Február 2012

bábätká narodené v roku 2012
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Február 2012

Odoslaťod Tam81 »

Predvcerom som zistila,ze som tehotna v 5. tyzdni. Tri testy mi vysli negativne,ale bolest v prsiach a meskajuca menstruacia ma presvedcili ist k lekarke...Tak som sla a ta mi povedala, ze som tehotna...

...a tu zaciname..

Pridajte sa ak je niekto v situacii ako ja

Tesim sa, ze tu nebudem sama. :)b
Tam81

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slagy »

Ani sa nestiham cudovat, ako ten cas rychlo leti. ... ja mam doma februarciatko 2011 ... Gratulujem Tam... vela stasticka, nech to dotiahnes do uspesneho konca :4: :4: :4:
slagy

spokojna mamina

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod Nadinne »

Ahoj Tam,
Ja som v siestom tyzdni. Cakam svoje prve babo o ktore sme sa s manzelom snazili strasne dlho.
Velmi sa tesim, planujem veci, snazim sa dozvediet co najviac, zaroven sa obavavam a prezivam proste milion veci naraz. Vela ludi v mojom okoli to uz vie, aj ked je este tak strasne skoro, proste sme to nevydrzali nepovedat.. Ty si na tom ako?
Nadinne

Odoslaťod katkaza27 »

Ahojte, pravdepodobne som na tom podobne ako vy. Meskajuca menstruacia, uz 2 tyzdne, pozitivne 4 tehotenske testy, bolest v prsnikoch. Zajtra idem ku lekarovi, tak som zvedava, dufam, ze bude vsetko v poriadku, s priatelom si velmi zelame babätko.Prajem pekny den
katkaza27

Odoslaťod Tam81 »

Slagy - blahozelam k babatku a tesim sa,ze ta tu mame, aspon nam budes radit prvorodickam :clap:

Nadine - tesim sa a blahozelaaam :D Ja tiez neviem co skor citat a cim sa riadit. NEchcem urobit ziadnu chybu, preto rozmyslam nad vsetkym co jem a ako sa spravam. Obcas ked je nejaka situacia, ktora ma ide rozladit,tak si hned spomeniem na babatko a uz aj som kludna a necham to bokom. Ake mas pocity? Ja citim prsia, trosku ma bolia a sa mi zvacsili a na brusku mam pocit ako pred menstruaciou. Ale inak mi nebyva zle ani nemam zmenene chute.

Katka, no mas priznaky ako som mala ja,takze si myslim,ze ti s Nadine mozeme blahozelaaaattttt!!! 8)b

My sme to tiez planovali a tento vikend sme to povedali rodine. Chceme este pockat s kamaratmi kym pojdem k lekarke,ale ja sa uz neviem dockaaaat :) Nadine poznas ten pocit,nie? :wink:

Katka tak nam napis ako zajtra bude u lekara.

piste piste piste nech viem ake pocity mate, a co ste zmenili na zivotosprave a hobby....

pekny den! :D
Tam81

Odoslaťod Mirfia »

Ahojte. Dúfam, že sa k Vám pridám. 3 testy mám pozitívne a predpokladám, že by som mohla byť v 6 týždni. Lekárovi idem vo štvrtok a dúfam, že bude všetko O.K. Pred pol rokom sa nám totiž takýto pekný sník rozplynul ešte v začiatkoch. :angel:
Tak velmi chcem bábätko, je už dlho očakávané a bude prvé.
Mirfia

Odoslaťod Lolitienka »

Ahojte budúce maminky, pripájam sa k Vám :-) Podľa kalkulačky mi vychádza termín pôrodu na 31.1.2012 + /- týždeň, tak budem tu s Vami :-)

Mirfia – mám rovnakú skúsenosť za sebou ako ty. Minulý rok v posledný októbrový deň prišlo u mňa k spontánnemu potratu v 10 týždni. Toto je už moje 4 tehotenstvo, tak dúfam že mi už konečne bude dopriate držať v náručí svoje prvé vytúžené zdravé dieťatko. Držím nám veľmi palce, nech prekonáme ten stále prítomný strach z toho „čo ak to znovu nevyjde“ ...

Nikolet – zaujala si správny postoj, to dieťatko ti bude darom, šťastím života a žiaden „chalan“ na tom nič našťastie nezmení. Prajem Ti veľa sily v obhajovaní si tohto krásneho stavu. To že ti končí zmluva v práci nevadí, zákon ťa ochraňuje. Lekár nech ťa vypíše na PN už hneď od začiatku. Mňa lekárka sama od seba okamžite vypísala na rizikovú PN, mám 37 rokov a za sebou neúspešné tehotenstvá, tak to bolo bez debaty.

Inak konečne mi začína byť trošku lepšie. V predošlom tehotenstve som nemala žiadne ťažkosti, zato teraz mi bývalo neskutočne zle. Ranné nevoľnosti ??? pchá, ja som mala pocit že som sa niečím priotrávila : - ) ,celé dni len zvracanie dokola a dokola. Len čo som ráno otvorila oči hneď som utekala zvracať a ako ráno tak už celý deň ... Už som z toho začala mať úzkostné stavy, že neprichádzala žiadna úľava ani na malú chvíľočku. Uf, ale už je dobre, nie je to 100% ale viem sa najesť, viem sa sústrediť na nejakú činnosť .... , tak nech to tak ostane.

Želám Vám krásny deň :4:
Lolitienka

spokojná :-)

začiatočník

Mood: Happy
Obrázky: 1

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2012

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.