Soda stream kupit alebo nie?

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod Renata128 »

Zdravím! Mate doma niekto sodastream? Vyuzivate ho? Ja uvazujem nad kupou, ale neviem ci sa to oplati. Mne sa to velmi paci, hlavne koli detom- maju radi bublinkove vody fanta cola art..., a tie vody su dost drahe :? , tak ma presviedcaju na sodastream, ale ja neviem. Mate s tym niekto skusenosti? :uh:
Renata128
 
Príspevky: 35

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod corky »

áno máme, využívame, ale pijeme skôr nesladené, ako sódu
ak mieniš kupovať originálne sirupy, tie sú drahé tiež a pochybujem, že sú extra vhodné pre deti, rovnako ako tie malinovky, čo spomínaš ... ak chcem Kolu alebo Fantu, kúpim si originál ... ja to kupujem napr. len na oslavu, na vianoce, cez dovolenku, naozaj sporadicky, hoci deti to tiež majú radi a pili by to na litre, kebyže im dovolím :-P

ale existujú aj sirupy Sodastream, ktoré sú robené pre deti, aj detské pollitrové flaše ... možno by som využila v prípade, ak by deti málo pili, že by ich to viac motivovalo ... a tiež možno cesta k zdravším nápojom
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod achaila »

svokra ho má, strašne moc ho chcela k narodeninám, tak sme jej ho kúpili, v akcii sa sirupama. No nedávno sme tam boli na návšteve a prístroj zaprášený tak si myslím, že ho nepoužíva ...
achaila
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod Gaba1 »

ja ho mám doma a u nás sa používa deň čo deň, deťom kupujem prírodné sirupy s vit. C, nie sú až take sladké a deti ich majú radi... u nás sa to využíva hlavne do školy, kúpila som ich 1/2 l flašky do toho im robím trebars aj čaj, ale tie flašky sú super, vojdú sa do tašky, sú pekné a hlavne spratné.
Gaba1

 
Príspevky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod Renata128 »

Aha, dakujem, o tych detskych sirupoch som nevedela, tak ich budem mussiet naucit aj na to a colu im davat len raz do tyzdna. Bola som to pozriet v obchode, ale mali tam viac druhov, myslite, ze staci ten obycajny... alebo kupit ten drahsi.

Aj tie 1/2l flasky som tam videla, to sa hodi, asi kupime aj to.
Renata128
 
Príspevky: 35

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod corky »

ja mám ten najlacnejší, vyrobí sódu úplne rovnako ako drahší, ktorý majú moji rodičia ... len ten krajšie vyzerá, tak asi záleží od toho, kam ho chceš umiestniť
Inak, fľaše časom treba meniť a poriadne umývať, lebo potom vo vnútri sadá pleseň
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod Renata128 »

Ja som videla v obchode ten novy Cristal- ma taku inu flasu, sklenenu a je pekna, da sa dat aj do mycky tak rozmyslam, mam riadneho chrobaka teraz v hlave
Renata128
 
Príspevky: 35

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod ludmila4 »

My ho máme doma tiež a používame ho hlavne v lete. Nekupujeme však už často originál sirupy, ale skúšame to s normálnymi sirupmi, lebo to vychádza lacnejšie a celkom nám to chutí. Len treba nejaký hustejší, resp. kvalitnejší sirup, aby to malo dobrú chuť.
ludmila4
 
Príspevky: 4

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Soda stream kupit alebo nie?

Odoslaťod autumn11 »

My sme si ho kupili pred rokom a nedame nanho dopustit. Nemusime sa trepat s tazkymi flasami z obchodu
a v lete u nas fungoval nonstop. Sirupy od nich nekupujeme. Ja mam najradsej cistu sodu a ked ma manzel
chut tak si do toho naleje domaci sirup.
autumn11
 
Príspevky: 63

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.