Zlavove kupony

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Zlavove kupony

Odoslaťod COSTA » Pi 06.Máj. 2011 7:22

Obcas si na zlavy.sme.sk kupim zlavovy kupon a teda zo zaciatku sama spokojnost, ale uz par krat som zistila, ze to az take vyhodne nie je !!!
Prvy problem som mala s kuponom na silikovnove hodinky. Potrebovala som si kupit lacne hodinky, ked chodim s malou von, aby som nemusela stale tahat mobil z tasky a aj pri behani potrebujem pozerat cas. Tak som kupila cez kupony 2 ks, chcela som univerzalne biele a cierne. Jasne, ze v case, ked som kupovala kupon, tak zlava sedela podla toho, co bolo na nom napisane (jasne, ze si na tej konrketnej webe pozriem, co naozaj hodinky stoja). Ale ked mi nabehla platnosti kuponu a chcela som si hodinky kupit, tak zrazu uz na tej stranke stali rovnako ako na mojom kupone :) Navyse mali este akciu, ze ked si kupis 2 hodinky, tak tretie mas zdarma. Hmmm, volala som, ze ci aj ked si uplatnim moje dva kupony a kupim si teda dva kusy hodiniek, ci tiez dostanem zadarmo tretie. povedali ze nie !!! (takze s kuponmi to bolo pre mna nevyhodnejsie) Pisala som im teda, ze je to zavadzanie zakaznika, ked cena pocas platnosti kuponu je na ich webke rovnaka, ako ta, co udavali, ze je s 50% zlavou !!! Ale oni trvali na svojom, ze vsetko je OK. Nechala som to tak, objednala som si teda hodinky. Jasnze, ze ked im bezala na webe akcia 2 hodinky, tretie zdarma, tak ziadny vyber farieb nemali :( Nakoniec mi tvrdili, ze mi mozu poslat tyrkysove a oranzove. Bolo mi to v celku jedno, takze OK, hodinky posielali asi 3 tyzdne, nakoniec na vyzvanie mailom mi prisli v obalke dva kusy hodiniek Oranzove a MODRE :) Ale aj tak OK. Ale neposlali navod ani fakturu !!!! Tak som opat pisala, poslali navod mailom a vraj fakturu poslu postou. Po tyzdni som sa ozvala, kde je faktura, tak poslali opat maliom !!!!
Hmmm, co uz. Povedala som si, ze OK, dam si nabuduce pozor !!!!

No druhy pripad pozeram dnes rano. Kupila som s 30% zlavou listky na GASP 3 Durovcikovo predstavenie. Pisali, ze 30% zlava. Tak som si povedala OK, skontrolovala, co to stoji na internete. Vtedy som tam nasla len jednu cenu.
Dnes som uplne nahodne zhanala litsky na ticketportali a dostala som sa aj k tomuto GASPU 3 a pozeram, ze cena listkov na prizemi stoji 14 EUR, my sme dostali cez zlavovy kupon listky na prizemi za 13.30 EUR, no neviem, ci niekto nevie ratat ?

No a najnovsie sme vcera boli v Restauracii Kolkovna, na kupon, ktory v dany den mal platit. Prisiel prevadzkar a povedal, ze oni to tam zle dali na kupon a ze to neplati, ze ci si teda nieco objedname a kupon pouzijeme inokedy ? Boli sme hladni, ved sme si vysli na veceru, takze nakoniec sme si tam obaja s muzom objednali, kupon nam zostal na inokedy. V tomto pripade si vsak myslim, ze neslo o zavadzanie, prevadzkara to naozaj mrzelo, dali nam aj 10% zlavu na vsetko,co sme si objednali a teda varia tam vyborne :) Takze v tomto pripade som neodchadzala nahnevana !!! Len som chcela napisat, ze asi uz zlavove kupony nebudem vyuzivat casto :)

Mali ste aj vy nejake negativne skusenosti so ZLAVOVYMI KUPONMI ????
COSTA
pokročilý

