Darček pre všetkých!

V tejto debate nájdete TIPY na darčeky z roku 2012. Nie sú na zahodenie:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Darček pre všetkých!

Odoslaťod lienka55 »

Výborným tipom na vianočný darček je moderný obraz na stenu, ktorý určite poteší každého (starých rodičov, svokrovcov, manžela, manželku, ...). Ak je niekto milovníkom áut, metropol sveta, golfu a pod. darujte mu jeho záľubu v podobe moderného obrazu, vďaka ktorému bude mať túto záľubu (resp. potešenie) na očiach každý deň. Myslím si, že je to veľmi originálny darček. Nahliadnite na stránku www.obraznastenu.sk a inšpirujte sa krásou obrazov. :wink:
lienka55

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Darček pre všetkých!

Odoslaťod sykorka.7 »

Podľa mňa zdravie je v živote to najcennejšie a preto určite poteší každého poukaz na nejaký wellnes pobyt, kúpeľnú liečbu, či masáž.Zvlášť ked sa jedná, napríklad o mamu, či otca pripraviť im takouto formou ´´druhé medové týždne´´...a takisto si myslím, že výživové doplnky nemôžu nič pokaziť, kedže v dnešnej uponáhľanej dobe nemáme čas myslieť na svoje zdravie a dávať si pozor na to čo jeme, tak aspoň takouto formou doplniť telu potrebné vitamíny :yes:
sykorka.7

Obrázky: 1

Odoslaťod sykorka.7 »

Ako darček pre všetkých, pre malých i veľkých mi hned ako prvý napadol anjel :angel: ...v súčasnosti sú na trhu rôzne motívy anjelov, z rôznych materiálov, svietiace, hrajúce...sú naozaj roztomilé a myslím si, že takým anjelikom sa nedá nič pokaziť! Ved ho dávate len s tým najlepším úmyslom :yes: A bežne sa dávajú i chlapom... 8)b Priznám sa, že ja sama mám doma celkom peknú zbierku anjelov a ako bytový doplnok to vyzerá super :)b
sykorka.7

Odoslaťod sykorka.7 »

určite poteší predplatné nejakého časopisu :grad: . Každý má predsa niečo rád :yes: , niečomu sa venuje :cook: , alebo sa o niečo zaujíma :cvak: ..a časopisy sú rôzneho druhu a žánru. Už len vybrať ten správny 8)b , aby konkrétnemu človeku ´´sadol´´... :)b
sykorka.7

Odoslaťod corky »

sykorka.7 píše:Ako darček pre všetkých, pre malých i veľkých mi hned ako prvý napadol anjel :angel: ...v súčasnosti sú na trhu rôzne motívy anjelov, z rôznych materiálov, svietiace, hrajúce...sú naozaj roztomilé a myslím si, že takým anjelikom sa nedá nič pokaziť! Ved ho dávate len s tým najlepším úmyslom :yes: A bežne sa dávajú i chlapom... 8)b Priznám sa, že ja sama mám doma celkom peknú zbierku anjelov a ako bytový doplnok to vyzerá super :)b

ježiši, to keby mne niekto doniesol, tak asi vybuchnem smiechom ... akože fakt, sošky anjelov nemusím ... ani ine sošky, figurky, dozičky, ježibabky, lapače prachu ...
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod corky »

sykorka.7 píše:určite poteší predplatné nejakého časopisu :grad: . Každý má predsa niečo rád :yes: , niečomu sa venuje :cook: , alebo sa o niečo zaujíma :cvak: ..a časopisy sú rôzneho druhu a žánru. Už len vybrať ten správny 8)b , aby konkrétnemu človeku ´´sadol´´... :)b

plny suhlas, niekolko rokov som mamine aj dcere objednávala časopis podla vlastneho vyberu, potešil každy mesiac po celý rok :D
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod juzanka2510 »

my sme "vymysleli" specialny darcek. Zamiesili sme na babatko :) a tym potesime vsetkych: buducich starych rodicov, prastaru mamu, ujov, tetu... Dobre sme si to naplanovali co? :adore:
juzanka2510

Odoslaťod tin007 »

U mna vyhravaju prakticke veci a take, ktore sa budu obdarovanemu pacit, takze idealna (napriklad pre mna) by bola "univerzalna" poukazka na nakup pre celu rodinu v nejakom nakupnom centre.
tin007

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tip na vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.