Schudneme spolu do plaviek? ;)

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod Mirka28 »

Ahojte maminky :)

Chudnutie, to je večná téma nás žien. Asi už všetky vieme, že žiadne zázračné diéty, ani tabletky na chudnutie nefungujú a peknú štíhlu postavu si väčšina z nás musí oddrieť ;) Ja som tiež mamina, mám 2 detičky a keďže som nestíhala chodiť pravidelne do fitka, začala som cvičiť doma. Trochu som upravila aj jedálniček a podarilo sa mi od januára 2014 celkom pekne vyformovať postavu. Ak by ste mali záujem sa ku mne pridať, tak všetky cvičenia ktoré cvičím, ako aj recepty, ktoré pripravujem nájdete na tejto stránke http://www.familyzone.sk Z času na čas tam pridávam pre motiváciu aj svoje fotky, ako sa moja postava mení vďaka cvičeniu. Budem rada keď sa ku mne pridáte 8s: :yahoo A v lete z nás budú modelečky :cvak: :haha
Naposledy upravil Mirka28 dňa , celkovo upravené 2 krát.
Mirka28
expert
 
Príspevky: 2505

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Chudnutie - skvelé cvičenie na doma a fitness recepty

Odoslaťod Mirka28 »

Tak čo baby, žiadna sa nepridá? Sviatky za nami a do leta ešte dosť času na to, aby sme zhodili nejaké to kilečko a vyformovali si postavu :yahoo Nestojí to žiadne peniaze, len trochu odhodlania a asi pol hodinka denne :whist: A hlavne, žiadne drastické diéty, ale pozvoľné zdravé chudnutie :yes: Mne sa to podarilo takto, teraz cez sviatky sa niečo nalepilo, ale do leta to hádam bude ešte lepšie ;)x Budem sa tešiť keď nás bude viac :oi

Všetko potrebné nájdete tu: http://www.familyzone.sk/category/sport/fitness-serial/
Prílohy
rodinka.jpg
(45.44 KiB) Stiahnutá 3477 krát
Mirka28
expert
 
Príspevky: 2505

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod katkab19 »

Ahoj, ja by som sa rada pridala.Potrebujem schudnut 10 kg, hlavne v oblasti brucha, lebo to je naproblematickejsie a najhorsie sa z neho chudne.Cvicim Jill, ale len 17 deň.Snazim sa aj stravu upravit, ale nie je to lahke Kata
katkab19
 
Príspevky: 42

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod Anicka1970 »

Ja som sa práve dala na chudnutie. Od minulého pondelka som schudla 7 kg (čiže za nejakých 10 dní).

Čo som urobila? V podstate 3 veci:
- vysadila som úplne cukor, žiadne koláče, žiadne sladké, čaj a kávu bez cukru.
- prestala som žrať a napchávať sa a začala som normálne jesť. Jem 5-6 denne po troche - hlavne zeleninu, ráno ovocie, obmedzila som vyprážané jedla.
- každý deň si dám prechádzku - túru tak na 1 hodinku - hodinu a pol do kopca. Mám tu výhodu, že mám hory hneď pred domom, tak si dám každý deň túru. A začnem aj behávať. Je to makačka, ale dá sa na to zvyknúť. Treba len prežiť prvé dni a nevzdať to.

Cítim sa oveľa lepšie a zdravšie. Nečakala som, že to bude až také jednoduché. Dokonca si myslím, že je to jednoduchšie ako pribrať :D. Tak ale mám 30 rokov, takže to preto ide tak ľahko asi. Jediné čo potrebujete, je zdravo sa stravovať, vynechať cukor, jesť viac ale po troche, nie sa prežierať, no a trpezlivosť - pevnú vôľu.

Chcela by som schudnúť ešte takých 10 kg a potom začnem chodiť do fitka :-).

Toľko moje skúsenosti :-).
Anicka1970
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod stastnablcha »

ahoj.. 7 kil za 10 dni to sa mi nezda ani možné ani zdravé popravde...
ale držím palce a v duchu tíško závidím, ja sa k takému odhodlávam už.. hádam celý život :)
stastnablcha
 
Príspevky: 39

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod Kalea »

stastnablcha píše:ahoj.. 7 kil za 10 dni to sa mi nezda ani možné...

Ani mne. Iba ak by východisková hmotnosť bola strašne vysoká.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod corky »

Ani tak nie. A ak sa aj podarilo, tak to určite nie je zdravé chudnutie.
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod Anicka1970 »

Tak možné to je, či je to zdravé to neviem. Ja sa ale cítim veľmi dobre. Každopádne, teraz sa to trošku zastavilo a pohybujem sa stále na tej istej hranici. Ide to o trochu pomalšie ako na začiatku. Mala som 85 kíl. Teraz sa pohybujem okolo 73-74 a ide to ťažšie.
Anicka1970
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod patusa_11 »

Ako babule, ako ste na tom toto leto?
patusa_11
 
Príspevky: 87

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Schudneme spolu do plaviek? ;)

Odoslaťod luciy »

Baby dokazete chudnut aj cez leto? mne to vobec nejde. Zmrzlina a nanuky su velke pokusenie pre mna a neviem odolat:/
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.