Den dopravy zdarma.

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Den dopravy zdarma.

Odoslaťod Kirkuša »

Neviem ci ste postrehli, pre istotu dam do pozornosti akciu Den dopravy zdarma
kde je zapojenych viac nez 250 najvacsich sk eshopov, ma to byt uz od zajtra 18.11. od 12:00 do 19.11. tiez do 12:00
je fakt ze treba nakupit min.za 15E ale aj tak je to menej nez hranica kde sa obvykle postovne odpusta.
Su tam zapojene prakticky vsetky vacsie eshopy da sa vyuzit napr. na knihy atd..
http://www.dendopravyzdarma.sk/
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod anomiska »

Ďakujem za tip, vôbec som o tejto akcii nevedela. Idem popozerať, či sú tam eshopy v ktorých mám vyhliadnuté nejaké vianočné darčeky, využila by som túto akciu, pretože sa dá na tom poštovnom fajn ušetriť, väčšinou si pýtajú za dodanie tovaru okolo 4-5eur, keď tak spojím 3nákupy, dá sa pekne ušetriť :)
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod Kirkuša »

Ja som bola nakoniec sklamana, vacsie knihkupectva sa nezapojili, aj v porovnani s Ceskom to bola u nas slabota. Celkovo aj teraz ako bol Black friday, tak nasi zglosski obchodnici sa nejak nechcu pozapajat, minuly rok aspon Alza relativne pustila chlp, teraz veelmi obmedzene len nejake leziaky, knihkupci detto....
Celkovo aj zlavy ako take, rok co rok menej a horsie, teraz neviem ci pred 1 ci 2 rokmi bezne byvalo ze napr. Tesco hodilo zlavy v decembrovy vikend aj viackrat posebe dost znacne na cely sortiment hraciek a pod. tento rok neviem, uvidime, ako mame uz vsetko, nejak uplne ze by som potrebovala ani nie, ale aj tak je to trend ktory si vsimam, aj na povianocnych a novorocnyhc zlavach, este pred par rokmi som si relativne bez stresu lacno nakupila aj na rok dopredu vyhodne detom oblecko a pod.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod Kalea »

Presne, aj ja som bola sklamaná. Nezapojili sa obľúbené kníhkupectvá, nezapojilo sa ihrysko. Tie obchody, ktoré sa zapojili, boli úplne mimo môjho záujmu.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod corky »

ja som včera nakúpila fajne v Rakúsku, mali akcie 30% v obuvi, aj na hračky.

V HEJ.sk sme niečo objdnávali cez net s vyzdvihnutím v Hejhouse, takže doprava 0€ a dostali sme poukaz na dalších 5€ ri nákupe nad 50€

V Sportsdirect dávajú k nákupu nad 50 eur voucher na 10€, alč neviem, aké podmienky sú tam presne.

Den dopravy zadarmo sm nevyužila, chcela som kabelku z JEJ alebo Cooltovky, ale ani jedna spoločnosť sa nezapojila :-(
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod anomiska »

Kirkuša píše:Neviem ci ste postrehli, pre istotu dam do pozornosti akciu Den dopravy zdarma
kde je zapojenych viac nez 250 najvacsich sk eshopov, ma to byt uz od zajtra 18.11. od 12:00 do 19.11. tiez do 12:00
je fakt ze treba nakupit min.za 15E ale aj tak je to menej nez hranica kde sa obvykle postovne odpusta.
Su tam zapojene prakticky vsetky vacsie eshopy da sa vyuzit napr. na knihy atd..
http://www.dendopravyzdarma.sk/


škoda, že sa do tejto akcie nezapojili kníhkupectvá :( . mala som vybratých pár kníh, ktoré som chcela pod stromček, ale nevadí, teraz je často akcia, že poštovné zdarma, tak nakúpime knihy tak, ešte to stíhame :yes: . čo mi je ľúto je, že kníhkupectvo sova zrušilo poštovné zdarma na objednávky cez víkend :no:
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod kikika »

Ale už takéto dni nebývajú, či áno?
kikika
 
Príspevky: 41

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod JuniorPeta »

Nebývajú ale mnohí by sme ocenili keby začali znova byť takéto dni:-)
JuniorPeta
 
Príspevky: 94

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron