ako bezpecne prezit dovolenku s dietatom

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ako bezpecne prezit dovolenku s dietatom

Odoslaťod Erizeta »

kocky, chystame sa s malou na dovolenku do Egypta a chcela som sa spytat tych maminiek, ktore uz absolvovali tuto destinaciu s detmi, na co si tam treba davat pozor. pocula som, ze hlavne teda na vodu a jedlo, no to mi uz spominala doktorka, ze by bolo fajn, aby sme si tam kupili ich lieky na traviace tazkosti, ze tie zaberaju najlepsie. a je este nieco, na co by som si tam mala davat pozor?
Erizeta
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako bezpecne prezit dovolenku s dietatom

Odoslaťod nassica »

doktorka ti dobre poradila..treba si zabezpecit lieky a treba si dat este pozor aby mala nepila studene vody..tam skor ide aj o to, ze je tam velke teplo a ty ked vypijes studenu vodu s ladom tak hned mas problem..aj co sa tyka ze pre organizmus je to sok, ze take teplo a taka ladova voda a este aj ten ich lad je z ich vody z vodovodu..takze na toto si davaj este pozor a prajem krasnu dovolenku:-)
nassica
začiatočník

Odoslaťod karolyna »

Netreba hlavne nejako extra panikarit a mysliet na to. Jednoducho kup tie tabletky a uvidis. Ked budes na to mysliet, tak si to aj privolas. Treba pozitivne mysliet, ze ziadne tazkosti nebudu:-)
karolyna

Odoslaťod corky »

dávať treba pozor na ovocie, ktoré sa nedá ošúpať, také radšej nejesť
nepiť nebalenú vodu, ani vo forme ladu v nápojoch
ja som dcére (vtedy 6-ročnej) davala pravidelne probiotiká a nebolo jej nič

dávaj pozor na prehriatie, už teraz tam bolo riadne horúco a aj ostré slnko, je to predsa len podstatne južnejšie
a priprav sa ne zvláštnu mentalitu, za VŠETKO sa tu platí, zober si vela drobných penazí, pýtajú za každú službičku bakšiš
nechod sama do obchodov, nezastavuj sa lan tak, že si ideš pozrieť, nemusia ťa pustiť, kým niečo nekúpiš
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod beruska112 »

hlavne vezmi lieky, leukoplast a podobne veci, to je najdolezitejsie, no a podstatne je davat si pozor co budete pit a jest, aby nenastal problem :-)
beruska112
začiatočník

Odoslaťod gabona1 »

Treba vybrať bezpečnú destináciu a je to v pohode, ja by som určite neskúšala egypt, ked viem, že tam ľuďom býva zle. Vezmi lieky, lebo stať sa môže vo svete hocičo.
gabona1
začiatočník

Odoslaťod sandronela »

poznam takych, ktori si dovolenku v egypte nevedeli vynachvalit, no aj takych, ktori povedali, ze by tam uz v zivote nesli a to hlavne pre zaludocne problemy, ktore ich tam postihli, takze v podstate celu dovolenky stravili na hotelovej izbe. je to tazko vsetko zavisi od organizmu
sandronela
začiatočník

Odoslaťod patrissianka »

ak sa tam niekto boji ist nech tam ide bud sam alebo nech tam nechodi vobec. inak sa to podla mna neda, bud risk alebo radsej ina destinacia. ja by som tam velmi rada isla, len sme na taku cestu uste malicke
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod Lejli »

@sandronela vieš to je uhoľ pohľadu. Ja som napríklad v Egypte bola a mne sa tam taktiež veľmi páčilo. Ako je pravda, že si tam človek musí dávať pozor ale to v dnešnej dobe už všade
Lejli
začiatočník

Odoslaťod krasotinka »

sla by som hocikam, jednoducho podla mna, ak chce clovek niekam ist, tak si najde sposob, ako sa prostrediu prisposobit tak, aby si dovolenku poriadne uzil
krasotinka

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...