Dobrá turistická obuv

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Dobrá turistická obuv

Odoslaťod funilietka »

AHOJTE. Chcela by som sa opýtať, či niekto nekupoval cez nejaký eshop turisticku obuv. V športových eshopoch su ceny privysoké, tak hľadám niečo prijatelnejsie. Poradíte mi? :wink: dakujem
funilietka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dobrá turistická obuv

Odoslaťod terezka921 »

my si celá rodinka kupujeme turistické topánky cez shopy, ktoré ponúkajú pracovnú obuv...prišla som na to, že za dobrú kvalitu zaplatím menej ako v typickom športovom obchode...naposledy som skúsila tieto: http://peronslovakia.sk/sk/katalog-tovaru/pracovn-a-obuv/steelite-TM-all-weather-hiker-clenkova-obuv-s3 a už som s nimi od začiatku roka prešla pomaly celé Tatry a držia :)b
terezka921

Odoslaťod PotulnyPes »

Ahoj, dobrá turistická obuv je od firmy Merrell. Nabízejí dobré funkční boty jak pro lehkou turistiku, tak i pro pořádný treking. A co se ceny týče, určitě jsou levnější než známější globální značky.

Máme v rodině Merrellky oba už 3 roky a zatím drží.
PotulnyPes

Odoslaťod Jozef30 »

Ja som pre syna kupil cez internet trekingove topanky baťa, chcel som take aby boli pevne a s ocelovou spickou pretože hociaky kamen može na horach spadnut cloveku na nohu, a tie baťovky som nemohol najsť nikde v obchodoch, ani v optime ani v maxe, tak som ich objednal z eshopu konkretne tu su http://www.pracant.org/trekingova-obuv/355-bata-jano-bezpecnostna-obuv.html prišlo mi to vtedy tusim hned o dva dni a veľkosť sedela takže mam len dobré skusenosti.
Majte sa
Jozef30

Odoslaťod LuciaFarna »

Dobrý deň,

Prednedávnom som hľadala na internete vhodnú obuv pre synčeka (4roky). Prešla som naozaj veľa stránok, ale nikde som nenašla kvalitu za dorbú cenu. Nakoľko som mamička na materskej je každá koruna pre mňa dobrá a nemôžem si dovoliť malému kúpiť topánočky za 50eur. Našla som stráku http://www.obuvkovo.sk, kde majú naozaj veľký vyber a za super ceny, odporúčam všetkým mamičkám.
LuciaFarna

Odoslaťod kattya »

kattya

Odoslaťod Mia2121 »

Väčšinou topánky kupujem v Intersporte... ceny nie sú vôbec šialené - obzvlášť keď majú zľavy a kvalita je za mňa super.
Mia2121

Odoslaťod Rebeka_88 »

Ja som nakupovala tiež online a použila som pri tom cashback portál plnapenazenka.sk, kde som ušetrila niečo málo na cene. Tento portál sa určite oplatí používať ak nakupujete online častejšie alebo aj menej často no drahšie veci, je to dobrý spôsob ako šetriť peniaze bez námahy, nestojí vás to nič iba minútu na registráciu a pár sekúnd aby ste našlli obchod kde chcete nakupovať a dostali sa tam cez tento portál. Odporúčam, používam to už vyše roka a mám tam niečo ušetrené, ešte chvíľu počkám a nechám si to vyplatiť :)
Rebeka_88

Odoslaťod Natka4568 »

Poradila by som ti, aby si si značku pozrela v obchode a aj vyskúšala a potom objednala cez e-shop. Aby si vedela, či ti dané číslo aj bude dobré a aby si už potom nemusela vymieňať. Viac krát som to tak spravila a vydarilo sa :-)
Natka4568

Mood: Happy

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.