Škola v prírode - zariadenia, ceny, skúsenosti

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Škola v prírode - zariadenia, ceny, skúsenosti

Odoslaťod Nojaadka »

Ahoj, synátor bude na budúci rok tretiak a pôjdu do školy v prírode. Nebudem rozpisovať katastrofálne jednanie zo strany triednej učiteľky... :scared:
Ide mi o toto:
Navrhovaná suma (150,- euro) na päť dní a päť nocí sa mi zdá riadne prehnaná. Keďže mám informácie z troch bratislavých škôl, že deti platili do 90,- euro! Potrebovala by som si teda urobiť akýsi "prieskum" a získať Vaše skúsenosti.

Vedeli by ste mi popísať, kde boli Vaše deti v ŠvP, ako ste boli spokojní (myslím s ubytkom a zariadením ako takým; je mi jasné, že o program a zážitky sa musia postarať učiteľky).
Koľko ste platili?

Vďaka za Váš čas!
Nojaadka

Tak sa zdá, že jar je tento rok celú zimu :-)

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Škola v prírode - zariadenia, ceny, skúsenosti

Odoslaťod para »

O progrm sa vobec nemusia starat ucitelky, do SvP sa bezne chodi kazdy rocnik 1-4 a ceny su fakr 90-150eur. Ale su aj skoly kde program a zaujimavy program robia uciteky.

v tychto dvoch bol syn, potom bol este 2x z dvoch sukr. skol a tam program robili ucitelky bez animatorov
http://www.fantzia.sk
http://www.euromesto.sk

a este nejake ine

http://www.ceres.sk
http://www.twistovo.sk
para

spomienky na detstvo

expert

Odoslaťod alena »

Dcéra bola tento rok 110,-EUR, boli na Krahuliach - tramtaria.
Odchádzali v pondelok, vrátili sa v piatok, čiže iba 4 noci, dcére sa veľmi páčilo, boli 3 na izbe s vlatným soc. zar. Ja by som mala výhrady k tomu, že v pondelok začínali až večerou.
Program zabezpečovali animátory.
Naposledy upravil alena dňa , celkovo upravené 1 krát.
alena
expert

Odoslaťod Nojaadka »

Para - vďaka za linky, ale jediný, ktorý mi funguje, je Twistovo.
Keď dám fantzia (čo je asi preklep), tak mi vyhodi chybu, keď dám fantazia.sk, tak ma to presmeruje na FB stránku nejakého časopisu. Euromesto.sk mi vyhadzuje chybu a ceres.sk zase cestovku so špecializáciou na Chrovátsko...

Akvi, súhlasím s Tebou - ja som tiež proti animátorom, lebo podľa mňa program majú vymýšľať učiteľky, tak ako to bolo na našich čias! Takto mi to príde, že tam učiteľky idú na dovču, prípadne len ako dozor. :scared:
Nojaadka

Tak sa zdá, že jar je tento rok celú zimu :-)

expert

Odoslaťod Laa-Laa »

Nase deti chodia kazdorocne do svp,platievame 100-110 €, program vzdy robia ucitelky a vzdy si deti chvalia velmi,ze bolo vynikajuco. Chodievaju na 5 dni, 4 noci,zacinaju aj koncia vzdy obedom. Toho roku boli v Zdiari,hotel magura,velmi si chvalili stravu,ranajky svedske stoly a obed a vecera na vyber z dvoch jedal. "inule roky boli v krpacove,tatranskej lomnici,viac si nespomeniem. V cene je vzdy aj aspon jeden vstup do muzea ci jaskyne,do bazena a pod.
Laa-Laa

expert

Odoslaťod Effka »

Nasa prvacka bola 5dni/4noci v 4* hotely v Lomnici... za 104e, co mi prislo poriadne prehnane, naco su deckam apartmany, strieborny servis a damaskove obrusky na stoloch... + neucili sa nic, to mi je uz len aka skola? a program robili ucitelky,a le dcera prisla chora ako dalsich 90% deti, skor mam pocit ze to tam ucitelky nezvladali ako zvladali. Nasa je velmi samostatna tak to njak ustala ale co robili male deti co su nesamostatnejsie neviem p: .
Osobne som mala pocit ze niekto dostane "pobyt zadara", strava bola OK, nasa by zjedla aj slona, a si pochvalovala.
Effka
expert

Odoslaťod Laa-Laa »

effka - to uz je namiesto vyletu teraz, tie kratke pobyty, nie 3 tyzden, ako sme chodili my aj so skolskou taskou a ucili sa 4 hodiny denne.
Inak neviem, ten porgram sa pripravuje dost vopred, pytaju od nas na rodicovskom pravidelne pred SvP, ze kto ma moznost nejake reklamne predmety, zapisne bloky, snurky na kluce, pera, privesky a pod., tak ked moze, nehc podaruje, dava sa to v sutaziahc a na zaver SvP ako odmena potom. Mozno ta kazdorocna prax ich vycibrala v robeni programu do SvP, ale moje deti sa ozaj nikdy nestazovali, vzdy pridu nadsene, ze bolo fantasticky.
Laa-Laa

expert

Odoslaťod mmonika »

nasi platili 140€ a bolo 4 noci ,5 dni :scared: ,teda v pondelok rano musi rodic neprist nacas do prace a nalozit dieta do autobusu a teraz o jednej musi rodic bezat zasa k autobusu pre dieta ,takze naozaj su tam cele len tri dni, .
Kym volakedy bol syn zo skolky a dcera zo skoly len s ucitelkami ,teraz uz druhy rok tam maju animatorov :jaj: ,teda drahy spas a povodna myslienka SVP prec , je to vlastne uz taky tabor ,kratky za vela penazi
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.