nový dodávateľ. skúsenosti

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

nový dodávateľ. skúsenosti

Odoslaťod Radok »

Dobrý deň, riešime doma taký problém čo sa týka nového dodávateľa energií, presťahovali sme sa do nového domu a radi by sme prešli k nejakému lacnejšiemu alternatívnemu dodávateľovi, zatiaľ sa nám páči ceny čo ponúka slovakia energy, ale radi si necháme poradiť ak má niekto nejaké skúsenosti. Vopred ďakujem za odpoveď.
Radok

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nový dodávateľ. skúsenosti

Odoslaťod Tod »

Ahoj, tiež som pred rokmi uvažoval že nájdem nového dodávateľa a som rád že som sa rozhodol pre slovakia energy, zatiaľ sa mi u nich ešte nestalo, že by som musel niečo doplácať a naopak sa mi ceny znížili a niekedy dostávame aj dobré preplatky na ruku.
Tod

Odoslaťod AdamJ »

Ahoj, ak ti ponúka výhodnejšiu ponuku, tak nevidím dôvod prečo to neskúsiť, sám som pred rokmi prešiel k alternat. a je to takmer rovnaké ako u dominantného dodávateľa, akurát sa to líši v cenách. Ale v tých energiách je to všetko veľmi individuálne, pretože spotreba je individuálna. Univerzálna rada je, že ak vidíte že sa vám to vyplatí tak by som do toho pokojne išiel.
AdamJ

Odoslaťod Miros »

Dobrý deň Radok, potom kedy sa u nás uvoľnil trh s energiami a máme už nejaký výber v cenách, som vyskúšal niekoľko alternatívnych dodávateľov a myslím, že to je cesta ako si nájsť toho čo vám bude vyhovovať najviac, momentálne podľa mojich skúseností si myslím že slovakia energy ponúka výhodnejšiu ponuku, ale opäť je to o tom čo by ste chcel a aké máme o vašom novom dodávateľovi predstavy. Osobne mi vyhovuje lacnejšie odoberanie, viac od dodávateľa neočakávam.
Miros

Odoslaťod Pavoll »

Dobrý deň, podľa mňa je najjednoduchšie si k nim zájsť a zistiť si presne čo by vám ponúkli a ak by išlo o dobré zlacnenie, ktoré sa vám premietne dobre na ročnom vyúčtovaní alebo vám cez rok trochu ulečí, tak prečo nie, ako alternatívny dodávateľ si myslím že budú mať lepšie ceny, síce nie som sam u slovakia energy, ale skúsenosti s alternativci mám a cenovo sa mi vypláca.
Pavoll

Odoslaťod JarJar »

Plne súhlasím s Adamom, ak sa vám ich ponúka do vášho domu oplatí, tak čo by nie. Vždy sa dá odísť niekam inam, keby to nevyhovovalo. Ja som ale s ich cenami aj prístupom spokojný. Nikto ma neotravuje stále s nejakými ponukami a keď niečo potrebujem, tak sú k dispozícii.
JarJar

Slovakia Energy

Odoslaťod Janek »

Dobrý deň, aj keď som zatiaľ u slovakia energy krátko, pokojne by som jej odporučil. Síce som si nepostavil dom ako vy, ale kúpil si byt, ktorý som si ešte zrekonštruoval, takže výdavky boli celkom veľké a hypotéka je nemilosrdná. Musím platiť vodu, plyn, elektrinu a k tomu ešte hypotéku, takže som tiež zvolil lacnejšieho alternativce a zatiaľ je to o niečo lepšie. Škoda len že hypotéku budem musieť platiť ešte 20 rokov, inak by som ušetril z tých peňazí ešte viac.
Janek

Odoslaťod Zoroo »

Zatiaľ som ešte svoje energie nepreviedol k žiadnemu alternatívnemu dodávateľovi, ale už asi rok nárazovo o prevode premýšľam, pretože sa mi nepáči aké ceny máme ... Uvidím ako mi budú u slovakia energy ceny vyhovovať k mojej spotrebe, ale potom čo som si tú prečítal sa o to určite budem zaujímať, myslím že lacnejšie energie sú jednou z tých dôležitých vecí ako ušetriť v domácnosti ..
Zoroo

Odoslaťod Otelo »

Myslím, že všetci energetici sú rovnakí len je rozdiel v tom, aké kto ponúka ceny za odbery. Slovakia energy mi zatiaľ nepríde ako zlá firma, naopak ceny aké máme my sú rozhodne lepšie ako u nášho predchádzajúceho dodávateľa. Ale myslím, že takmer všetci alternatívni dodávatelia sa budú snažiť ponúknuť čo najlepšiu cenu, aby si zákazníka udržali. Preto mi to u alternativcov príde zmysluplnejšie...
Otelo

Odoslaťod Danko5 »

mám na stole ponuku od slovakia energy, neviem či do toho ísť, ale to čo mi hovorili o tých cenách by sa mi páčilo. každá akcia je lepšia ako niečo platiť za plnú cenu...uvidím, zatiaľ mám ešte 2 mesiace na rozmýšľania, pretože mi končí zmlúva u iného alternativca, tak uvidíme, či budú mať za tú dobu rovnakú ponuku, ale zatiaľ na mňa urobili dobrý dojem.
Danko5

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...