Vyzivove doplnky - ake uzivate?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Vyzivove doplnky - ake uzivate?

Odoslaťod mandolienka » Št 12.Okt. 2017 8:11

Slecny, zeny, mamicky. Rada by som zistila, ci niektora z Vas uziva nejake vyzivove doplnky vo forme tabletiek? Alebo skor upradnostnujete zdravu stravu a vitaminy z ovocia ci zeleniny?
Obrázok používateľa
mandolienka

Založený: Po 13.Mar. 2017 14:52

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vyzivove doplnky - ake uzivate?

Odoslaťod Jarnaja » Pi 20.Okt. 2017 9:13

Môj manžel prvý začal užívať výživové doplnky a po čase som začala aj ja. Ako samozrejme, že papáme aj veľa zeleniny a ovocia ale ešte ako doplnok sme zvolili aj tabletkovú formu. Tie, ktoré užívame poradili manželovi jedny známi, lebo mal veľké kožné problémy, mal na rukách ekzémy a tie tabletky sú dobré aj na tieto ťažkosti.
„Dieťa je živý kvet zeme.“
Obrázok používateľa
Jarnaja

Založený: Ut 25.Apr. 2017 11:15

Odoslaťod Zlatuska553 » Po 23.Okt. 2017 9:16

Jarnaja píše:Môj manžel prvý začal užívať výživové doplnky a po čase som začala aj ja. Ako samozrejme, že papáme aj veľa zeleniny a ovocia ale ešte ako doplnok sme zvolili aj tabletkovú formu. Tie, ktoré užívame poradili manželovi jedny známi, lebo mal veľké kožné problémy, mal na rukách ekzémy a tie tabletky sú dobré aj na tieto ťažkosti.

Preco ste zacali este aj tabletky brat? Nestacili vam vitaminy z ovocia? A mohla by si napisat ake uzivate prosim? Kludne aj do IP mozes;-) :-)
Zlatuska553

Založený: Št 27.Apr. 2017 13:03

Odoslaťod Jarnaja » Št 26.Okt. 2017 12:12

Nestačili nám veru tie vitamíny. Aj napriek tomu, že sme jedli veľa ovocia a zeleniny boli sme chorý a náchylný na chorobu. Ja by som ti to napísala aj sem, či to nemôžem? Ako to tu funguje?
„Dieťa je živý kvet zeme.“
Obrázok používateľa
Jarnaja

Založený: Ut 25.Apr. 2017 11:15

Odoslaťod Lejli » Ut 07.Nov. 2017 13:26

@jarnaja ale môžeš, čo by si nemohla. Už nám to napíš a nenaťahuj nás:-) A sú to lieky iba pre dospelých alebo aj pre deti?
Lejli
začiatočník

Založený: Po 23.Jan. 2017 12:21

Odoslaťod Zlatuska553 » St 08.Nov. 2017 10:27

Jarnaja píše:Nestačili nám veru tie vitamíny. Aj napriek tomu, že sme jedli veľa ovocia a zeleniny boli sme chorý a náchylný na chorobu. Ja by som ti to napísala aj sem, či to nemôžem? Ako to tu funguje?

Ako ti uz napisala aj Lejli, mozes to aj sem napisat. Aspon poradis aj inym babam. Keby si mi to napisala iba do internej posty, videla by som to aj ja. Takto zabijes viac much jednou ranou :lol: :lol:
Zlatuska553

Odoslaťod patrissianka » Št 09.Nov. 2017 13:58

O akych tabletkach na imunitny system sa to tu bavite? Momentalne lezim chora v posteli a googlim si na internete, ci nieco na oslabenu imunitu nenajdem. Viem, ze jedny tabletky su a tie vsetci ospevuju ale su velmi drahe a ja nie som ochotna tolke peniaze dat len za tabletky. Neexistuju nejake lacnejsie??
Obrázok používateľa
patrissianka

Založený: St 28.Jún. 2017 12:38

Odoslaťod zajka257 » Pi 10.Nov. 2017 13:00

Neviem, ktore drahe mas na mysli patrissianka. My s manzelom uzivame tabletky mumijo, ktore posilnuju aj imunitny system alebo maju aj mnoho inych pozitivnych ucinkov. A tie drahe nie su. Jeden balik stoji okolo 4€ aj nejake drobne. Nam zatial vyhovuju. Sice ich chut je taka zvlastna ale ked to zapijes riadnym mnozstvom vody, tak si na to zvyknes:-)
Obrázok používateľa
zajka257

Mood: Happy
Založený: Po 29.Máj. 2017 9:04

Odoslaťod Lejli » Ut 14.Nov. 2017 10:31

@zajka257 to sú aké tabletky? Čo obsahujú prosím ťa? Nikdy som taký názov nepočula:-/:-/
Lejli
začiatočník

Založený: Po 23.Jan. 2017 12:21

Odoslaťod Zlatuska553 » St 15.Nov. 2017 17:25

Lejli píše:@zajka257 to sú aké tabletky? Čo obsahujú prosím ťa? Nikdy som taký názov nepočula:-/:-/

Lejli tak to nie si sama. O takychto tabletkach som este ani ja nepocula. Som zvedava, co nam napises. Fakt ma to zaujima! Ako dlho ich uz uzivas?
Zlatuska553

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Používame súbory cookie.