AMILK Bifido skusenosti

Dojčenie, prvé príkrmy, strava dojčiat, detský jedálniček, rodinné stravovanie, alternatívy.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

AMILK Bifido skusenosti

Odoslaťod autumn11 »

Ahojte maminy,

zacala som pred cca tyzdnom davat malemu nove mlieko Amilk bifido,nakolko sme zacali mat
problem s kakanim a mlieko obsahuje probiotika.Malemu v pohode chuti, tak cakam ci sa aj kako upravi.
Mate niektora skusenosti s tymto mliekom? Budem rada za kazdu odpoved. Dakujem :)
autumn11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: AMILK Bifido skusenosti

Odoslaťod zuzka_1985 »

aj my sme na mlieku amilk. maly ma 2,5 roka a stale pije rano mlieko. toto som nasla v lekarni zaciatkom roka a ked nam doslo mlieko, co pil predtym, tak sme zacali s amilkom a zmenu prijal uplne v pohode. mne osobne vonia najviac zo vsetkych mliecok, co sme kedy vyskusali
zuzka_1985

Odoslaťod lastom »

ahojte,
aj nas krpec mal problemy so stolicou, tak sme tiez dostali odporucanie na amilk bifido a prechod bol uspesny. Krpcovi chuti a rastie ako z vody.
lastom

Odoslaťod autumn11 »

tak hlásim, že prechod na Amilk bifido bol úspešný a kakanie sa upravilo. Malému aj chutí,tak som rada, že sme konečne našli mlieko, ktoré nám sadlo.
autumn11

Odoslaťod gabona1 »

Ahojte, aj my máme toto mliečko, veľmi si ho pochvaľujem. Má výbornú chuť, môjmu drobcovi chutí, papá ako otesánek. V noci super spinká, dobre ho nasýti. /výnimka sú zúbky, vtedy ani mliečko nepomôže/. Ja ho môžem len a len odporučiť.
gabona1
začiatočník

Odoslaťod autumn11 »

Ahoj Gabona, tak my máme teraz tiež problémy so zúbkami. Malému sa tlačí viacero naraz. Našťastie s papaním nemá problém. Amilk pije jedna radosť :D
autumn11

Odoslaťod gabona1 »

Ahoj Autumn11, aj my teraz riešime len a len zúbky, je nervózny a tiež sa mu tlačí jeden zub za druhým. Hľadám info, čo mu mám dávať. Ty mu dávaš niečo proti bolesti? Ale napriek tomu, že je ubolený, fľašku s mliečkom vypije vždy do dna. Skúsila si ochutnať amilk? Ja mu ho niekedy vyjedám, je mňam.
gabona1
začiatočník

Odoslaťod risssa34 »

aj ja mozem potvrdit dobru skusenost s mliekom. presli sme na neho, ked sme nevedli v obchode pozhanat hipp a nebol problem. tiez ma probiotika a malemu chuti rovnako dobre, uz sme pri nom zostali.
risssa34

Odoslaťod vrana80 »

Ahojte, rozmyslam ze ho tiez vyskusam, kamaratka si ho pochvaluje ze malemu pomohlo ked mali problem s bruskom a v noci pekne spi od kedy pije Amilk.
vrana80

Odoslaťod autumn11 »

Ahojte, tak sa ozývam po dlhej dobe. Malý pije Amilk stále. Teraz mu idú očné zúbky, tak mi nechce moc papať, ale mliečko si vždy vypýta. Teraz preferuje tekutejšiu stravu, tak mu robím hodne kaše z amilku a do toho pridám ovocie. Aspoň to mi zje.
autumn11

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Výživa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.