problém s prihlásením

Čo by ste nám inak napísali majlom, ale nenapísali ste...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

problém s prihlásením

Odoslaťod slniecko »

Od včera mám problém sa prihlásiť, resp. často ma samo odhlasuje a je viac členiek fóra, ktoré sa vôbec prihlásiť momentálne nemôžu.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod Kalea »

Neviem, čo sa deje, ale dnes som sa sem až doteraz vôbec nevedela prihlásiť. Skúšala som to možno aj 30-krát, možno aj viac. Nemám nastavené automatické prihlásenie a ani oň nemám záujem, ale napriek tomu mi zišlo pred chvíľou na um zakliknúť možnosť automatického prihlásenia. A až potom ma sem konečne prihlásilo. Neviem, je to náhoda? Inak mi celý deň vyhadzuje len prihlasovacie okienko a keď vypíšem prihlasovanie meno a heslo, kliknem na prihlásiť, opäť mi hodí iba prihlasovacie okienko, stále dookola, nikdy ma neprihlási (až teraz na tento jeden výnimočný prípad), môžem vypisovať prihlasovacie meno a heslo aj tisíckrát, nikam sa ďalej nedostanem.
Určite sa sem ešte nevedia prihlásiť minimálne Vacanze a Chantal.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod Kalea »

Nevedia sa prihlásiť ani Nea, ani Laa-Laa. Stále im dookola hádže panel prihlásenia. Rovnaký problém majú asi mnohí užívatelia. Ale keďže sa nevedia prihlásiť, nemôžu sem o ňom napísať.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod norina »

Kalea píše:Neviem, čo sa deje, ale dnes som sa sem až doteraz vôbec nevedela prihlásiť. Skúšala som to možno aj 30-krát, možno aj viac. Nemám nastavené automatické prihlásenie a ani oň nemám záujem, ale napriek tomu mi zišlo pred chvíľou na um zakliknúť možnosť automatického prihlásenia. A až potom ma sem konečne prihlásilo. Neviem, je to náhoda? Inak mi celý deň vyhadzuje len prihlasovacie okienko a keď vypíšem prihlasovanie meno a heslo, kliknem na prihlásiť, opäť mi hodí iba prihlasovacie okienko, stále dookola, nikdy ma neprihlási (až teraz na tento jeden výnimočný prípad), môžem vypisovať prihlasovacie meno a heslo aj tisíckrát, nikam sa ďalej nedostanem.
Určite sa sem ešte nevedia prihlásiť minimálne Vacanze a Chantal.


presne toto sa mi dnes stalo a aj do redakcie som pisala cez ten formular, ktory jediny bol mozny ako kontakt, ale nepomohlo :ham: a keby som nezaklikla to automat. prihl., tak doteraz ma to nepusti, som si ista :whist:

co sa deje???
norina
expert
 
Príspevky: 13344

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod LIBERTAS »

detto... :no:
musela som dať automatické prihlásenie, tak sa mi podarilo nalogovať...
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert
 
Príspevky: 21677
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod anni6 »

ani ja, bez automatickeho prihlasenia ma stale vracia na prihlasenie
anni6
expert
 
Príspevky: 3389

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Dievcata , dakujeme za info. Az teraz sa mi podarilo prihlasit sa, aby som sem dala spravu, ze " na probleme sa pracuje". Urobili sme upravy a restartovali servre.
Momentalne este nie je doriesene prihlasovanie sa "na weboch s článkami" , to je v štádiu riešenia. Prihlasovanie by ale malo ísť už tu - vo fóre.
Skusite sa teraz prihlasit? Ide vam to aj bez automatickeho prihlasovania ?
Dakujem
ev
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin
 
Príspevky: 754
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod mmonika »

ano ja som v praci a potvrdzujem berproblemove prihlasenie do fora ,konecne hura
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod Eva/ redakcia »

presne toto sa mi dnes stalo a aj do redakcie som pisala cez ten formular, ktory jediny bol mozny ako kontakt, ale nepomohlo :ham: a keby som nezaklikla to automat. prihl., tak doteraz ma to nepusti, som si ista :whist:

co sa deje???

Formulare " napiste nam " tiez prave nefunguju, robili sme upgrade... asi muchy, teda skôr mäsiarky tychto " vylepšení" :jaj:
Dúfam, že od zajtra budeme zasa funkční. :babo:
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin
 
Príspevky: 754
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: problém s prihlásením

Odoslaťod gabo@redakcia »

Mario mal umravnit aj prihlasovanie do inzeratov, takze ak sa este vyskytne problem aj tam, dajte echo.
.g.
gabo@redakcia
Site Admin
 
Príspevky: 674

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pre redakciu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron