Manželky kamionistov

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Manželky kamionistov

Odoslaťod richie »

Hladam spriaznene duse, ktore mi poradia a pomozu prezit. Manzel dnes nastupil na dialkovu kamionovu do Spanielska, potom do Ruska. Mate aj Vy podobne skusenosti? Ako zvladate odlucenie niekolko tyzdnov a opatovne stretnutia na par dni? Co robievate s detmi cez vikendy? My mame dvoch chlapcov 2 rocny a 4 rocny, na tatina su strasne naviazani a bojim sa, ze ten vztah, ktory spolu maju, sa pokazi.
Bojim sa, ze to znici aj nas vztah ako manzelov, ale momentalna financna situacia u nas je taka, ze ine vychodisko nie je.
Budem rada za kazdy nazor.
richie

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Manželky kamionistov

Odoslaťod koza Tina »

Jej keď som uvidela túto tému hneď som si spomenula na tú staršiu viewtopic.php?f=6&t=53994&start=1775
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod monika19 »

richie,deti si zvyknu,najhorsie to budes niest asi ty,ale aj ty si zvknes.manzel ked pride na vikend po par tyzdnoch,tak porobi co treba,naucite sa nakupovat na dlhy cas dopredu veci ako mlieko,naplnis si mrazak masom a podobne,potom uz len pre jogurty a chlieb budes chodit do obchodu a to sa da....no v podstate budes zit dobre zabezpecena slobodna matka,ale su ludia,ktorym to vyhovuje.zas su taki ludia,co v pohode takto funguju roky a ked ten muz prestane jazdit na kamione,tak zrazu si lezu na nervy,lebo na seba niesu zvyknuti :))
no ved uvidis ci sa ti na to bude dat zvyknut,alebo nie...
ani uz tie sms a volania zo zahranicia nestoja ako kedysi(3x tolko),takze to nieje take zle
monika19
expert

Odoslaťod koza Tina »

monika19 píše:richie,deti si zvyknu,najhorsie to budes niest asi ty,ale aj ty si zvknes.manzel ked pride na vikend po par tyzdnoch,tak porobi co treba,naucite sa nakupovat na dlhy cas dopredu veci ako mlieko,naplnis si mrazak masom a podobne,potom uz len pre jogurty a chlieb budes chodit do obchodu a to sa da....no v podstate budes zit dobre zabezpecena slobodna matka,ale su ludia,ktorym to vyhovuje.zas su taki ludia,co v pohode takto funguju roky a ked ten muz prestane jazdit na kamione,tak zrazu si lezu na nervy,lebo na seba niesu zvyknuti :))
no ved uvidis ci sa ti na to bude dat zvyknut,alebo nie...
ani uz tie sms a volania zo zahranicia nestoja ako kedysi(3x tolko),takze to nieje take zle

veru tak. :yes:
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod richie »

my sme dlho zili na tyzdnovkach, ale predsa lento bolo ine, lebo som vedela,ze vzdy v piatok pride a ze keby sa nieco nahodou dialo, tak do par hodin je doma.
je vecer, je mi smutno, ani netusim, kde teraz je. zatial nevolal. a momentalne som v takej situacii, ze sanemam ani komu vyzalovat. :( kazdy ma svoje starosti.a tie moje vlastne ani nie su take velke, len mi je smutno. :?
richie

Odoslaťod koza Tina »

Na začiatku to aj u nás bolo tak.Teda ja som nemala muža kamionistu ale behal po celej EU robil projekty.Takže som bola doma sama.V starej téme boli žienky kamionistov a tak som sa k nim pridala.Nuž začiatky bývajú také smutnejšie ale potom si človek zvykne.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod monika19 »

richie,to si naozaj zvyknes.a ako pises,si zvyknuta ze muz je cez tyzden prec
drzim palce :4:
monika19
expert

Odoslaťod richie »

veď áno, ale...
a navyše človeka vedia sklamať a naštvať ľudia, o ktorých by si to nebol myslel. pred chvíľou ma vytočila moja teta. pýta sa,ako to manžel zvláda a tak. a ja, že je mu za nami smutno. a ona na to - veď stopárky popri ceste sú...
akože to čo?????????????????????? :ZZ:
keď nechce pomôcť, tak nech aspoň cielene neubližuje.
a to je vraj rodina. :no: :no: :no:
richie

Odoslaťod koza Tina »

richie píše:veď áno, ale...
a navyše človeka vedia sklamať a naštvať ľudia, o ktorých by si to nebol myslel. pred chvíľou ma vytočila moja teta. pýta sa,ako to manžel zvláda a tak. a ja, že je mu za nami smutno. a ona na to - veď stopárky popri ceste sú...
akože to čo?????????????????????? :ZZ:
keď nechce pomôcť, tak nech aspoň cielene neubližuje.
a to je vraj rodina. :no: :no: :no:

nuž aj na toto si treba zvyknúť.Ja som sa tiež napočúvala a aj od svokry ,ako som si muža vyhnala.Alebo ako robí na nás a my míňame jeho ťažko zarobené peniaze :rol8: Nuž prídu aj dobré ale aj zlé chvíle.Ja ti prajem nech tých dobrých je čo najviacej a tých zlých nech nie je skoro vôbec. :4:
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod monika19 »

richie,sofer musi stihat vykladku,on nema cas sa zaoberat nejakymi stoparkami...ak to chlap teda nema v sebe,ze je suknickar,ale taky aj ked robi doma zbehne do bordelu,toho by som sa naozaj nebala
monika19
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.