Marec 2013

bábätká narodené v roku 2013
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2013

Odoslaťod samulik »

Ahojte najde sa tu niekto kto tiež čaká marcovčiatko?
samulik
expert

Mood: Happy
Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Elen74 »

Ahojte mamulky,
sice je to este skoro takto napisat, ale tiez mi vysiel vcera pozitivny test, vyratany predpokladany termin je 14.3. :)
Samulik ahoj, som rada, ze tu sme uz dve, dufam, ze budeme az do konca a vsetko prebehne v najlepsom poriadku.
Ja tichucko dufam, ze po troch chlapcoch pride konecne dievcatko, ale ale .... pst, len nech je babatko zdravucke. Vidim, ze mas doma uz dve deturence, takze si budeme moct vymenit dojmy a skusenosti. My mame doma dvoch "chlapov" 10 a 12 a jedneho 9mesacneho drobceka. A na babatko sa velmi tesime.
Krasny slnecny dnik a dajte babulky o sebe vediet.
Elen74
začiatočník

Obrázky: 20

Odoslaťod samulik »

elen74 ahoj, jej som rada ze niekto napisal :)
Takže už stvrte a aj ste planovali, ci ani nie?
Mne je to teraz jedno, ale presne ako pises hlavne nech su fazulky zdravucke a tehu prebieha bez komplikacii ... a dotiahneme to pekne do uspesneho konca s uzlickom v naruci
samulik
expert

Odoslaťod Elen74 »

juj ahoj, aka rychla odpoved :)
Babatko je planovane, hned na prvy sup :) resp.okamzite som vedela, ze som tehotna, mala som take stavy, ktore vycitia asi len viacnasobne mamicky, aby som niekoho neurazila, ale test s oznacenim "5dni od oplodnenia" vysiel negativny, tak som normalne uvazovala, ci nemam cukrovku, ked mi je zle pri poklese cukru v tele, ale ako sa ukazalo, nie vzdy vsetky vynalezy su uzasne a presne. Pockala som si pekne na prvy den meskania cyklu a opla, dve ciarky na svete :yes:
Takze pockam niekolko tyzdnov, potom zabehnem k lekarovi na kontrolu a budem poslusne tehulkovat, tj.samozrejme, ze ako doteraz, pri tych mojich chlapoch sa na chvilku nezastavim, navyse ked teraz je uhorkova sezona, zavaram, robim dzemy, sirupy, detske vyzivy ma este len cakaju. Malinkeho este kojim, budem musiet nasadit viac calcia a vitaminov, aby som to zvladla bez ujmy na zdravi. Len pre info, mam 38 rokov, preto sme uz nechceli dlhsie cakat, 1,5 roka rozdiel je celkom fajn.
A Ty ako?
Elen74
začiatočník

Odoslaťod samulik »

tak to ta obdivujem ze ste sa dali na 4 babo. Ja som uz 3 praveze nechcela a prislo to neplanovane. Prave som chcela ist na skolu a ...
Ja som to asi 7 dni po keksiku nejako zacala citit, casta navsteva wc (to som si skor myslela ze som niekde len prechladla), ale ked na dalsi den zacali byt citlivejsie prsia a zrazu sa dost zvacsili, co sa mi zdalo dost skoro na 18DC, tak som cakala a skusila na 12DPO test a bola slabulinka //Este stale predychavam, ale uz sa celkom zacinam aj tesit :clap: . MM chcel este 3 babo ale za par rokov, to som bola skor ja co uz nechcela, ale ja som uz 7 rokov doma a chcela som ist konecne niekde do prace a trosku sa posunut dopredu, prilepsit si. Ale tak ja mam 26 a ked sa drobcek narodi 27, takze mi by sme este mali cas, ak by sme si to rozmysleli, teda hlavne ja.
MM najviac trapi nase auto, ze budeme musiet kupit vacsie (mm uz pokukuje po vacsich :D) aby sa nam zmestili 3 autosedacky, kedze teraz mame len Fabiu kombi a k 2 autosedackam - Romer sa uz nezmesti tretia ani keby sme velmi chceli
Takze u nas takto :)
samulik
expert

Odoslaťod Elen74 »

Ahojky samulik.
Aspon budes mat neskor klud :) Ja som mala prve babo v 26tich, tiez sme sa neponahlali. A teraz sme chceli, aby najmensi nebol sam, aby mal rovesnika, bude im veselsie.
Ako sa inak mas v tomto horku? My sa osviezujeme v bazene, denne plavam, aby som sa citila lepsie, lebo pocitujem najma krize, ked sa vlacim s malym, predsa len bude mat 9kg, budem to musiet obmadzovat a zapajat ostatnych. Ale musim povedat, ze su zlati, pomahaju a ked poprosim, vzdy sa snazia. Horsie uz bude sklbit aktivity starsich s mladsimi, hlavne denny rezim, juj, neviem si to o rok predstavit, ale dufam, ze to pride same od seba a ukludni sa to, vsetky koliecka zapadnu a nebude to vrzgat :yes: Kedze my male 7miestne auto, tak nemusime riesit prevozy, inak doporucujem uz nieco vacsie, hlavne kvoli kocikom a batozine, my sme plni stale, aj ked ideme len na vikend :jaj:
Prajem slnieckovy dnik a dufam, ze nas tu pribudne viacej :4:
Elen74
začiatočník

Odoslaťod mamina »

ahojte,
nechcela som sem písať, lebo to v čo sme dúfali je ešte tak krehké, že o tom ani nechcem hovoriť, ale ked som si prečítala vás dve - no musím napísať, pretože aj my už máme dve detičky - dvoch chalanov. No viac písať nejdem - ak bude všetko tak ako vyzerá, že je - budeme sa tu stretávať :clap:

Ked čítam vás dve - tak sa smejem, lebo riešime presne to isté. Muž akurát chce kúpiť novo auto - no možno už bude treba väčšie :lol:

Tiež "to" cítim asi tak ako vie cítiť len viacnásobná mamička, kedže mám deja vu - vracajú sa mi presne tie isté stavy a pocity ako pred 4 a 9-timi rokmi.

No uvidíme :8-): v každom prípade držím palce vám aj sebe, aby to vyšlo :wink:
mamina

expert

Odoslaťod samulik »

mamina ty si nechodila tu na rodinke do temy "Mudrosti a prakticnosti okolo fotenia deti" ?
Držim palce :-)
elen v celku fajn, ale uz sa pre istotu schaladilo az moc
Co sa tyka nasho syna, tak teraz ked je doma, tak to je tazsie ale snazim sa chodit von ako najviac to ide, su medzi svojimi kamaratmi a poobede ked sa mm da, ze nerobi este aj doma, tak zoberie malu na prechadzku a zastavia sa na inom dvore a ja som so synom na nasom kde ma kopec kamaratov zo skolky, takze sa to da
samulik
expert

Odoslaťod mamina »

chodievam tam obzerať aké krásne foto baby robia :D
Aj ty tam chodíš? Nejaká som sklerotická :oops:
mamina

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2013

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.