Nakupujete darčeky cez e-shop?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod slniecko »

Áno, jasné, nákup darčekov cez e-shopy ušetrí veľa behania.

Prosím, vymieňajte si tu rady o nákupoch ostosedemnásť, ale priamo reklamu na e-shopy vkladajte sem:
viewforum.php?f=85
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod slniecko »

Oblečko áno, resp. dcére už nie,lebo si chce sama vyberať v obchode. Ale kým bola menšia, tak tiež, ono to detské, keď človek vie veľkosť, tak sa väčšinou trafí. A ja mám zas tak nekonfekčnú postavu, že by som sa zbláznila naháňať to po obchodoch, to radšej objednám a čo nesadne vrátim. Topánky deťom nie, tie zásadne skúšam, sebe kedy ako. Zas - mám malú nohu, tak sa mi stáva, že v kamenných nezoženiem. Smiešne je, že mám skúsenosť, že omnoho rýchlejšie a spoľahlivejšie mi prídu veci zo zahraničných obchodov ako zo slovenských (okrem Číny, tej sa teda vyhýbam, koľko môžem, ale keď niečo náhodou objednám, je to totálna lotéria, aj čo sa týka dodania, aj čo sa týka vzhľadu, aj čo a týka kvality).
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod Kirkuša »

Ja kupujem prave obuv ako jednu z veci cez eshopy. Napr. teraz zimne topanky. Obe deti uz po minulej zime vyrastli, cize minulorocne zimne su im male. Kazdu chvilu je to zima, treba poriesit. A kedze mi napr. zalezi v zime na trvalej nepramokavosti (Superfit, Geox, Viking..uz viem ako im sedia a ako sedi ich cislovanie, maju presne tabulky a viem ze sa na to mozem spolahnut) skratka znacka s skutocne dobrou membranou (ziadne Deichmany ani Lidle sa v tomto nechytaju, zial, premoknu), tak zistujem ze v kamennych to ani moc nie je v ich velkostiach a ked je, tak predrazene. Dokonca SK eshopy su drahsie nez napr. ceske. Takto minuly tyzden som im nakupila z ciech obom, postovne zdarma (viacere mavaju pravidlene take akcie, vystriehnem). Aj ta sirka sortimentu je neporovnatelna co u nas...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod corky »

ja práve v puberte začínam dcere objednávať, lebo chce veci, ktoré v obchode vôbec nie je možné kúpiť ... jedine by sme museli do Bratislavy, alebo hádam aj do Viedne, také špeciálne značky
tiež kupujem športové veci, lebo sú lacnejšie a vieme to vyskúšať v obchode a objednať na nete
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod corky »

ryska01 píše:Chcela by som sa ale spýtať čo by ste mi poradili ako darček pre chlapa, vôbec neviem čo kúpiť :( Ide o môjho svokra ktorý bude mať v novembri 60 rokov, teda okrúhle narodeniny a vôbec neviem čo by sa patrilo kúpiť. Vďaka za rady

hodinky, mobil, parfém, alebo ak má nejaký koníček, tak niečo k tomu...
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod corky »

prečo nie, kvalitné vínko poteší
ak nezoženieš na nete, určite kúpiš vo vinotéke a k tomu aj sadu takých otvárakov dostať, alebo iný sortiment, ja som raz dostala karafu a 2 poháre, tiež potešilo. ja pijem veľmi málinko, ale ked tak nejakú kvalitku si dám rada.
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.