Zapis do ZS

Veci čo sa "musia". Ako pri tom máme stáť my, a čo nechať na školáka samého. Voľný čas, aktivity. Ne/preháňame, alebo zanedbávame?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Zapis do ZS

Odoslaťod Greta19 »

Ahojte,

som tu nova a neviem presne ako to tu chodi ale potrebovala by som poradit. Momentalne zijeme v UK nasa mala chodi druhy rok do skolky a koncom augusta nastupuje do skoly. Tu v UK deti zacinaju skolu ked maju 5.
Buduci rok sa planujeme natrvalo vratit spat na SK tak sme planovali ze Nicole by zacala prvu triedu tam, lenze teraz nam dala znama chrobaka do hlavy ze asi bude musiet mat predskolku dochadzku aj na Slovensku takze tym padom by mi ju nezobrali do skoly ale musela by som ju dat na rok do skolky . Nevedel by mi dakto poradit ako to tam chodi bo naozaj neviem co mam robit za dva tyzdne ideme domov tak urcite zajdem sa popytat aj do skoly ale tak ma napadlo ze mozno by mi mohol dakto pomoct aj tu.

Dakujem a prajem prijemny den :)
Greta19

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zapis do ZS

Odoslaťod corky »

Zatiaľ predškolská nie je povinná, takze sa netráp. Prinajhoršom donesieš papier z UK, že zo absolvovala tam. Na zápis treba ísť v ten rok, keď bude mat 6 rokov, býva to nejako na jar, sleduj si web školy, kam plánujes dieťa dať.
corky

I choose to be happy...

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Školáci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.