Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod Anicka1970 »

Ahojte
Chcela by som sa spýtať na skúsenosti tuna prítomných žien, aká je najúčinnejšia (dlhodobo) metóda odstránenia chĺpkov. Zaujíma, či existuje nejaká metóda, pri ktorej by chĺpky nerástli aspoň mesiac :-)
O peniaze ani moc nejde, tých mám celkom dosť, takže holenie a depiláciu krémami by som vynechala. Chĺpkly dorastajú pomerne skoro a sú tmavšie - drsnejšie.
Presnejšie uvažujem nad zakúpením buď elektrického strojčeka, alebo nad zakúpením nejakého epilačného lasera... resp prístroja na epiláciu. Všimla som si, že sa niečo podobné dá zakúpiť napríklad aj na heureka. Jeden takýto prístroj stojí aj cez 200 eur. Má niektorá takýto prístroj doma? UPL svetlo alebo malý laserový prístroj, alebo niečo podobné?
Ďakujem za rady. :)
Anicka1970
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod Anicka1970 »

Máš na mysli holiaci strojček, alebo epilačný strojček, ktorý ti vytrháva chĺpky aj s koreňom?

Ja by som nepovedala, že čím viac holíš, tým sú chĺpky jemnejšie a je ich menej. Ja myslela, že je to naopak. Čím častejšie, tým sú chĺpky drsnejšie a tmavšie.. a je ich viac.
Anicka1970
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod -dana- »

Ja sa epilujem raz za mesiac uz dlhe roky a chlpky su slabe, na niektorych miestach mi uz ani nerastu. Podla mna treba len epilovat (vytrhavat s korenom), nikdy nie strihat/holit (vtedy sa chlpky posilnuju). Ak sa riadis lunarnym mesiacom, vzdy treba epilovat pri odbudajucom mesiaci (vynechat dni leva a panny a radsej aj barana a byka) a idealne je pocas dni kozorozca (len v 1.polroku). Podla mna 100% trvale odstranenie chlpkov neexistuje.
-dana-
začiatočník
 
Príspevky: 377

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod gabona1 »

Najlepšie je odstránenie laserom, ale je to finančne náročné, treba opakovať tento zákrok. ALe človek má potom pokoj:-)
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod patusa_11 »

a koľko také odstránenie stoji a koľkokrát sa musí opakovať?
patusa_11
 
Príspevky: 87

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod robertara »

Kiezby sme si to mohli dovolit taketo odstranenie chlpkov, ja by som bola najradsej ale ked som pozerala kolko by ma to vyslo tak som si to hned rozmyslela
robertara
 
Príspevky: 97

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod JuniorPeta »

Najefektívnejšie je keď vám to laserom odstránia nie? Len to čo mi kamoška hovorila, tak to musíte viac krát aj podstúpiť a že to je dosť drahé, no presnú sumu mi nepovedala
JuniorPeta
 
Príspevky: 94

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Najefektívnejšie a dlhodobé odstránenie chĺpkov

Odoslaťod airana »

kolko to stoji?
airana
začiatočník
 
Príspevky: 156

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron