a ešte by ma zaujímalo čo si myslíte o parfémoch s feromónmi?
veroniqc31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: máte skúsenosť s týmito parfumériami?

Odoslaťod lianaska »

tak to potom asi nie si nejako narocna, ked ti taketo parfumy stacia, ja osobne si na kvalite parfumov potrpim, dlho som nakupovala v obchodoch, v kamennych parfumeriach, ale tie ceny vedia byt v predajniach riadne prehnane, preto teraz si uz nejaku dobu objednavam cez Notino a nemam problem, objednavam si parfum, ktory pouzivam uz roky, len za lepsiu cenu a mam istotu, ze je to kvalita :-)
lianaska

Odoslaťod veroniqc31 »

ďakujem, no ja mam tiež istotu kvality - už to mám otestované a aj ma to prekvapilo no tie FM sú fakt dobré.
veroniqc31

Odoslaťod corky »

lianaska píše:uz nejaku dobu objednavam cez Notino a nemam problem, objednavam si parfum, ktory pouzivam uz roky, len za lepsiu cenu a mam istotu, ze je to kvalita :-)

no nepovedala by som, že v NOTINO majú kvalitu, dosť vela fake odtiaľ chodí

oplatís a registrovať sa v Marinaud alebo Fann a chodia akcie, aj 30-50% zľavy. Zasa nepotrebuje mať 20 parfémov na poličke (iba 10 xixi) a poprosím si na sviatok od manžela, tak sa dá zvládnuť.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod kolminika »

corky osobne som sa nestretla s tym, ze by mi prisla domov daka napodobenina z toho eshopu a to si objednavam parfumy, s ktorymi mam skusenost z kamennych predajni a prisli mi uplne rovnake ako som na predajniach kupovala, len s tym rozdielom, ze za vyhodnejsiu cenu :-)
kolminika

Odoslaťod jancitka »

kolminika tiez nakupujem prostrednictvom internetu parfumy, pravidelne z toho eshopu, o ktorom si pisala :-) aj teraz pred par tyzdnami som svokre objednavala k sviatku aj parfum aj kozmetiku, viem, ze ona si dost na taketo veci potrpi a hlavne aj na kvalitu, tak som bola rada, ze pri tomto obchode uz z vlastnej skusenosti viem, ze sa mozem spolahnut aj na to, ze mi pride ozaj parfum, ktory si objednam a za dobru cenu :-)
jancitka

Odoslaťod jaroslavka »

Najmä keď svokre objednávaš, tak je super mať v tomto istotu, lebo darček pre svokru to neni len tak, to keby si nekúpila kvalitu, to by ťa vypoklonkovala :-p
jaroslavka

Odoslaťod jancitka »

to si to este celkom v pohode nazvala, ze vypoklonkovala :D neviem co by mi povedala a radsej to ani vediet nechcem som rada, ze som kupila kvalitu, ze nebol problem, vidiet radost v ociach svokry to je najviac :D
jancitka

Odoslaťod lianaska »

baby klidek aj my raz budeme svokrami aby sa nam to este niekedy nevyplatilo, mne sa osvedcilo to, ze darceky nakupujem podla seba, podla mojho vkusu, podla mojho gusta a kedze si potrpim ja sama na tom aby som si kupovala kvalitu, co sa tyka parfumov, tak takisto aj mojej rodine a znamym kupujem len veci pri ktorych som si ista :)
lianaska

Odoslaťod jablonka7 »

myslim si, ze tak by to aj malo byt, ved preco by som rodine alebo niekomu koho idem obdarovat kupovala nieco s cim nie som nejako stotoznena alebo nieco? Ved to z mojho pohladu nema absolutne hlavu ani patu :-)
jablonka7
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...