Skúsenosti s aliexpress.com

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod corky »

Objednávate z tejto stránky? Aké máte skúsenosti?
A ak objednávate, tak aké veci? Aj oblečenie?
Máte oblúbených predajcov, u ktorých viete, že tovar príde a je kvalitný?
Ja mám trochu nedôveru k čínskym veciam, v čínakoch nenakupujem vôbec, no aj v bežných obchodoch je väčšina vecí ušitá v Ázii, tak všetko odtial predsa nemôže byť zdraviu škodlivé.

Ja som sa v rámci vianočnej nudy konečne odhodlala na prelustrovanie ponuky a objednala som (možno neuvážene :mrgreen: ) pár vecí - USB klúč, take módne hodinky a kabelku. Tak teraz pevne verím a dúfam, že mi to aj príde.
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod Laa-Laa »

na kazdej objednavke mas dodaciu lehotu, odratavaju sa dni od odoslania tovaru. Ak sa blizi koniec a tovar nemas, otavras spor, kde uvadzas, ze ti tovar nedosiel, ze dosiel poskodeny, nefunkcny, iny, nez si chcela...a do 4 dni su ti vratene peniaze na kartu (ak je tovar nevyhovujuci, dokladujes fotkou).
Ja som objednavla dost veci - drobnosti, vsetko v cene cca 0,20€ - 10€, postovne zdarma, asi 2 veci mi nedosli, vratili mi peniaze, jedna mi dosla den poo termine, tak som zrusila spor s komentom, ze dorazila. Väcsina vsak dojde ovela skor, nez vyprsi termin.
Objednavala som usb kluce, kozeny obal na mobil a ipad,platenu kabelu, bizuteriu, malinke prenosne radia s mp3 prehravacmi detom. Skusila som jedny saty - dcere sa velmi pacili, dosli, boli perfektne, ziaden smrad ako opd cinaka, material vyborny, ale obrazok po prani strasne popukal, cize oblecko viac nie.
estre chcem objednat babam nalepky na stenu do izieb.
Laa-Laa

expert
 
Príspevky: 15387

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod Kirkuša »

Objednavala som odtial len parkrat vacsinou hracky pre deti, take ktore neboli dostat u nas v obchodoch u nas, ale napr. aj nepremokavy profi kryt na fotak, za 1/3 ceny u nas v obchodoch. Objednavky vzdy vsehovsudy max do cca 50E. Naposledy teraz na Vianoce, dcera ma oblubene postavicky z rozpravky Rio, u nas take vobec nedostat. Tam bola cena vyborna, vzdy vyberam vyhradne predajcov s iba pozitivnym hodnotenim za dlhsie casove obdobie od viacej ludi. Tovar zatial vzdy dorazil pomerne rychlo, fascinuje ma ako to z druheho konca zemegule dojde rychlejsie a lacnejsie nez trebars pri objednavani z Ciech?! Hracky boli vzdy kvalitne, nikdy nesmrdeli alebo co, aj vyhotovenie perfektne, zrovnatelne s tym kvalitnym co dostat u nas v obchodoch. Takze ja zatial je vyborne skusenosti, co ale pricitam tomu ze som odtial este neobjednavala vela, narozdiel od trebars ebay, kde viac a tam sa drobne problemiky vyskytli, tak pocitam ze tolkokrat chodit s dzbanom po vodu aj tu by sa po case zrejme nieco vyskytlo, zaroven ma to neodradzuje lebo ako tu uz bolo pisene, reklamovat sa da vzdy, a celkova bilancia je jendoznacne skor pozitivna z takychto typov obchodov.

Konieckoncov uz dost ludi si tym aj privybraba, vyhodia si napr. na MMB ponuku trebars aj tych postaviciek z Rio, dodacia lehota 10 dni, nahodia 2 x taku cenu ako cez aliexpress, ktora je estale prijatelna v porovnani s tym co obdobny druh tovaru stoji v nasich kamennych obchodoch, ked si to niekto u nich objedna, oni nasledne objednaju cez ali a maju pekny cisty zisk.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod Juli269 »

Ahojte pomerne často objednávam z ali a som spokojná. Zaťiaľ nebol problém colnica nič nepozastavila a keď sa aj vyskytli komplikácie tak sa otvoril spor a predajca mi vrátil peniaze alebo časť sumy. Keď objednávam na aliexpresse tak používam aj stránku https://www.refundo.sk/?ref=75634 táto stránka vracia určitú sumu z nákupu pre aliexpress to sú 3 % ale platí to aj na iné internetové obchody. :yes:
Juli269
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod autumn11 »

švagriná nakupuje často cez Aliexpress a je spokojná. Jasné, je tam kopec napodobenín, ale kto si nepotrpí na orginál, tak tam nakúpi za lacný peniaz. Ja som od nej odtiaľ dostala prebaľovaciu tašku a som s ňou spokojná.
autumn11
 
Príspevky: 63

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod gabona1 »

Ahojte, aj my sme už objednali veľa vecí s aliexpressu a sme spokojní. Jediné, čo nám neprešlo colnicou boli kopačky, také presne ako nike originál, veľmi pekné a ani neboli lacné, ale boli to fejky. Tie sme nesmeli prebrať, poslali ich naspäť. Peniaze nám vrátili. Takže všetko v poriadku. Objednali sme dresy na bicykel pre celú rodinu a sú super, aj kvalita perfiš. Cena ani nehovorím.
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron