Odrážatko a kedy s ním začať

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odrážatko a kedy s ním začať

Odoslaťod selenica »

Aký je váš názor na tie bicyklíkové odrážatká a kedy je vhodné s nimi začať? Kamoška má 2,5 ročného chlapčeka a stále mi tvrdí, že je na to ešte príliš malinký, no mne sa to veru nezdá. Jeho by to aj zaujímalo, no mama mu to nedovoli
selenica

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Odrážatko a kedy s ním začať

Odoslaťod karolinka012 »

No Ak ma 2,5 roka tak to uz je nan viac nez suci. co mam kamaratky, tak ich deti s nim zacali este nez mali 2 roky. Mozno sa skor boji, ze by sa mu mohlo nieco stat, no najhorsie co moze spravit je ho drzat v bublinke, aby sa mu nic nestalo.
karolinka012

Odoslaťod vrana80 »

Nasa mladsia dcera mala teraz 2,5 roka a uz na tom fici ako drak, aj nozky dvihne a udrzi rovnovahu. Zacala tak okolo tych dvoch rokov a starsia tiez ked mala dva. Ak sa jeho mama boji, ze sa mu nieco stane, tak nech da chranice a prilbu a je.
vrana80

Odoslaťod brodina »

Niekedy si vonku veru vsimam, jak take male dietky sa premavaju na tych odrazatkach jak mali zavodnici. Je to podla mna dobra vec, dietatko sa hybe a nesedi len v kociariku a su schopne sa to naucit velmi rychlo. Pokial chce, netreba mu v tom vobec branit
brodina

Odoslaťod heldig »

Je to najlepsia vec aka moze byt. A podla mojho nazoru uz kludne 2-3 rocne dieta moze na tom chodit
heldig
začiatočník

Mood: Tired

Odoslaťod Stejsy »

Od tých 2 rokov úplne v pohode. Len treba dávať pozor, aby si dieťa moc neublížilo lebo predsa len sa môže pošmyknúť alebo niečo
Stejsy

Odoslaťod bibusenka »

Moje vsetky tri deti jadzia na odrazadle. Fakt super investicia
bibusenka
začiatočník

Odoslaťod diddi »

sestrinim detom som kupovala a vychvaluje si. zo zaciatku mi nadavala ale teraz uz hovori uplne nieco ine
diddi

Odoslaťod sussia »

povedala by som , ze je to fajna vecicka.. vela deti, ktore aj nechceli chodievat peso, si na odrazatko velmi rychlo zvykli a je lahsie ich dostat von..
sussia

Odoslaťod maruska1 »

niektore deti nemaju ani 2 roky a uz na nom ficia jak sialene. podla mna sa aj tazko urci vek, kedy s odrazatkom presne zacat. zalezi to od dietatka, ci vobec bude na niecom takom chiet jazdit
maruska1

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...