net111

Táto sekcia je špeciálne pre súťažiace, môžu sem vkladať svoj profil, fotku, úspechy na ceste za chudnutím, skúsenosti, pocity, zlepšenia, ale aj ťažkosti. Ak chcete súťažiť, požiadajte o vstup do skupiny Účastníci súťaže alebo kontaktujte admina na hana@rodinka.sk. Ako vkladať príspevky do súťaže?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

net111

Odoslaťod net111 »

Obvody:
  • Paže: 32,50cm
  • Prsia: 107,00cm
  • Brucho: 99,00cm
  • Boky: 110,00cm
  • Stehna: 66,00cm
  • Lýtka: 40,00cm
Hmotnosť a výška
  • Výška: 160,00cm
  • Hmotnosť: 78,80kg
BMI index: 31
net111
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod net111 »

Doplnam udaje:
Podiel tuku: 36,7%
Podiel Vody: 45,0%

Tento rok chcem dostat BMI na hodnotu 25 :yes:
Prílohy
Januar01.jpg
15.01.2012
(30.29 KiB) Stiahnutá 4987 krát
net111
pokročilý

Odoslaťod net111 »

Nuze, ja momentalne na chudnutie nemam ani pomyslenia, vcera cely den som vracala, pridala sa ku mne aj moja najmladsia ratolest, ktoru este kojim, co ma znicilo tak dokonale, ze sa starsie deti museli postarat o seba same. Tento tyzden budem rada, ked prezijem na sucharoch a caji a odcvicim len lahku zostavu na spevnenie chrbtice.
net111
pokročilý

Odoslaťod molly72 »

net111 píše:Nuze, ja momentalne na chudnutie nemam ani pomyslenia, vcera cely den som vracala, pridala sa ku mne aj moja najmladsia ratolest, ktoru este kojim, co ma znicilo tak dokonale, ze sa starsie deti museli postarat o seba same. Tento tyzden budem rada, ked prezijem na sucharoch a caji a odcvicim len lahku zostavu na spevnenie chrbtice.

prajem skoré uzdravenie :yes: :X
molly72
pokročilý

Odoslaťod net111 »

Dakuejm molly :flo:
net111
pokročilý

Odoslaťod molly72 »

net111 píše:Dakuejm molly :flo:

Ako sa vám darí, dúfam, že už lepšie :4:
molly72
pokročilý

Odoslaťod net111 »

Mne sa vcera podarilo zjest vyvar a tak dnes skusam uz normalnejsi jedalnicek, ale viac do seba este nedostanem:
R : 50gr celozrnny chlieb, 80gr tuniak vo vlastnej stave ( maso cca 56gr ) a 150gr nastruhana mrkva s jablkom ( 2/3 mrkva )
D : nebola, lebo som vstavala o 10tej :ashamed:
O : kuracie maso a cca 100gr listoveho salatu mix a 100gr mrkva s jablkom
O : varene vajicka, 2 kusy + salatova uhorka
V : kuraci vyvar s polievkovou zeleninou a kuracim masom

Pitny rezim: je bieda... rano voda ( koli liekom ), potom kava, cca 1l caju...nesladeny na dojcenie, poobede spaldova kava..do kavy sojove mlieko, este liter caju hadam dam

Pohyb: rano 20 drepov, tie som slubila kamosovi, ze dam rano aj vecer ... cca 60min v bazene cez obed, ale soft, som unavena
a dufam, ze vecer zmaknem polhodinku light na spevnenie a uvolnenie chrbtice..

Vaha mi isla prvy den choroby dole 1.5kila, takze teraz doplnam tekutiny a nebudem sa viac zatazovat, najstarsi stale vracia a najmladsie zlato sa pyta kojit...staci mi, ked sa v januari udrzim na tejto vahe a znizim percento tukov. :yes:
net111
pokročilý

Odoslaťod net111 »

R :32 gr celozrnneho chleba, 80gr tuniak, 105gr uhorka
D :spaldova kava, 25 gr bebe keksov brusnicove
O : kuraci vyvar so zeleninou
O : 2vajcia, 40gr tmaveho toast. chleba, 30gr fitnes sunka, 28gr tvrdy syr, uhorka + spaldova kava ( rozlozene na 2 olovranty, pred cvicenim a po cviceni, nech mi nie je zle )
V : zeleninova polievka, 50gr kuracieho masa

cvicenie: 10min rotoped...a este uvidim, co stihnem .....je v plane rotoped kolko deti dovolia
net111
pokročilý

Odoslaťod molly72 »

net111 píše:R :32 gr celozrnneho chleba, 80gr tuniak, 105gr uhorka
D :spaldova kava, 25 gr bebe keksov brusnicove
O : kuraci vyvar so zeleninou
O : 2vajcia, 40gr tmaveho toast. chleba, 30gr fitnes sunka, 28gr tvrdy syr, uhorka + spaldova kava ( rozlozene na 2 olovranty, pred cvicenim a po cviceni, nech mi nie je zle )
V : zeleninova polievka, 50gr kuracieho masa

cvicenie: 10min rotoped...a este uvidim, co stihnem .....je v plane rotoped kolko deti dovolia

:)b a na desiatu bielkoviny skús pridať
si si to niekey neskúšala zrátať, myslím hodnoty?
molly72
pokročilý

Odoslaťod net111 »

molly, na desiatu bolo v plane vajco, ale nejak sa stratilo....deti nevideli, nepoculi a nebol cas riesit nieco dalsie, ja to nepocitam, pretoze ma to nebavi..moje jedalnicky nie su urcite idealne, ale snazim sa akotak vynechat potraviny, na ktore som alergicka a k nim patria aj niektore bielkoviny, tak okrem masa, vajcia a ryb nemam ine moznosti, lebo musim drzat dietu a jest len, co dokazem tolerovat..obcas pridavam do jedalnicka priemyselne proteiny, co vyhovuju mojej diete, ale je to jeden grc a nechuti mi to, takze len ked mam viac sportu al intenzivnejsie cvicenie a dnes cvicenie nestiham, takze na moju vysku tych bielkovin by malo byt dost...aspon dufam :)
net111
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Takto chudnem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.