Adrenalínové bláznenie

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Adrenalínové bláznenie

Odoslaťod oknot »

Bratovi sme sa tento rok zložili na darček, na ktorý ja nemám odhodlanie a ani žalúdok. Pod stromček dostane darček v podobe adrenalínu na celý deň. Budú ho čakať štvorkolky, offroad jazda + kurz minimotokrosu. O zábavu bude mať postarané. :crazy:
oknot

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Adrenalínové bláznenie

Odoslaťod tosih »

Tak s bratom by som si rozumela :)b. Toto leto sa mi splnil sem a prežila som adrenalín, že mi behali zimomriavky až po končeky mihalníc :off . Prekonala som sama seba a zažila som neopísateľné off road dobrodružstvo v nepredvídateľnom teréne na štyroch maxi kolesách, cítila som vôňu motora a blata striekajúceho cez kapotu. Bolo treba udržať rovnováhu aj tam, kde je to priam nemožné. Hrôza v očiach na začiatku, no keď sa po jej zdolaní obzriete za seba, pocítite neopísateľnú úľavu. Off road jazda v teréne vám umožní zdolať nielen prekážky prírody, ale aj bariéry vášho strachu. :D :dance:
tosih

Re: Adrenalínové bláznenie

Odoslaťod oknot »

Minulý rok si brat vyskúšal aj rýchlu jazdu na okruhu s Porsche 911na pretekárskej dráhe Slovakia Ring v Orechovej Potôni. Pred jazdou dostal každý jazdec základné školenie, počas ktorého je zoznámený s pravidlami jazdy na okruhu, spôsobe jazdy na okruhu a s ovládaním vozidla. Prvé kolo jazdí inštruktor na mieste vodiča, počas neho Vám vysvetlí a ukáže okruh, potom jazdíte Vy. Ja na to proste nemám žalúdok a nenahovoril by ma na to asi nik :scared:
oknot

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na ADVENTURE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.