Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lubi22 »

Ahojte, nevidela som žiadnu podobnú tému na firmy ktoré zabezpečujú catering a dosť by ma zaujímalo aké máte skúsenosti a koľko ste platili za catering na svadb? Koncom budúceho roka sa budem vydávať, a premýšľam ako to spraviť. Či zajednať nejakú takúto firmu ktorá mi zabezpečí jedlo, výzdobu a všetko okolo toho alebo si pozháňať len nejaké tetuše ktoré varia na dedinách v kulturákoch a tak. Čo by ste mi poradili?
lubi22
 
Príspevky: 61
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod slniecko »

konkrétne firmy poprosím do súkromnej správy,alebo do šuflíčka reklama
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lubi22 »

Slniecko áno budem rada keď mi niektorá žena baraj aj do internej pošty napíše nejaké postrehy. Nemám nejako skúsenosti s takýmito firmami tak preto ma napadlo že sa skúsim spýtať aj tu
lubi22
 
Príspevky: 61
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lubi22 »

Ďakujem že si si našla čas a že si mi napísala ako ste to mali vy a aký máš na toto všetko názor. My by sme chceli taktiež v kulturáku a čo som predbežne počítala tak by sme mali mať okolo 80 ľudí, čo nieje tiež málo. Skôr som tiež naklonená že by som zajednala catering len neviem ktorý je dobrý a spoľahlivý. Z tohto jediného mám trošku obavy:/ Aby som trafila a zajednala spoľahlivú firmu
lubi22
 
Príspevky: 61
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lubi22 »

@lubi22 však nemám obavy preto som aj sem napísala aby mi baby poradili. Máme už zajednaný kultúrny dom v jednej dedine pri Prievidzi, volá sa tá dedina Kaninaka, hovorí ti niečo názov? Poznáš?
lubi22
 
Príspevky: 61
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lubi22 »

@ryska01 chceli by sme mať, snáď budú mať voľné lebo ešte som sa nekontaktovala, ale už budúci týždeň snáď budem mať nato čas a že to poriešim. Musím už začať aby potom nebolo už neskoro. V tom novom kúlturnom dome si bola na plese? Tam sa dosť veľa ľudí zmestí, že?
lubi22
 
Príspevky: 61
Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.