bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Odoslaťod piloska » Po 16.Apr. 2018 22:43

baby, maminy, staré mamy prišla som si k vám po radu. už dlhšiu dobu ma trápia bolesti, konkrétne bolesti kĺbov a už začínam byť trochu zúfala z toho. ide hlavne o kolená, ramená a tak. začalo sa to len tak z ničoho nič, žiadna udalosť tomu nepredchádzala alebo to nebolo nič také čo by som si zapamätala. pociťujem ju hlavne v práci a potom po príchode domov. kupujem si rôzne masti na bolesti kĺbov, ktoré síce zaberú ale bolesť sa vráti a ja hľadám skôr dlhodobé riešenie. nemali ste niektorá niečo podobné, boli ste s tým u doktora?
piloska

Založený: Pi 02.Jún. 2017 14:01

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Odoslaťod saskia34 » Ut 17.Apr. 2018 15:37

co si teda este nebola u lekara ked ta to boli uz dlho? nebojis sa, ze to bude nieco vazne? myslim, ze to nie je najlepsi napad to takto zanedbavat :(
saskia34

Založený: Po 18.Júl. 2016 20:58

Odoslaťod natrilla » St 18.Apr. 2018 16:33

to moze byt hocico ale tak co robis? stojis cely den v praci? nepretazuju sa ti tie klby tam? kolko mas rokov, mala si uz take problemy pred tym? z tych informacii co si uviedla je velmi tazke vyviest nejaky zaver co by to mohlo sposobovat a aj tak je podla mna mala sanca, ze niekto takto pride na to co ti je. ak sa bojis a tie bolesti su take, ze ti napriklad brania aj v spanku tak potom by bolo namieste ist k tomu lekarovi
natrilla

Založený: Po 26.Jún. 2017 14:33

Odoslaťod beruska112 » Pi 04.Máj. 2018 13:34

@piloska tak mozno by si mala zacat brat nejaku vyzivu na klby, ze ich mas oslabene alebo nieco podobne :)
beruska112
začiatočník

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod airana » Ut 08.Máj. 2018 20:22

piloska vyskusaj ist aj na krv doktorke ci ti nechybaju nejake vitaminy, mozno vyziva vies. v praci dlho sedis alebo stojis? nemozes mat napriklad aj oslabene chrupavky? to mala moja sestra uz tak davnejsie tiez na kolenach a vtedy ich mala aj tak nepekne napachnute :(
airana

Založený: St 06.Sep. 2017 10:07

Odoslaťod piloska » Št 10.Máj. 2018 19:59

saskia34 ak sa mám priznať tak je to práve kvôli tomu, že sa bojím, že to bude niečo zlé :/
natrilla práveže v práci celý deň sedím preto mi to príde také zvláštne vieš. ja sa za to nehanbím, ja to tu kľudne napíšem. som predavačka ale robím za pokladňou a celý deň tam sedím, sem tam sa ponaťahujem ale to fakt dvakrát za šichtu a len na krátku chvíľku
@beruska112 to som si hneď kúpila ako ma to začalo tak pravidelne bolievať ale už je to dlhšia doba a zatiaľ nemám pocit, že by mi to nejako pomohlo, nevidím proste zmeny tak už aj rozmýšľam, že to prestanem brať
airana veď chystám sa čo najskôr ale neviem sa kvôli tomu strachu odhodlať
piloska

Založený: Pi 02.Jún. 2017 14:01

Odoslaťod natrilla » Pi 11.Máj. 2018 20:56

no ved prave z toho by si to mohla mat! aj ja som mala sedave zamestnanie a prave to, ze cely den sedis a mas pokrcene nohy tak z toho ta mozu bolievat kolena uplne v pohode a ak sa tam natahujes pri s nejakymi kartonmi vody pravidelne tak z toho mozes mat kludne pretazene ramena
natrilla

Založený: Po 26.Jún. 2017 14:33

Odoslaťod beruska112 » Pi 11.Máj. 2018 23:21

@piloska to teda znamena, ze s vyzivou alebo s nejakym nedostatkom tie klby nemaju problem ak za dlhsiu dobu nezabrali :/ takze to asi ani nemusis kupovat tym padom
beruska112
začiatočník

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod airana » So 12.Máj. 2018 19:23

piloska to ja chapem ale cim skor pojdes, tym skor to mozes mat za sebou. alebo ja neviem tak chod aspon k nejakemu liecitelovi ludovemu, mozno aj ten by ti vedel pomoct, mozno ti da nejake maste na to. ale ak to mas z prace sedavej teda tak by si sa mozno mala pocas volna aj trosku viac hybat aby si trochu precvicovala tie klby
airana

Založený: St 06.Sep. 2017 10:07

Odoslaťod pockova » So 12.Máj. 2018 23:59

Airana To existuju nejake specialne cviky na precvicovanie klbov? O tom som este nepocula :D :D
pockova

Založený: Pi 15.Dec. 2017 13:41

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...