Čo môžu v škole?

Sú už dospelí? Do akej miery? Vo všetkých situáciách? Riešime problémy, ktoré tu doteraz neboli. Často je vzácna rada od iných.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Čo môžu v škole?

Odoslaťod maria@redakcia »

Dnes som sa dočítala zaujímavé veci v novinách: čo decká môžu a nemôžu nosiť do školy. Normálne veda: ešte tak chápem tie výstrihy a krátke sukne, sčasti aj to maľovanie sa, ale napríklad tá požiadavka na chlapcov mať zahalený celý trup mi príde smiešnozvláštna. Dcéra má tiež taký nejaký kódex, našťastie im siahli len na krátke sukne a na ramienkové tričká. Zaujímalo by ma, ako je to u vás, čo máte pubertiakov - majú nejaký ten dress kode a iné "nedovolenosti"? Ako to znášajú, rešpektujú či porušujú? Čo si o tom myslíte vy?
maria@redakcia
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Čo môžu v škole?

Odoslaťod slniecko »

kohutiarova@redakcia píše:Dnes som sa dočítala zaujímavé veci v novinách: čo decká môžu a nemôžu nosiť do školy. Normálne veda: ešte tak chápem tie výstrihy a krátke sukne, sčasti aj to maľovanie sa, ale napríklad tá požiadavka na chlapcov mať zahalený celý trup mi príde smiešnozvláštna. Dcéra má tiež taký nejaký kódex, našťastie im siahli len na krátke sukne a na ramienkové tričká. Zaujímalo by ma, ako je to u vás, čo máte pubertiakov - majú nejaký ten dress kode a iné "nedovolenosti"? Ako to znášajú, rešpektujú či porušujú? Čo si o tom myslíte vy?

a nemoze to byt kvoli takym tym gatiam, z ktorych trci polka zadku?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Chlapom? Babám áno, ale o chalanoch neviem, teda... aspoň moji stále nosia gate poctivo v páse. Vrátane pubiša.
maria@redakcia
začiatočník

Odoslaťod slniecko »

Asi mas to stastie, ze nemas doma ziaden buduci hiphopovy talent :drop: ...minule leta som v BA mala pocit, ze radsej si nechcem ani v eline sadnut, kvoli tomu "vyhladu"...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod LIBERTAS »

slniecko píše:Asi mas to stastie, ze nemas doma ziaden buduci hiphopovy talent :drop: ...minule leta som v BA mala pocit, ze radsej si nechcem ani v eline sadnut, kvoli tomu "vyhladu"...

no ja neviem ja mám skôr "výhľad" na vyliezajúce ultrecenké tangáče, zásadne červené z bedrových gatí...ale keby to bol pekný zadok, ale väčšinou sa to z tých bedrových gatí vylieva a keď to má 12-16 rokov, nadváhu a červené oné, je mi to fakt smiešne a normálne mám chuť to fotiť a robiť si zbierku takýchto zadkov :mrgreen:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod corky »

kohutiarova@redakcia píše:Chlapom? Babám áno, ale o chalanoch neviem, teda... aspoň moji stále nosia gate poctivo v páse. Vrátane pubiša.

veru aj chalani, po novom nosia akési bedrovky, trčí z toho polka slipov :rolll:
Naposledy upravil corky dňa , celkovo upravené 1 krát.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Dot »

Myslim, ze skoly maju tieto obmedzenia definovane v skolskom poriadku. Priznam sa, ze netusim, ake su obmedzenia v skolach, kam chodia moje deti. Mozno s prichodom puberty-revolty sa dozviem :-)

Pamatam si, ze v jednej ZS v BA neboli len obmedzenia tykajuce sa oblecenia, ale dokonca zakaz dochadzat do skoly na bicykli, korculiach alebo skejte :no:
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Pre všetko na svete, to som ešte nepočula - mať smernice na spôsob dopravy do školy... :o Hiphopové zadky som teda nevidela - tu v Galante letia skôr mafiozovia a tvrďasi s vyholenými hlavami, plochými bruchami a s rifľami napasovanými na mm2. Zato tie ženské zadky bez ohľadu na vek... chytá ma z toho závrat. A presne: čím väčší objem pásu a bokov mimo parametrov štíhlosti, tým užšie gate a šialenejšia farba spodných pásikov, čo kedysi sa volalo spodné prádlo.
maria@redakcia
začiatočník

Odoslaťod františka »

corky píše:
kohutiarova@redakcia píše:Chlapom? Babám áno, ale o chalanoch neviem, teda... aspoň moji stále nosia gate poctivo v páse. Vrátane pubiša.

veru aj chalani, po novom nosia akési bedrovky, trčí z toho polka slipov :rolll:

ano, to je hrozný pohlad, mladý chlapec, gate má spustené tak, že pomaly ani chodiť nemože čo mu tak plandajú medzi nohami a minimalne 3/4 slipov trčí von, občas aj nejaký ten chlp a holý chrbát, no blééé ... Maria, možno po exkurzii jarnou Bratislavou by Ti bolo ihned jasné, aké typy oblečenia myslíme :lol: a myslím že je celkom fajn to zaradiť mimo slušného oblečenia...
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod corky »

8)
Naposledy upravil corky dňa , celkovo upravené 1 krát.
corky

I choose to be happy...

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pubiši

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.