Pre mna (ženu) matku ;-)

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Pre mna (ženu) matku ;-)

Odoslaťod arabellla » Po 14.Nov. 2011 11:38

Mna sa hadam najviac dotklo, ked som dostala (od sestry!!!!, keby od svokry, este pochopim ;-) pyzamo 54. Bola som sice po dvoch porodoch, mala som 46 cislo, ale toto uz bolo naozaj na maslu. Fuj. Ani som ho neobliekla.
arabellla

Založený: Po 21.Mar. 2011 23:45

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pre mna (ženu) matku ;-)

Odoslaťod Alenka z rise Divov » St 16.Nov. 2011 10:42

Ja neznášam keď dostanem k vianociam niečo ako hrniec. To je taký "veľmi osobný" darček:)
Obrázok používateľa
Alenka z rise Divov

čo je veľa, to je dosť

začiatočník

Založený: Ut 24.Apr. 2007 15:44

Odoslaťod jamelia » Pi 18.Nov. 2011 20:53

Ked sme pri hrncoch, tak najodveci darcek, co som dostala ja, su dve jenske zapekacie misy. Ono by to nebol problem, len uz 10 rokov zijeme v dvojizbaku s dvojplatnickou. :rol8:
jamelia

Založený: Pi 18.Nov. 2011 20:09

Odoslaťod kravka » Ne 20.Nov. 2011 20:33

arabellla píše:Mna sa hadam najviac dotklo, ked som dostala (od sestry!!!!, keby od svokry, este pochopim ;-) pyzamo 54. Bola som sice po dvoch porodoch, mala som 46 cislo, ale toto uz bolo naozaj na maslu. Fuj. Ani som ho neobliekla.

hehe toto iste mi robila mama po tomto porode :lol: tiez som zostala dost velka, vel. 44 a ona mi nosila veci, ktore si ona kupila a boli jej male so slovami ze mne budu urcite akurat :lol: všetko velkosti 50, ked som to videla, tiez som to rychlo zalozila prec, lebo ako na slona,prisaham :rol8:
Obrázok používateľa
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Založený: Ut 17.Jún. 2008 8:16

Odoslaťod Ludkaaa » Po 21.Nov. 2011 10:25

minule mali v akcii panvicu ktorú som si chcela kúpiť, aže tak si ju kúpim, muž galantne, že on to zaplatí, ked som ju doma vytiahla a začala dusiť, tak skríkol, že ako to zabalí pod stromček, no, a mám už po darčeku, a akom praktickom, a ked´som sa zatvárila že pre ženu panvicu pod stromček je ten ,,najlepší,, darček,/vlastne hocičo do domácnsoti/ tak on že ved preto ju zaplatil, a že darček pre mňa, nejako to nepochopil, no čo už, čo som ušetrila za panvicu miniem na seba :lol:
Ludkaaa
pokročilý

Založený: St 25.Apr. 2007 9:33

Odoslaťod kajca » Po 21.Nov. 2011 14:50

Drahého babka vie "potesit originálnymi" darcekmi...naposledy to bol 1 pizza tanier,umelohmotná doska na krájanie,chnapka,predtym-cerveny saténovy zupan krátky s tristvrtovymi rukávmi,netusím odkial to nabrala a ani kde sa ten zupaník nachádza.Dopredu sa desím, :eeek: co to bude tento rok,aj ked sme jej vraveli,nech nám nic nenosí,nech iba malému.
Obrázok
kajca
začiatočník

Obrázky: 0
Založený: So 06.Mar. 2010 20:09

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod haluji » Po 21.Nov. 2011 20:17

podľa mňa je nevhodné dávať žene kozmetiku, ktorá je určená pre vekovú kategóriu o generáciu staršiu, čiže pre tridsiatničku krémy 40+ a podobne...ako sa má ta dotyčná potom cítiť???že vyzerá staro a nestará sa o seba? :no:
haluji

Založený: Pi 19.Nov. 2010 13:21

Odoslaťod Astika » Po 21.Nov. 2011 20:53

Minulé Vianoce som dostala krém poroti starnutiu pleti 35+, ale aspoň to manžel vykompenzoval obľúbeným parfumom. A jedny Vianoce dostala moja mama od otca nože, síce v super kvalite, ale nebavila sa sním celý večer :lol:
Astika

Založený: So 23.Feb. 2008 18:19

Odoslaťod Oli1 » Pi 25.Nov. 2011 13:35

Praktický odveci darček som dostala aj ja :D Napínaciu plachtu na manželskú postel takú zelenú, ktorá sa nám absolútne nehodila k ničomu, navyše bola kupovaná asi u čínana, lebo rozmerovo sa vôbec nedala natiahnúť, na klasickú jednoposteľ bola obrovská a na manželskú posteľ bola zasa malá :D :D
Oli1

Založený: Po 19.Nov. 2007 8:04

Odoslaťod alis111 » Pi 25.Nov. 2011 15:52

Odveci darček ...fúú každý darček je hádam z lásky ale verím, že odveci darček sa vždy na niečo vužije ... tak tip na odveci darček... sadu vrtákov :D... vŕtačka ... pre ženu si myslím, že to nieje moc vhodné :D ... alebo oblečenie veľkosti ktorú žena nikdy nemala ...
alis111

Založený: Ne 24.Júl. 2011 13:36

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.