13katarina

Táto sekcia je špeciálne pre súťažiace, môžu sem vkladať svoj profil, fotku, úspechy na ceste za chudnutím, skúsenosti, pocity, zlepšenia, ale aj ťažkosti. Ak chcete súťažiť, požiadajte o vstup do skupiny Účastníci súťaže alebo kontaktujte admina na hana@rodinka.sk. Ako vkladať príspevky do súťaže?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

13katarina

Odoslaťod 13katarina »

Mám 2 detičky a teraz som 7 mesiacov po pôrode. :dudel: Moja momentálna váha a kondička ma už privádzajú do zúfalstva. :no: Preto som sa rozhodla konečne s tým niečo urobiť. Mojím cieľom je dostať sa najprv na váhu pred pôrodom, čo znamená schudnúť 17 kg :scared: Keďže kojím, tak by mi stačili 2 kg mesačne. Dúfam, že mi toto fórum pomôže k motivácii a pevnej vôli. :help:
13katarina
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

13katarina

Odoslaťod 13katarina »

Obvody:
  • Paže: 37,00cm
  • Prsia: 115,00cm
  • Brucho: 113,00cm
  • Boky: 122,00cm
  • Stehna: 71,00cm
  • Lýtka: 42,00cm
Hmotnosť a výška
  • Výška: 172,00cm
  • Hmotnosť: 102,00kg
BMI index: 34
13katarina
pokročilý

Re: 13katarina

Odoslaťod nika87 »

držím palce nech idú kilečká dole :yes:
nika87

začiatočník

Obrázky: 1

Odoslaťod molly72 »

katarina :flo: držím palce :4:
molly72
pokročilý

Odoslaťod 13katarina »

Ďakujem vám :adore:
13katarina
pokročilý

Odoslaťod 13katarina »

Tri dni chudnutia sú za mnou. Snažím sa po 18 h nejesť, čo sa mi zatiaľ darí a sladkosť si dám len raz denne. Keď sa dá, tak sa snažím aj trošku pocvičiť alebo ísť peši po schodoch. Mám zo seba lepší pocit, lebo cítim, že konečne sa to trošku pohlo k lepšiemu. Určite by som však ešte mohla obmedziť papanie. Musím sa aj priznať, že som na materskej zlenivela. Predtým som veľa športovala a teraz sa mi akosi nechce :sleep:
13katarina
pokročilý

Odoslaťod 13katarina »

Baby, keď pozerám tie vaše jedálníčky, tak teda klobúk dole 8)b . Ja mám za sebou sladký víkend. Po menšej túre na Rainerovú chatu, sme si dali s dcérkou palacinky :psst: a u babky som neodolala jej super šiškám :DN . Dúfam, že cez týždeň sa mi bude lepšie dariť. Dávam aj moju fotku. :scared: Páni, keď sa vidím na fotke, tak mi je do plaču :skuli: Fakt by som s tým mala niečo robiť. :uh:
13katarina
pokročilý

Odoslaťod 13katarina »

Tak takto momentálne vyzerám :buch:
Prílohy
PIC00295.JPG
Tak takto momentálne vyzerám :(
(44.94 KiB) Stiahnutá 2836 krát
PIC00288.JPG
(69.39 KiB) Stiahnutá 2836 krát
13katarina
pokročilý

Odoslaťod net111 »

Katarina, uvidis o rok, ze to bude v pohode ..ja som mala pred 3/4 rokom BMI 35...a teraz mam 29.5 ...urcite to pojde dole, len to chce pevnu volu a zacat pravidelne jest a zdravo a dodrziavat pitny rezim a trocha pohybu sem tam.... ja som mala vcera aj dnes na obed bryndzove halusky... nebudem sa tyrat...len k tomu aj salat....
Drzim paste :4:
net111
pokročilý

Odoslaťod 13katarina »

net111 píše:Katarina, uvidis o rok, ze to bude v pohode ..ja som mala pred 3/4 rokom BMI 35...a teraz mam 29.5 ...urcite to pojde dole, len to chce pevnu volu a zacat pravidelne jest a zdravo a dodrziavat pitny rezim a trocha pohybu sem tam.... ja som mala vcera aj dnes na obed bryndzove halusky... nebudem sa tyrat...len k tomu aj salat....
Drzim paste :4:

Ďakujem veľmi pekne za povzbudivé slová :adore: Dúfam, že sa mi to podarí tak ako Tebe :clap: A ako si začínala? Jedla si 5x denne? Upravovala si si aj nejako jedálniček?
13katarina
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Takto chudnem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.