Svokra

Generačné vzťahy. Problémy, idejky na ich riešenia, čo máme, smieme alebo nemáme očakávať od svokrovcov, starých rodičov?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Svokra

Odoslaťod plastina » Pi 09.Jún. 2017 9:16

Chcela by som sa s vami podeliť a poprosiť o rady ohľadom svokry. Mám ju rada, ako žiadne nejaké veľké rozdiely medzi nami nie sú. Len v poslednom čase som začala mať s ňou problém ohľadom porušovania zákazov, ktoré majú deti. či už je to zákaz pozerania rozprávok pre neposlúchanie, alebo napríklad v poslednej dobe zákaz zmrzliny. Decká mi trocha soplili a boli sme dohodnutí, že proste aj keď je teplo, tak zmrzlina nebude a bum príde svokra s nanukmi a už ich do nich pchá. Potom si pripadám ako ten najhorší človek na svete a vysvetliť si to nedá. Ako na ňu, aby v takýchto veciach stála pri mne
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Svokra

Odoslaťod nassica » Ut 13.Jún. 2017 8:58

tak babicky chcu byt pred detmi vzdy najlepsie..treba jej to pekne povedat, ze jednoducho si neprajes aby porusovala pravidla ze pokial by boli zdrave, tak by ti to vobec nevadilo ze im doniesla nanuky ale ked su raz deti chore tak to treba respektovat a nie aj napriek tomu im davat studene a mrazene veci..
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod Stejsy » St 14.Jún. 2017 9:58

@Plastina Obávam sa, že jej to nevysvetlíš. Proste babičky a starké chcú byť na vnúčatká najlepšie a preto im dovoľujú aj nemožné veci
Stejsy

Založený: Pi 27.Jan. 2017 13:45

Odoslaťod zonalla » St 14.Jún. 2017 14:29

to tak je asi v každej rodine. aj moja svokra robí presne to isté a keď jej poviem, že si to neželám tak mi povie, že rodičia sú na to aby zakazovali a starí rodičia sú na to aby rozmaznávali
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 19:35

Odoslaťod karolyna » Št 15.Jún. 2017 10:01

zonalla píše:to tak je asi v každej rodine. aj moja svokra robí presne to isté a keď jej poviem, že si to neželám tak mi povie, že rodičia sú na to aby zakazovali a starí rodičia sú na to aby rozmaznávali

No to tak je a aj vzdy bude. Ale niektori stari rodicia si daju povedat. Niekedy nie je dobre aby deti az tak rozmaznavali
karolyna

Založený: St 27.Júl. 2016 7:57

Odoslaťod gabona1 » Po 28.Aug. 2017 19:05

Ahij, urcite sa s nou porozpravaj. Ked s nou dobre vyxhadzas, tak to urcite pochopi.
gabona1
začiatočník

Založený: Št 07.Jan. 2016 11:05

Odoslaťod katalinaa » St 30.Aug. 2017 8:30

Presne tak,najdôležitejšia je konverzácia medzi ľuďmi.Treba si s ňou sadnúť na nejakú kávičku a porozprávať sa o všetkom.Ak je rozumná,tak to jednoznačne pochopí
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod mandolienka » Št 31.Aug. 2017 7:02

No len niekedy stary rodicia az moc rozmaznavaju a to potom nie je dobre
Obrázok používateľa
mandolienka

Založený: Po 13.Mar. 2017 14:52

Odoslaťod krasotinka » St 06.Sep. 2017 7:18

Mandolienka ja s tebou suhlasim. Lenze je to aj logicke ze babky a dedkovia chcu byt pre vnucatka ti najlepsi a splnia im vsetko co im na ociach vidia
Obrázok používateľa
krasotinka

Založený: Št 23.Mar. 2017 14:54

Odoslaťod jaroslavka » St 06.Sep. 2017 11:36

Krasotinka no malo byť platiť "odiaľ potiaľ" lebo potom sa rodičia aj zbláznia keď babka všetko dovolí a doma to nemôže. Poznám to veľmi dobré a nie je to nič príjemné
jaroslavka

Založený: Ut 02.Aug. 2016 10:23

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Dedkovci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.