Strojcek na zuby - cena

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Strojcek na zuby - cena

Odoslaťod Martina O. » Št 26.Okt. 2017 8:12

ahojte, syna caka strojcek a vyzera to, ze sme si vybrali najdrahsiu celustnu ortopediu :-( chcela by som pre porovnanie vediet, kto mate skusenosti a ste ochotne sa podelit, kolko ste platili za strojcek - ide o vyberatelny strojcek na noc, nie fixny. u tej nasej to vychadza za odtlacky 100 eur a samotny strojcek cca 200 eur. mne sa to zdala v pohode cena, ale kolegyna mi nasadila chrobaka do hlavy, ze to je predrazene... tak som zrusila termin a posunula ho o mesiac a zatial si chcem spravit prieskum. my sme z petrzalky, podarilo sa mi najst lekarku celkom blizko na stredisku, je mila, nemozem sa stazovat, ako vyhodu vidim aj to, ze to mame blizko a teda by na tie kontroly mohol chodit syn aj sam (aj ja som tak ako decko chodila). no len vaham, ci by sa to nedalo lacnejsie poriesit.. viem napr. o jednej na poliklinike tehelna, ktora je lacnejsia, ale mame to daleko a zas ten cas co stravime zakazdym cestou tam a spat ma asi tiez nejaku cenu.. tak hladam viac nazorov/skusenosti..
este by ma zaujimalo, kto sa v tom vyznate, ci sa moze cena lisit aj podla "vady", ktoru treba opravit, ci vobec ma vyznam takto porovnavat, ci nemoze byt cena strojceka zakazdym ina, ked ma dieta iny problem a asi iny strojcek prenho treba? neviem, nevyznam sa...
Martina O.
začiatočník

Založený: Ut 08.Nov. 2005 10:39

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Strojcek na zuby - cena

Odoslaťod smolienka » Št 09.Nov. 2017 13:37

vies co u nas mame fixny a ten nas vysiel nejakych 350€ ale neviem ci takyto fixny stoji viac alebo menej ako vyberatelny
Obrázok používateľa
smolienka

Založený: Ut 23.Máj. 2017 7:40

Odoslaťod airana » Št 09.Nov. 2017 15:14

kolegyna s tym ma skusenosti ked ti vravi, ze je to vela? ved nech ti ona poradi kde to bude lacnejsie
Obrázok používateľa
airana

Založený: St 06.Sep. 2017 9:07

Odoslaťod Erizeta » Pi 10.Nov. 2017 14:40

nie je to vela a to som este dokonca prekvapena, ze je to tolko ked je to v bratislave, som si myslela, ze tam si prihadzuju na vsetkom ale ako tak pozeram tak asi nie. ale tak je na tebe ci to chcete mat blizsie alebo nie, musis sa rozhodnut co je pre teba dolezitejsie
cim viac niekto sleduje chyby druhych ludi, tym menej sa stara o poznanie svojich vlastnych chyb
Obrázok používateľa
Erizeta

Založený: Št 22.Jún. 2017 7:17

Odoslaťod beruska112 » Po 13.Nov. 2017 22:30

neviem no, podla mna to co usetris u toho lacnejsieho zubara zase precestujete lebo treba chodit na kontrolu prakticky kazdy mesiac a ked ti pomoze, ze by syn mohol chodit aj sam tak by som tie eura navyse asi obetovala
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 11:29

Odoslaťod milenia » Ut 14.Nov. 2017 8:59

Neviem, ci je v takychto pripadoch moc dobre pozerat sa na cenu. Setrit? Predsa ide o celkovy vyzor a zuby k nemu teda isto patria.
Obrázok používateľa
milenia

Založený: Ut 01.Aug. 2017 12:41

Odoslaťod Martina O. » Ut 14.Nov. 2017 13:23

milenia, treba si aj precitat, o com tema je, kym prispejes. tu predsa nejde o setrenie v zmysle, ze nedam decku strojcek, lebo setrim, noaco ze bude mat skarede zuby. no co sa cudujem, ked niekto prispeje za 10 minut do 8mich diskusii, nemozem cakat, ze ich bude aj citat :-)

ja som iba chcela vediet, ake su ceny inde, ci sme prestrelili uplne alebo ci platime relativne bezne sumy.

fixny stoji isto viac, u tejto "nasej" 700 eur, prave podla tejto ceny som zistila, ze je asi predrazena.. vela ludi z nasho okolia ma fixny, ale s vyberatelnym nepoznam nikoho a tak som nemala s cim porovnat.
Martina O.
začiatočník

Založený: Ut 08.Nov. 2005 10:39

Odoslaťod hanulinenka » St 15.Nov. 2017 13:42

700 eur za fixny strojcek? tak to je dost predrazena :/ ved tolko sa normlane platieva pre dospelych ludi ked to uz poistovna nepreplaca
Obrázok používateľa
hanulinenka

Založený: St 26.Júl. 2017 7:09

Odoslaťod samadys » Št 16.Nov. 2017 8:35

hanulinenka píše:700 eur za fixny strojcek? tak to je dost predrazena :/ ved tolko sa normlane platieva pre dospelych ludi ked to uz poistovna nepreplaca

to nemyslite vazne, ze strojcek na zuby stoji az tolko?????
Obrázok používateľa
samadys

Založený: Št 03.Aug. 2017 9:45

Odoslaťod esterrr » Št 16.Nov. 2017 13:25

a co si si myslela? ono asi zalezi aj od toho kam ides, ved pise, ze tak vlastne prisla na to, ze je predrazena ale minimalne 350e zan das a to je este dobra cena, teda ked to este preplaca poistovna
esterrr

Založený: St 29.Mar. 2017 13:56

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: google [bot] a 4 hostí.

Používame súbory cookie.