Bolesť pŕs

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Bolesť pŕs

Odoslaťod erikacy »

Ahojte! Neviem či to sem patrí,no chcela by som sa popýtať : aj vás tak príšerne bolia prsia? Keď som bola tehotná prsia som mala citlivé,naliate a dosť ma boleli.Teraz nekojím ani nie som zase tehotná a predsa príšerne bolia. Neviem čím to je...možno hormónmi,neviem. Neznášam menštruáciu,veď ktorá žena áno -no v poslednej dobe som rada,keď príde a to len z toho dôvodu,že ma vtedy vôbec nebolia prsia a mám ich také aké mám mať. No keď mi skončí,hneď to začne prsia sa akoby nalejú a príšerne bolia -dokonca podprsenku musím nosíť väčšiu. Aj vy máte takýto problém?
erikacy

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bolesť pŕs

Odoslaťod slniecko »

niekedy den-dva okolo ovulacie, ale takto cely cas nie, asi by bolo dobre navstivit lekara
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Kalea »

erikacy píše:Aj vy máte takýto problém?

Nie :nie: . Keď ťa celý mesiac príšerne bolia prsia (s výnimkou dní, keď máš menštruáciu), choď pre istotu k lekárovi, pretože to nie je v poriadku :no: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod erikacy »

K lekárovi sa chystám cez týždeň... tak som zvedavá. Minulý rok mi robili sono (preventívne) prsníkou a bolo všetko ok...
erikacy

Odoslaťod slniecko »

toto tipujem skor na nejaku hormonalnu nerovnovahu
slniecko

expert

Odoslaťod nea »

Co to znamena priserne? Kedy je bolest najsilnejsia? Ak je to na hormonalnom zaklade, co by bol ten lepsi pripad, zrejme je to najneprijemnejsie od ovulacie do menstruacie. Mas to odsledovane? Neviem, ci si si robila aj samovysetrenie, ake su prsia na pohmat..

Kazdopadne, hybaj k lekarovi!

Pri bolestiach prs sposobenych hormonalou nerovnovahou alebo drobnymi nezhubnymi cystami velmi ucinne pomaha Agnucaston (je na predpis), hlavna ucinna latka je vytazok z jedneho kaktusu. Cca po mesiaci prichadza vyrazne zlepsenie.Kura sa opakuje s preruseniami pocas roka.
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Odoslaťod erikacy »

Ahojte! Tak mám po vyšetreniach -našťastie išlo to rýchlo a výsledok je ok -je to len nejaká hormonálna vada -asi sa mi buria hormóny,moja mamička sa mi smeje,že sa mi zapaľujú lýtka :yes: Doktorka mi chcela dať nejaké kvapky,že pomáhajú pri bolesti-no keďže som proti liekom,nejako to budem musieť vydržať -snaď sa mi tie hormóny nejako upravia :ashamed: No odľahlo mi,že to nieje nič vážne :yes:
erikacy

Odoslaťod slniecko »

super!
nie su na toto aj nejake bylinky vhodne? Pupalka, alebo alchemilka?
slniecko

expert

Odoslaťod erikacy »

:yes: musím pozrieť v nejakej múdrej knihe! Určite budem radšej piť nejaký čaj ako užívať liek -lieky sa mi (vraj od malička :D ) protivia ... Joj ale mi velmi odľahlo,človeka všeličo napadne :rol8:
erikacy

Odoslaťod nea »

vyskusaj ten Agnucaston, su to sice "lieky", ale prevazne na rastlinnej baze a je to naozaj velmi ucinne.
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.