Založený: St 07.Mar. 2007 17:11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zlavove kupony

Odoslaťod para » Pi 06.Máj. 2011 7:25

Presne,mame obj. hotel uz davnejsie kupena zlava a teraz sa da nete priamo na stranke toho hotela obj. ubytko za tu istu cenu ako som kupila ja.
Obrázok používateľa
para

spomienky na detstvo

expert

Založený: St 14.Nov. 2007 9:44

Odoslaťod COSTA » Pi 06.Máj. 2011 9:54

Aj kamoska si isla kupit akoze zlavu do Budapesti do jedneho hotela s aquaparkom a isla len tak nahodne na ich originalnu stranku a bolo to tam este lacnejsie !!!
A zasa ma len hneva ten pristup k zakaznikovi !!! Nechapem, preco nie su obchodnici fer !!! :(
COSTA
pokročilý

Odoslaťod COSTA » Pi 06.Máj. 2011 10:07

No musim sa tu poopravit, tak som volala do Heineken Tower stage a ich kupony neboli zavadzajuce. Na ticketportali to bolo trochu zle zaznacene a farbovo odlisene a cena 19 EUR sa uz nezobrazovala na priznemne miesta, lebo boli vykupene :)
Takze moja chyba, ale radsej sa vzdy spytam, lebo fakt ma hneva, ked ma ako zakaznika niekto zavadza.
COSTA
pokročilý

Odoslaťod RomanaX » Pi 06.Máj. 2011 10:37

My sme si s kamoskou kupili 90 min. masaz a ked sme na nu prisli, tak vysvitlo, ze masaz je iba 60 minutova, vraj to "omylom niekto nahodil na 90 min.". Na voucheri dlzka trvania nebola vyznacena, iba cena a poskytovatel a ked sme potom kontrolovali net, tak uz tam bolo samozrejme iba 60 minut....
RomanaX

expert

Založený: Ne 09.Apr. 2006 9:57

Odoslaťod Laa-Laa » Pi 06.Máj. 2011 10:53

Kupili sme si tak v marci na leto pobyt v Tatrach, s 50% zlavou, prave som to kontrolovala , stale sme to kupili velmi vyhodne (detido +6r zdarma, teraz maju len deti do 3r zdrama, pobyt na dve osoby a noc stoji 68€ + ranajky6 + vecera 6, my sme kupili pre dve osoby noc+polopenzia za 39), cize nie je to vzdy podovod.
Este sme kupili kupony na pizzu, za 2€ (to bola 60¨zlava) bola naozaj vynikajuca pizza v centre mesta, urcite si v nas ziskali zakaznikov :yes:
cize nase dva kuponove pokusy dopadli dobre :yes:
Obrázok používateľa
Laa-Laa

expert

Založený: St 26.Okt. 2005 17:56

Odoslaťod Andrea » Pi 06.Máj. 2011 13:06

nemam zle skusenosti, ale overujem, lebo nie je vsetko zlato, co sa blysti.... cez kupony sme prezuvali auto, pisali sice, ze zlava 50%, ale povedala by som, ze podla pneuservisu tak od 40-60%...ale nepozeram percento zlavy, ale kolko za sluzbu naozaj zaplatim.
napriklad niektore kozmeticke sluzby v BA su v akoze 60% zlave stale rovnako drahe ako v inom, blizkom meste al v inom meste dam 25eur za sluzbu v zlave 50% a za tu istu sluzbu v BA dam 50eur v 70% zlave :ZZ: asi treba porovnat viacero salonov, predajcov, ci hotelov, podla toho o co ide a vediet aka je cena bezne...vela predajcov robi tak, ze nieco stoji 10eur a potom pride akcia, daju zlavu 50%, ale zakladna cena vyskoci na 14eur, takze predava sa za 7eur a este na tom zarobia, ale slovac sa ulakomi na cislo 50% a kupi, inak by nekupili, kebyze bolo 30%

