Vianočný stromček

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Vianočný stromček

Odoslaťod anomiska »

Kde prosím Vás zoženiem pekný, veľký, hustý, umelý vianočný stromček cez net? Skade ste objednávali a máte dobrú skúsenosť? Ďakujem.
anomiska
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočný stromček

Odoslaťod Kirkuša »

My umely nemavame, svokra miluly rok vynovila za takyto:
http://www.umele-stromy.sk/202,stromcek ... 80-cm.html
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod anomiska »

nad týmto 3D stromčekom uvažujem, veľmi sa mi páči, len neviem či risknúť objednať cez net, alebo sa vybrať do Poľska, pretože tu u nás v okolí som ich zatiaľ nikde v obchode nevidela :(
anomiska
začiatočník

Odoslaťod robertara »

My budeme mat tento rok prvy krat zivy stromcek, som zvedava ci si nevytrham vsetky vlasy ked bude stale opadavat, ale snad nie
robertara

Odoslaťod monias »

Veď skús to riešiť tak, že dáš pod stromček koberček. Alebo niečo také, že potom to len sprášiš
monias
začiatočník

Odoslaťod mmonika »

my mavame malicky v kvetinaci , ale uz viem kde kpit , v nemenovanom velkom kutilskom obchode uz maju a maju tam napis nie je na dalsiu vysadbu , tak potom naco v kvetinaci , nase potom rastu na zahradke az na ten jeden rok ked uscholmlebo nemal korene a bol presne z toho obchodu . takze kupim tam kde minuly rok a vydrzi a este bude dlho sluzit
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod kikika »

@mmonika koľko vám taký stromček vydržal v byte? Po akom čase si ho potom presadila?
kikika

Odoslaťod hranostajcek »

mmonika my sme mali minuly rok takyto stromcek v kvetinaci a tesila som sa ze vydrzi ze ho budeme mat aj tento rok ale tesila som sa predcasne. Neviem ci mu neprospel sok z tepla do zimy alebo co, ale nezvladol to opadal a uz mu nebolo pomoci /
hranostajcek

Odoslaťod mmonika »

ma ame ho v byte do troch kralov potom na balkone zasklenom ,ak bol velikansky mraz tak pred bytom na chodbe par dni , vysadili sme u nasich na zahrade ked prisli prve pekne dni minuly rok tusim koniec februarav,zaciatok marca .Je to vzdy na tesno ono doma ten stromcek vyzenie casto vyhonky a o tie potom pride ale uchyti sa , len nekupuj v hornbachu ten uschol este v byte a dovod nemal ziadne korene , a este mavame malicky stromcek
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod ryska01 »

A baby z OBI nemáte niekto vianočný stromček. Tam mi teraz spomínala kamarátka že majú celkom lacné, ale som bola v šoku lebo živé nebývajú lacné, tak chcem vedieť či tu niekto nemá nejaké skúsenosti so stromčekmi od nich, vďaka:-)
ryska01

Mood: Happy

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...