kde kupit dobrý kavovar

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod Martina12 »

kde kupit dobrý kavovar? Max do 200e a hlavne nie na kapsle. Chceme pit kavu a nie všetky mozne napodobeniny!
Martina12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod Belusa »

Kapsule tie nemám rada ani ja. Chceš pákový alebo automatický kávovar? Či toto je otázka v ktorej ešte nemáš celkom jasno? Mňa by aj zaujímalo, či už si aj niečo pozerala, či máš nejakú predstavu.
Belusa

Odoslaťod merlita »

Podľa mňa v týchto veciach my častokrát skôr pozeráme na tieto veci z tej vizuálnej stránky a nie z tej praktickej, ktorá je omnoho dôležitejšia. Čiže povedala by som, že je dobré keby vedela či chce s mlynčekom alebo na mletú kávu, či len na espresso alebo aj iné kávy
:-)
merlita

Mood: Happy

Odoslaťod simonella »

ved spotrebice k sebe v kuchyni musia ladit a kanvica, kavovar a taketo veci tiez, akoby to bolo keby to aj po tejto stranke nesedelo? :-D ja by som bola nesvoja, ja som najradsej ked to ladi :-D ale tak u nas je to tak, ze moj manzel ten prizera na tieto veci z opacnej strany, tak sa aspon tak doplname :-D
simonella

Odoslaťod najJulinka »

No ak do 200 a nie kapsulovy, tak asi je viacmenej jasne, že pakovy.. .či???? čiže zbytočne riešiť či s mylnčekom automaticky....
najJulinka
expert

Odoslaťod merlita »

Julinka je to len viac menej jasné, ale kamoška napríklad tá kupovala rodičom kávovar za necelých 200€ a automatický, s mlynčekom, ktorý má 5 stupňov mletia, čiže dá sa nájsť. :-)
merlita

Odoslaťod pockova »

Ja som dostala pakovy kavovar. Od rodicov a velmi sa z neho tesim. Bola som si ho sice vybrat sama, ale bol to skvely darcek, ktory dennodenne vyuzivam. Aj ked samozrejme, ze som chcela automaticky, ale na ten si musim este coto nasetrit, ale pakovy co mam doma robi skvelu kavu a to je to podstatne nie? :-D
pockova

Odoslaťod Belusa »

Pákový je fajn, ak človek nemá budget na automatický. To je super, že si mala možnosť ísť si takto vybrať sama aký chceš, čo chceš aby mal a podobne, myslím, že to je parádne :-)
Belusa

Odoslaťod merlita »

Niekedy je aj lepšie pockova, keď si sama vyberieš čo chceš a aký chceš, čo?
Máš aspoň možnosť si to zvážiť sama a urobila si to rozhodnutie sama, čiže čo si vyberieš to budeš mať :-)
merlita

Odoslaťod doryta »

aky pakovy si si vybrala? Prijala by som nieco mensie aj ja, len neviem, do akej ceny by som mala pocitat, aby bol dobry, ze do akej by som sa mohla zmestit.
Dobru kavu robi?
:-)
doryta

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...