Hrá celá rodina

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Hrá celá rodina

Odoslaťod andrejka1213 »

Ahojte, nedávno sme sa bavili s manželom, že by sme si chceli užiť príjemnú zábavu s našimi malými čertíkmi (5 a 7 rokov) a tak sme si našli spoločné hobby. Kúpili sme si hudobné nástroje, dcéra totiž chodí na klavír už skoro dva roky a my ju dopĺňame. Je to vynikajúca zábava a víkendy v duchu hudobných predstavení nás nesmierne bavia. Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú inšpiráciu pre trávenie spoločných chvíľ :)
andrejka1213

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hrá celá rodina

Odoslaťod Sarineccinka »

Toto ma vážne pobavilo! Môj brat zase hral na gitare (dnes už nehráva) a nedávno si kúpil ukulele. Nosí ho na rodinné oslavy a decká z toho majú obrovskú radosť :D
Sarineccinka

Odoslaťod andrejka1213 »

super, mám veľa známych, ktorí chcú, aby ich deti hrali na nejaký nástroj (pritom deti ani nechcú) a oni sami im nie sú inšpiráciou. Kde ste prosím ťa prišli na ukulele? :)
andrejka1213

Odoslaťod Sarineccinka »

Je to pravda, veľa rodičov si ako keby plní svoje sny cez deti. Najčastejšie sú to práve klavíry a husle, poznám pár detí v okolí, u ktorých som si istá, že sú to vyhodené peniaze... Ukulele bola náhoda, mali sme doma staré platne, ktoré si sestra chcela zobrať, ale starý gramofón sa jej pokazil, tak sme jej s bratom na narodeniny kupovali práve cez kytary.cz a tam je sekcia s použitými nástrojmi. Hovorím na rodinné oslavy ako vyšité. Ale vôbec nie zlý nápad pre decká zohnať nejaké malé nástroje triangle alebo čosi nech sa môžu pripojiť.
Sarineccinka

Odoslaťod Nina22 »

Koľko stojí taký gramofón? Tiež máme doma staré platne, ale gramofón je už aj vyše 10 rokov nefunkčný.
Nina22

Odoslaťod andrejka1213 »

No niekedy sa človek úplnou náhodou dostane k takým vychytávkam :) Pokiaľ majú deti záujem o hudbu a baví ich to, je to fajn spôsob, ako ich viesť k tom, aby začali hrať. Aj by chceli začať hrať na nejaký nástroj, či len robiť trianglový doprovod? :)
andrejka1213

Odoslaťod Sarineccinka »

Záleží, aký gramofón, my sme kupovali na českej stránke do 5000, čo je cca do 200 eur.
No dcéra má záujem o klavír, ale zatiaľ sme ju ešte nikam neprihlásili.
Sarineccinka

Odoslaťod Nina22 »

A prosím ťa poslali by ste mi link, pretože som našla len drahé gramofóny, poštovne je v cene, či extra?
Nina22

Odoslaťod Sarineccinka »

Keď je nákup nad 3000, je poštovné zdarma, my sme kúpili tento http://kytary.cz/numark-pt-01usb/HN093736/
Sarineccinka

Odoslaťod Nina22 »

To je dobrá cena, ďakujem. Môžeme sa vrátiť späť ku klasike :)
Nina22

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...