Mate niektora skusenosti s tabletkami Super Prsia?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odoslaťod ninamamina »

Si pripadam ako uplna trubka, ale neviem prekonat to, ze sa mi po dojceni zmensili prsia. Viem, ze by som mala byt rada, ze sme zdravi a bla-bla, ale stale mi to beha hlavou :rolll: Ano, a viem, ze mam aj ine kvality a ze plne prsia nie su vsetko :ashamed:

Mala som B-cka, pocas teho a dojcenia C-cka a teraz A :( Pocas dojcenia som schudla cca 5 kil oproti vahe pred otehotnenim a stale si tuto vahu drzim a pribrat kvoli prsiam nechcem :)

Som si pozrela tento vyzivovy doplnok, no neviem na internete najst pribalovy letak s vedlajsimi ucinkami. V diskusiach inde prevazuju pozitivne skusenosti (zlepsenie pleti hlavne), ale aj par dooost negativnych (zle pecenove testy, bolestivy menzes), tak sa radsej pytam aj vas.
Tak neviem, ci mam investovat 40 evri a pripadne riskovat nejake vedlajsie ucinky, len aby som sa ukludnila ...

P.S. samozrejme neverim, ze ERIKA ma prsia z tabletiek :)

Dakujem ;)x
ninamamina

:)

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Mate niektora skusenosti s tabletkami Super Prsia?

Odoslaťod Effka »

moja zlata investuj 40eur do dobrej podprsenky, lepsie urobis, to ze ti prsia zvadli je normalny jav po kojeni + tvoja vaha -5 oproti povodnej , co si cakala ze ti prsia zostanu ked schudnes, ved je to samy tuk , zlazy a kusok svaliku.
A tie tabletky ktore propaguje slecna E, takych mam doma v sufliku zo 10 a volaju sa nozik :lol:
Ja som mala prsia B, tehotna+kojenie take C a potom taka vyflusnute A, asi po 1,5r sa to dostalo do normalnej konzistencie a mam naspat pekne a hlavne pevne B.
Effka
expert

Odoslaťod nea »

Effka píše:moja zlata investuj 40eur do dobrej podprsenky, lepsie urobis, to ze ti prsia zvadli je normalny jav po kojeni + tvoja vaha -5 oproti povodnej , co si cakala ze ti prsia zostanu ked schudnes, ved je to samy tuk , zlazy a kusok svaliku.
A tie tabletky ktore propaguje slecna E, takych mam doma v sufliku zo 10 a volaju sa nozik :lol:
Ja som mala prsia B, tehotna+kojenie take C a potom taka vyflusnute A, asi po 1,5r sa to dostalo do normalnej konzistencie a mam naspat pekne a hlavne pevne B.

Effka, ty vies vzdy tak uzasne s citom povedat, co mas na jazyku :rol8: :mrgreen:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Effka »

nea píše:
Effka píše:moja zlata investuj 40eur do dobrej podprsenky, lepsie urobis, to ze ti prsia zvadli je normalny jav po kojeni + tvoja vaha -5 oproti povodnej , co si cakala ze ti prsia zostanu ked schudnes, ved je to samy tuk , zlazy a kusok svaliku.

Effka, ty vies vzdy tak uzasne s citom povedat, co mas na jazyku :rol8: :mrgreen:

Hmm :lol: ale sak ludom treba povedat pravdu , ci nie? jasne vztahy robia dobrych priatelov.
A doplnok, ved ja ju uplne chapem, tiez som bola zdesena co sa to zo mnou porobilo. :drop:
Effka
expert

Odoslaťod Eni :-) »

nea píše:Effka, ty vies vzdy tak uzasne s citom povedat, co mas na jazyku :rol8: :mrgreen:

:lol: mne sa to rata, hlavne, ked pravdu pise :))
Eni :-)

expert

Odoslaťod ninamamina »

Effka, dakujem - presne takto som to potrebovala pocut - na plnu hubu :yes:

No kvalitne podprdy mam, ale ked ich dam dole... Cvicim, masirujem - tvar uz sa vracia do povodne stavu, horsie je to ked sa zohnem :lool:

ach...
ninamamina

Odoslaťod Effka »

ninamamina píše:Effka, dakujem - presne takto som to potrebovala pocut - na plnu hubu :yes:

No kvalitne podprdy mam, ale ked ich dam dole... Cvicim, masirujem - tvar uz sa vracia do povodne stavu, horsie je to ked sa zohnem :lool:

ach...

To co ta napadlo sa zohynat naholo ?:) dufam ze nie je v okoli zrkadlo :lol: Ja som sa po narodeni malej naucila po 30r chodit a sediet vzpriamene :lol: aby sa mi sunka neskladala na bruchu ( tiez som rychlo schudla, naoko to bolo OK, ale na omak želé :rolll: )
Effka
expert

Odoslaťod SilvaK »

Effka, žiaľ niekedy nepomôže ani pekná a dobrá podprsenka a niekedy sa z tých A-čiek už opätovne B-čka nestanú. :no:

A tiež som sa naučila zohýbať "nenápadne" a vstávať vystretá. :mrgreen:
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert

Odoslaťod nea »

Ja som mala pred porodom C, aj teraz mam C, ale napriek tomu pocitujem vyrazny rozdiel :uh: Cize, nie su Cecka ako Cecka :(
Kurnik :ham:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod ninamamina »

To co ta napadlo sa zohynat naholo ?:) dufam ze nie je v okoli zrkadlo :lol: Ja som sa po narodeni malej naucila po 30r chodit a sediet vzpriamene

:lool: a vies, ze aj ja :yes:

a ehm, k tomu zohybaniu naholo... a sexovat mam len v podprde? :???:
ninamamina

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...