Čo si môže u mňa rodinka.sk vyžehliť

Čo by ste nám inak napísali majlom, ale nenapísali ste...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Čo si môže u mňa rodinka.sk vyžehliť

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Zakladám novú tému k vianočnej súťaži. Čakáme že nás tu "nakop(n)ete" :)
Kto sa sem dostal z inej uličky, o tejto súťaži tu točím:
http://babetko.rodinka.sk/aktuality/sut ... utaz-inak/
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Čo si môže u mňa rodinka.sk vyžehliť

Odoslaťod mmonika »

pekna sutaz ,posobi prijemne a je dobrom kontraste proti agresivnym medialnym kampaniam ,ktore maju vianocny cas uz od polky oktobra (negativnym vitazom sa stal ruzovy mobilny operator)
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod ivana316 »

mne sa páčia vaše súťaže, netreba nič vyžehlovat, len sa takto nadalej o nas čitateľov a sútaže chtivých starať :-)
ivana316

Odoslaťod miriam.vyparinova »

aj ked su moje deturence uz vacsie, vzdy sa tu najde clanok, ci tema, ktoru si rada precitam. ja by som nic nemenila :)
miriam.vyparinova

Odoslaťod suny »

Milá redakcia,

pre mňa bol pred x rokmi veľmi nepríjemný (a doteraz si neviem zvyknúť, z pohľadu usability sa mi to zdá nešťastné riešenie) redesign, resp. dorobenie rozcestníka na témy fóra (index2.php). Keďže rozcestník neobsahuje všetky témy, je zdĺhavejšie sa doklikať na tú, ktorá sa v ňom nenachádza.

tiež veľmi ťažkopádne na mňa pôsobí usporiadanie informácií. pri takomto kvante je náročnejšie sa s tým vysporiadať a preto okrem toho, že sa spýtate svojich užívateľov, nezaškodilo by aj užívateľské testovanie.

každopádne, pre mňa ste určite lepší, ako nemenovaná konkurencia, kde som párkrát už zablúdila, no vzhľadom k tomu, že sa mi tam nechce pracne zorientovávať sa, nechodím, nečítam.

:ax
suny
začiatočník

Odoslaťod Kirkuša »

He he, aspon naoko a nakratko pribudne peknych par diskutujucich, ktori normalne len obcumuju ale nemaju abmiciu prispievat, tak aspon pre motivaciu vyhry pricapnu par formalnych prispevkov bez hlbsieho zaujmu k par temam :-). Som naramne zvedava tolko ich ostane vernych aj po Mikulasovi....
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod mmonika »

kirkusa diskutucich pribudlo :( , teda toto ma byt staznost na cloveka v diskusii co nas pali, vela vytvorenych tem od neznamej osoby a cast zavana skrytou reklamou a ziadalo by sa pri nich uviest "v tejto rubrike su umiestnene produkty"
takze hadam vacsina pochopi vyznam sutaze a napise sem vela peknych prispevkov pre dlhe zimne vecery
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod slniecko »

...a podľa možnoti o niečom inom ako o šunkoflekoch, alebo o tom, že do džúsu môžem dať ľad....

ale nejako to začať musí nie :wink: ? možno by bolo záhodno pridať nejaké kritérium, alebo špeciálnu cenu za zmysluplnosť príspevku.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Odoslaťod Kalea »

Skôr mám pocit, že ak si niekto zaslúži odmenu, tak to sú prispievatelia, ktorí tu už "debatujú" dlhodobejšie a nie len od Martina do Mikuláša :rol8: :rol8: . No nič, pekný deň všetkým :wink: .

Jaj a áno, ako píše Mmonika, v poslednom období sem pribúdajú iba takmer samé reklamné príspevky, myslím do rubriky Čo nás páli. Tie príspevky píšu ľudia, ktorí vlastne nemajú vo fóre žiadne iné príspevky, len v tých svojich reklamných témach.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod mmonika »

za tu dalsiu hodinu to v co nas pali uz vyzera hrozivo ,aj by som k niektorym temam mala nejaku odpoved ale .....,,,, tak pekneho mikulasa , odmietam sa znizit k tomu vytrvorit si nejake konta a celu nic sem nahadzovat prispevky ,nie sme blockova loteria
mmonika

pracujem

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pre redakciu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.