Problem s otehotnenim

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Problem s otehotnenim

Odoslaťod Kristinka1007 »

Ahojte som tu nova a ak podobna tema existuje mozte vymazat tento prispevok... prosim najdu sa tu zeny, ktore mali podobny problem budem rada za všetky odpovede.
Bola som na PP u gyn- ľavý vaječník maly a v pravom vajíčko velkosti sotva 2 mm (2 dni pred ovulaciou)
musim prist zase o mesiac na KO -ano budem sa informovat u gyn viacej o co ide a ako to riešiť- len by som rada vedela ci ste niektora boli v podobnej situacii a co ma presne čaká... Dakujem :rol8:
Kristinka1007

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Problem s otehotnenim

Odoslaťod cicamica1 »

nemusis sa obavat, pokial to mas kvoli menstruacii, tak to sa ti upravi po nej. a co sa tyka vysetrenia, to ti sono spravi a mozno len krv bude brat. nic ti nevravela, ze co ti bude robit?
cicamica1

Mood: Tired

Odoslaťod Kristinka1007 »

Zatial nehovoril co ma caka nechcel predbiehat a asi ma zbytocne strasit, ale ma mi vsetko povedat na buducej kontrole.... tak menstruaciu mam presnu ako svajciarske hodinky bez nejakych problemov :/
Kristinka1007

Odoslaťod reni789 »

neviem či to s tym ma nejaku suvislost, ale mne sa podarilo otehotniet, ked som prestala fajčit. Prestavala som pomocou e-cigarety a po troch mesiacoch sa to podarilo. Teraz mam ročnu dcerku :)
reni789

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...