Október 2015

bábätká narodené v roku 2015
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Október 2015

Odoslaťod gabo@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce mamy s termínom október 2015!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
gabo@redakcia
Site Admin

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október 2015

Odoslaťod dzenett »

Ahojte! vidim ze to tu má dosť pozretí no zatiaľ žiadna komunikácia, tak začnem :) Viete mi :) dať niektorá tipy a rady ako zatočiť s rannými (u mňa celdonnými) nevoľnosťami? Ráno mi je totálne nanič a chodím do práce, čiže sa potrebujem dať rýchlo dokopy. Zatiaľ to riešim jedným dvoma hltmi coca coly, no to nie je bohvieaké zdravé. Ešte mi pomáha banán a bonpari cukríky :))) nejaké rady čo pomôže na žalúdok? Vďaka! :wink:
dzenett

Odoslaťod Suzi_zuzik8 »

Ahoj, já si dam hned ráno 3 piskoty..zistila som, že nemozem pit z rána čístu vodu (tak ako som bola zvyknuta) a doktor mi kázal užívat Magnerot..je to trošku lepsie..plus mám v práci stále otvorene okno hned při stole :)
Suzi_zuzik8

Odoslaťod thelittlecoffeebean »

Ahojte mamicky, vitam vas tu, aj seba. Nenapisali ste, v ktorom ste tyzdni, pripadne kedy mate termin. Boli ste uz u dr? Bude to vase prve, ci uz mate doma deti? Ja som sem uz tiez parkrat nakukla, ale nikto tu nebol. Ja som v 7. tyzdni. Zacalo mi byt od pondelka divne, tak dufam ze bude vsetko ok. Uz tie pocity poznam, aj pri prvych dvoch som sa citila tak isto. Ale dnes mi je trocha lepsie, tak sa tesim, lebo poskakovat okolo dvoch drobcov s pocitom na odpadnutie nie je neviemco. Dzenett, na nevolnosti ti mozem poradit caj z cerstvo nastruhaneho zazvoru. Inac len vydrzat. Prejde to. Pri prvom mi to preslo v 10. tyzdni a pri druhom az v 15. Tak prajem pekny den vsetkym a dufam ze sa tu este par mamiciek prida :-)
thelittlecoffeebean
začiatočník

Odoslaťod dzenett »

Ahoj @thelittlecoffeebean ja som začala 8tt, u lekara som bola, zobrali mi krv na všetky vyšetrenia aj na ultrazvuku som bola (aj som videla srdiecko ktore bilo ako sialene:))) ) Cakam svoje prve babätko. za posledne dva dni mam nevolnosti viac menej len dopoludnia (chvalabohu) a našla som si novu pomoc - jablka. Ale ten zazvorovy caj urcite vyskusam, zazvor pouzivam casto v kuchyni a vzdy mam nejaky v chladnicke, tak vdaka za tip. :) Rovnako dakujem aj @Suzi_zuzik8
dzenett

Odoslaťod Tinka29 »

Ahojte, ja som v 6. tyzdni. Bola som minuly tyzden u lekara a robil mi zatial ultrazvuk a buduci tyzden idem zase na ultrazvuk, kedze to bolo velmi male, ale potvrdil ze som tehotna. Cakam prve babatko. Zle mi byva pravidelne aj 8 krat denne, ale nastastie nezvraciam zatial a dufam ze ani nebudem :)
Tinka29

Odoslaťod dzenett »

Ahoj Tinka, gratulujem :) a drzim palce nech ta nevolnosti rychlo prejdu. Mna uz poslednych par dni prechadzaju je mi len chvilkovo nevolno, nie cely den :)
dzenett

Odoslaťod Suzi_zuzik8 »

Ahojte já som 7t +5, na utzv bolo vidno už srdiecko. Cez vikend som bola na pohotovosti lebo som začala trochu špinit, dali mi injekciu a povedali mi ze to vyzera být ok, srdiecko bilo. Naďalej beriem duphaston, v piatok idem na krv a utzv tak dufam, ze bude vsetko ok.
Suzi_zuzik8

Odoslaťod thelittlecoffeebean »

Ahojte, ja dnes zacinam 8. tyzden. Zacalo mi byt viac zle od zaludka, je to neprijemne, o to viac, ze som sa doma s tehotenstvom este nepochvalila a musim sa tvarit, ze som ok a vsetko zvladam. U dr. som este nebola, musim si najst novu, lebo v predchadzajucom teh. som nebola spokojna. Ako sa citite vy? Uz ste sa pochvalili? Dnes mame krasny den, idem vybehnut s detmi von, cerstvy vzduch mi robi dobre.
thelittlecoffeebean
začiatočník

Odoslaťod Suzi_zuzik8 »

Ahojte, dr mi doporučil aby som s oznámením novinky počkala do 12t, ale neviem ci to v rodine dovtedy utajim.
Suzi_zuzik8

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2015

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.