vlasy na svadbu

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

vlasy na svadbu

Odoslaťod kamilka1 »

žienky, na jar budúceho roka máme svadbu a ja stále neviem aký účes zvoliť, s kaderníčkou skúšame rozne variácie, ale neviem, nič zatiaľ nebolo to pravé v čom by som sa dobre cítila, aké ste mali účesy vy, vo váš veľký deň!
kamilka1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: vlasy na svadbu

Odoslaťod 12Mariana12 »

Ahoj, no vieš čo, my sme mali svadbu v lete, a kedže mám dlhé vlasy tak my ich len kaderníčka natočila na také tie bohaté americké vlny a bolo to jednoduché a zároveň veľmi efektné!
12Mariana12

Odoslaťod Sona001 »

ja som mala na nas velky den uplne nadherne urobene vlasy, bola som spokojna a tak aj stastna, nic ma nikde netlacilo, ani nezvazovalo, mala som vlasy od clipinhair, mozem poslat svadobne foto do spravy ;)
Sona001

Odoslaťod RomcaRomana »

Ako keby smo počula seba pred svatbou :) tiež so to riešila hrozne dlho ale nakoniec zvýťazil zdravý rozum. Najlepšie je to zbytočne nekomplikovať lebo sa ti to ani nebude páčiť a bude to nepohodlné. Takže rada - nekomplikovať, a bude to super :)
RomcaRomana

Odoslaťod kamilka1 »

nakoniec som tiez stavila na klipy, resp. aj kadernicka mi to poradila, mala som taky boho styl siat a k tomu rozpustene dlhe vlasy ozdobene kvetmi, no bomba, chcela by som nosit kazdy den!!! :D
kamilka1

Odoslaťod Karolajna »

Ja som z toho mala tiež dosť veľké stresy, ale nakoniec som to nechala na kaderníčku a bola som spokojná. Čo sa týka inšpirácie, tak na pintereste je toho kopa, napríklad - https://sk.pinterest.com/pin/3923058175 ... 0/?lp=true
Karolajna

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.