Normalne je my z Manofa zle

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Normalne je my z Manofa zle

Odoslaťod portos »

Ja viem iesom svatec, obcas som obycajne besniace h.o.v.a.d.o, podla niekoho psychopat, posuk ale to co napisal Manof do fora predci vsetky moje predstavy, toto by som si ani ja nedovoli a preto to davam do hlavneho fora, kedze viem ze vela z vas jeho prispevky necita.

Reakcia Manofa na Hergie

manof píše:
hergie píše:
manof píše:"Vyše 100 mŕtvych po očkovaní dojčiat hexavakcínou":
http://www.slobodavockovani.sk/news/vys ... avakcinou/

Bombasticke uvedenie clanku, ktory v zasade nic prevratne neodhaluje. To, ze uz vobec neposkytuje udaj, kolko umrti za rok ale na aky pocet ockovani, ma v podstate na tej stranke tiez neprekvapilo. Takze pre nma, ziadne relevantne argumenty, preco neockovat. Pripada mi to ako skupina pre ludi riadiacich sa presvedcenim, nie preto, lebo to tak citia a ziadny sebelepsi argument ich aj tak nepresvedci. Ja tam postradam viacero faktov zalozenych na vedeckych poznatkoch.

Vyše sto hlásených (a kto-vie-koľko nehlásených?) úmrtí po očkovaní na Slovensku najčastejšie používanou vakcínou pre Teba nie je nič prevratné?

V článku predsa je údaj o hlásených úmrtiach za rok, tak nechápem, čo sa sťažuješ. Počet očkovaní bude pomerne veľkou časťou (možno 90%, možno o niečo viac, alebo o málo menej) z celkového počtu narodených detí, čo je v Nemecku takých 600.000 - 700.000, podľa toho v ktorom roku. Rádovo teda státisíce (ale nie milióny) ročne. Toto je Nemcom zrejme úplne zrejmý fakt, takže autor nepovažoval za potrebné uviesť to tam. Nie je však problém si to zistiť na stránke nemeckého štatistického úradu.

Takže ak toto nie je pre Teba dôvodom neočkovať, tak to znamená, že život Tvojho dieťaťa pre Teba asi veľkú cenu nemá. Inak si to vysvetliť neviem.

Ja som sice pourazal ale takto zakerne som nikdy nesiel na uzivatela. Toto ma normalne skoro vyzvdvihlo zo stolicky. Lebo ine je tliachat o basebalke a inych hlupostiach, mozno niekoho urazit prepac Frantiska a podla mna je uplne ine vyhlasit toto. Som jediny blazon ktoreho dany vyrok dokaze nastvat, alebo je toto poburujece.
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Normalne je my z Manofa zle

Odoslaťod vinca »

Toto chce byť ten nový začiatok? Rovno sa navezieš do toho, kto má iný názor na vec? Nehnevaj sa, ale komu niet rady, tomu niet pomoci. Robíš tu iba zlú krv a ešte sa čuduješ, že ťa odvšadiaľ vyhadzujú.
vinca

Odoslaťod portos »

Ty si to vobec citala do konca-?? Asi nie inac by si nemohla napisat to co si napisala.
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Odoslaťod portos »

vinca píše:Toto chce byť ten nový začiatok? Rovno sa navezieš do toho, kto má iný názor na vec? Nehnevaj sa, ale komu niet rady, tomu niet pomoci. Robíš tu iba zlú krv a ešte sa čuduješ, že ťa odvšadiaľ vyhadzujú.

Takze v mene neockovanie tu mozno pourazat kohokolve, ako by si sa ty citila na mieste Hergie.
portos

expert

Odoslaťod portos »

megyna9 píše:No, že si nešiel takto zákerne to je uhol pohľadu. Ale, ze si šiel zámerne nepriamo, alibisticky, že si chytal za slová vety a prekrucal na to náhľad nemáš. Tak ako každý tvoj príspevok ani tomuto sa nečudujem. Jediné na čom vieš stavať a rásť je poukazovanie na horších, primitívnejšich, na tých ktorý zlyhali, zakopli. Portos, toto je môj prvý a posledný príspevok k tebe za tie roky čo tu chodím. Úprimne ti prajem, aby si v živote nachádzal svoju hodnotu inak ako na úkor iných.

Ja nehladam svoju hodnotu, ja nestavam ja som len napisal svoj nazor.
portos

expert

Odoslaťod Maira »

Portos, mne je teraz už zle z teba, a to mam vysoký pohar trpezlivosti a tolerantnosti. Navážať sa do Manofa, len preto, že tu priniesol informácie, ktoré napr. pre mňa sú veľmi dôležité. Ja ľutujem len jedno, že sa tu Manof neobjavil pred siedmymi rokmi, keď sa môj malý narodil. Ušetrila by som ho od všetkých tých nezmyselných očkovaní skôr.

Ak máš iný názor ako on, tak s ním diskutuj ako rozumný človek bez komplexov a nezakladaj tu tému, ako ti je z neho zle. Redakcia by mala celú túto tému vymazať.
Maira
expert

Odoslaťod Mysenka »

Prepacte dievcata, ale ta zvyraznena veta od Manofa je istym sposobom manipulativne zastrasovanie ba az citove vydieranie. Takze fajn, ak niekto postrada viac faktov tak si neceni dostatocne zivot svojho dietata? A TO JE CO SA PYTAM!? Ine je diskutovat o pre a proti ockovaniam dokladanim kadejakych pseudostatistik a ine je rovno tasit kaliber posudzujuci mieru akou nam zavisi na zivotoch deti! Tak pardon, toto sa ani mne nepaci.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod Mysenka »

megyna9 píše:Myslím, že si dosť v obraze na to aby si pochopila o čo ide....

ale ano, myslim, ze som v obraze. Tak, hej, poukazanim na niekoho ineho asi nie je najstastnejsia cesta ako vybrdnut z kase, do ktorej sa Portos dostal. To je fakt. Chcela som len reagovat na to co vypichol s tym, ze teda ani mne sa to nepozdava. Ale tak jasne, to bolo potrebne riesit v konretnej teme. Toto sa proste nerobi. Zas ale na emocie typu, ze mi je z niekoho zle to nie je. To je prisilne.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.