Košieľka do krstu

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Košieľka do krstu

Odoslaťod corky »

ja som prvú dcére dala vyšiť susede, ona to vyšívala doma na stroji, tak urobila aj mne
pri synovi sme už bývali inde, tak som si dala urobiť u nás v obchode s detským oblečením, ale neviem, či to robia aj tie obchody v hypermarketoch ... toto je taký obchodík, kde predávajú výrobky slovenských výrobcov pre malé deti a košielky vyšívajú

a či vydrží ... nuž to je len na krst a ani tam sa neoblieka, len symbolicky sa dáva na dieťa (naše ešte boli v perinke v tom čase), po krste som to hned poskladala a použije sa zasa až na prijímaní. Ani som to neprala ... takže podla mna musí vydržať aj namalovaná
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Košieľka do krstu

Odoslaťod elena915 »

Košieľky do krstu kúpiš kdekoľvek a ak máš niekomu čo by to pekne vyšil bolo by to bombové, prípadne sama tak si sprav. Ale maľované sú tiež nádherné. Ono to neobliekaš dieťatku, len prikladáš takže nemalo by sa ti to zašpiniť a potom si to odložíš, čiže prať to ani nebudeš. Ale myslím si, že mali by vydržať maľované, lebo ja s dcérou si maľujeme len biele tričká a v pohode to periem. Na fb teraz kamarátka lajkla príspevky napríklad tento https://www.facebook.com/babybabosk/pho ... =3&theater Celkom pekné vecičky majú aj do krstu. Si popozeraj či by sa ti niečo nehodilo.
elena915
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Košieľka do krstu

Odoslaťod maily »

My sme kupili vyšívanú košieľku na krst a sme spokojní. Maľované košieľky sú tiež pekné ale sme sa rozhodli pre vyšívanú - vlastne krstový set - košieľka aj sviečka http://www.kosielka-na-krst.info Set nám poslali poštou na dobierku pekne zabalený v krabičke.
maily
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Košieľka do krstu

Odoslaťod zajka257 »

U nas je taky obchod kde sa predavaju normalne taketo veci, aj kriziky, sviecky a tak, tam ked kupujes kosielku tak sa ta aj rovno spytaju ci tam chces dat vysit aj meno a datum :)
zajka257
začiatočník
 
Príspevky: 245
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron