super darcek pre otca a tematicky pre brata

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

super darcek pre otca a tematicky pre brata

Odoslaťod juzanka2510 »

Mala som asi 10-12 rokov, ked som ocovi kupila snad najstrelenejsi darcek co ma kedy napadol. No paradoxne oco mal z neho najvacsiu radost a dodnes na tento darcek spomina.
Oco je velky kavickar, denne dokaze vypit aj 5-6 kav a tesne po jej vypiti si dokaze dat "slofika". Nepije ju teda kvoli kofeinu ale kvoli chuti a voni. Samozrejme, ze pije len tu svoju, oblubenu, "turecku".
Preto som ako dieta neodolala a kupila mu maly zaskleny "obraz" s niekolkymi zrnkami kavy, kockou cukru a velkym napisom "v pripade potreby rozbit sklo".

Pred par rokmi, niekedy koncom jesene, sa bratovi podarila podpalit kuchyna. Varil. Keby to spravil o par tyzdnov skor, este za to snad aj metal dostane, ale ta kuchyna bola cerstvo nova, este vonava. Kremovo-svetlohneda kombinacia skriniek bola totalne cierna. Radost. Nastastie, skody boli ovela mensie ako to na prvy pohlad vyzeralo.Vacsina skriniek bola len zacmudena a dala sa umyt.
Co myslite, co dostal brat-nestastnik pod stromcek nasledujuce vianoce? Haciaci pristroj (samozrejme, pekne a poctivo zabaleny vo vianocnom papieri), knizku Poziarnik Sam (aby sa poucil ako to robia profesionali) a rusku na usta (aby sa pri dalsom vareni neudusil). Verte mi, bracha bol stastny ako blcha :yes:
juzanka2510

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: super darcek pre otca a tematicky pre brata

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Tretie a teda posledné kolo vianočnej súťaže v roku 2011 v kategorii ODVECI DARCEK je je už ukončené a vyhodnotené
http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 3. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!
A - nenechajte sa rušiť, kľudne sa na tému darčekov bavme ďalej:)
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod maca p »

gratulujem vyhercom, ja vzdy vsetky sutaze zmeskam. tuto by som urcite vyhrala aspon zemiakovu medajlu.
vtedy buduca svagrina a v tom case sme sa este nevideli mi poslala darcek mydlo a uterak a mm dostal koselu z viedne, musela byt aj draha, ale o 4 cisla mensia ako nosi. este ju mame doma, zaujemkine hlaste sa, slon s ktorym byvam ju neoblecie aj keby schudol 20 kg... (:
maca p

pokročilý

Odoslaťod kravka »

maca p píše:gratulujem vyhercom, ja vzdy vsetky sutaze zmeskam. tuto by som urcite vyhrala aspon zemiakovu medajlu.
vtedy buduca svagrina a v tom case sme sa este nevideli mi poslala darcek mydlo a uterak a mm dostal koselu z viedne, musela byt aj draha, ale o 4 cisla mensia ako nosi. este ju mame doma, zaujemkine hlaste sa, slon s ktorym byvam ju neoblecie aj keby schudol 20 kg... (:

tak ale zrejme len tato velkost bola v akcii, čo sa čuduješ :lol:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod hana@redakcia »

inak som dost zvedava, co pribudne do tejto rubriky tuto nedelu. Odveci darcekom zdar;-)
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod Vladulienka »

Ahoj podľa mňa vynikajúci darček pre otca je Rum Diplomatico. Ja som ho minulý rok kúpila otcovi na narodeniny a povedal, že lepší rum ešte nemal :D. Samozrejme sú aj lepšie rumy ale tento nebol ani tak drahý. Pozri si stránku odkiaľ som si objednávala.Ja som bola spokojná Rum Diplomatico https://www.alko90.sk/rum-venezuela/diplomatico-reserva-exclusiva-12-y-o-40-0-7-l/
Vladulienka

Odoslaťod reni789 »

ja som svojmu kupila elektornicku cigaretu z vaprio.sk. Vedela som že chce prestat fajčit, tak som zvolila tento darček. Samozrejme som mu k tomu kupila aj naplne a velmi sa tomu potešil.
reni789

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...