dalsia praktika je, ze sa urobi balik sluzieb, ktory sa ponukne v zlave 60%..balik pozostava z 3 sluzieb a ta zakladna je zlacnena o tych 60% povedzme, ale tie dalsie 2 nie su v zlave, pripadne sa nadhodi cena a vysledna zlava je akceptovatelna, aby bol priestor aj pre slusny zisk

netreba sa nechat nachytat, zlavy su fajn, ale nestaci pozerat cennik firmy, ktora zlavu ponuka, ale najlepsie aj konkurencie pre obraz realnych trhovych cien....a komu nevadi, ze je zlava 25% namiesto 50% a cena je akceptovatelna, tak niet co riesit a kupit....ale povedala by som, ze sa naozaj daju najst aj zlavy, kde sa snazia naplnit kapacity a spropagovat sluzby....ale pod cenu nepojde nikto, niekto to musi zaplatit a tak sa pracuje s velmi sikovnymi marketingovymi nastrojmi ako je cena, zlava, casove obmedzenie ponuky, obmedzeny pocet kuponov a ide obvykle pre menej aktraktivne tovary al sluzby podporene o atraktivnu prezentaciu, pripadne je treba neskor dokupit sluzby za plnu cenu, ak z toho chcete nieco mat ( jazykovky, kozmeticke zakroky, ktorych treba viac )

ale zase nakupovanie moze byt zabavnejsie, pokial sa clovek neda strhnut zlavovou psychozou a ked je mozne zaplatit menej, preco nie :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Andrea
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:54

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod Neytiri » Št 19.Máj. 2011 15:11

ja som uz kupila vselico cez zlavove kupony - masaze, pedikura, tepovanie a umyvanie auta, vikendove pobyty, vecera v peruanskej restike (mmmnaaam)... zatial spokojnost..
vsetko si ale riadne overujem a kupujem, co je ozaj vyrazne lacnejsie..

ALE mala som, resp. mam pripad, ze akcia je sice fajn, ale nevyuzijem, resp. som nenasytne kupila viac kuponov.. a propos: :mrgreen: nechcete kupony?

mam 2 noci 2 osoby s ranajkami v hoteli sobota v poprade za 59eur - mali sme vyuzit pocas liecenia ale nakoniec sme navstevu vyriesili inak

3 kupony do HOPSASA (http://www.hopsasa.sk/) po 2eura na 2 hodiny.. inak by 2 hodky stali 3,5.. - boli sme uz a kedze sme cezpolni, tak sa mi tam len kvoli tomu uz nechce chodit.. inak co byvate blizko, alebo co tam aj tak chodite, tak odprucam :wink: :mrgreen:
Neytiri
expert

Založený: Ut 06.Mar. 2007 9:12

Odoslaťod ducci » Št 26.Máj. 2011 16:16

no ja mam zazial pozitivne skusenosti ale kupujem si kupony kde viem ze by ma to stalo ovela viac napr. kadernicke sluzby alebo jedlo... fakt som velmi spokojna :) zatial..
ducci

Založený: Po 16.Máj. 2011 19:27

Odoslaťod alenkalienka » Po 04.Mar. 2013 15:49

na kupóny si treba dať vždy pozor, najmä tovar býva často nadhodnotený, oplatí sa vopred kontrolovať (mňa okašľali na nejakých čistiacich papučiach a nálepkách na klávesnicu :D ). ja som tiež používala zľavy.sme, no v poslednom čase sa mi zdá, že sú trochu neaktuálny, resp. nemajú tam všetky zľavy od všetkých portálov, ale len niektorých (s ktorými majú zmluvy? - neviem). skús zlavypokope.sk - tam v poslednom čase chodím ja, prezerám najmä zľavy na pobyty.
alenkalienka

Založený: Ut 19.Feb. 2013 11:55

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Používame súbory cookie.